Ko je Momir Lazić?

radnaskela

Zainteresovan član
Poruka
355
Momir Lazic je postao sastavni deo "Radio Fokusa" i "Pravde", i njegova razmatranja se iskljucivo bave spasom Srbije i raskriknakavanjem belosvetskih zavera protiv Srba. Predstavlja se kao spasitelj nasih sudbina, kao sto je spasavao i Srbe u Hrvatskoj i Bosni. Kako ih je spasao, to oni najbolje znaju. Mene zanima odakle se on stvorio ovde i zasto mu se u navedenim medijima pridaje tolika vaznost. Licno, nimalo nisam zainteresovan za njegove usluge dezurnog spasioca srpstva. Zivim u Vojvodini, i zabrinut sam kad Momir Lazic kaze da se bori da me spase jer sam ugrozen. Dragi forumasi, dajte mi malo vise podataka o biografiji gospodina Lazica.:???:
 
Momir Lazic je postao sastavni deo "Radio Fokusa" i "Pravde", i njegova razmatranja se iskljucivo bave spasom Srbije i raskriknakavanjem belosvetskih zavera protiv Srba. Predstavlja se kao spasitelj nasih sudbina, kao sto je spasavao i Srbe u Hrvatskoj i Bosni. Kako ih je spasao, to oni najbolje znaju. Mene zanima odakle se on stvorio ovde i zasto mu se u navedenim medijima pridaje tolika vaznost. Licno, nimalo nisam zainteresovan za njegove usluge dezurnog spasioca srpstva. Zivim u Vojvodini, i zabrinut sam kad Momir Lazic kaze da se bori da me spase jer sam ugrozen. Dragi forumasi, dajte mi malo vise podataka o biografiji gospodina Lazica.:???:

Hmmm, a zašto uopšte obraćaš pažnju na nekog takvog?!
 
Momir Lazic je postao sastavni deo "Radio Fokusa" i "Pravde", i njegova razmatranja se iskljucivo bave spasom Srbije i raskriknakavanjem belosvetskih zavera protiv Srba. Predstavlja se kao spasitelj nasih sudbina, kao sto je spasavao i Srbe u Hrvatskoj i Bosni. Kako ih je spasao, to oni najbolje znaju. Mene zanima odakle se on stvorio ovde i zasto mu se u navedenim medijima pridaje tolika vaznost. Licno, nimalo nisam zainteresovan za njegove usluge dezurnog spasioca srpstva. Zivim u Vojvodini, i zabrinut sam kad Momir Lazic kaze da se bori da me spase jer sam ugrozen. Dragi forumasi, dajte mi malo vise podataka o biografiji gospodina Lazica.:???:


Možda je vidovit.:mrgreen:
 
ono sto se meni ne svidja kod g.momira ne da vam kazem

a rezim bi pazljivo trebalo da slusa (danima i nedeljama) sta sve zna g.momir, da zapisuje i prostudira,
to je velikim delom materijal za istoriju desavanja na ovim prostorima, a jos nije gotovo

naravno da nepoznavanje, a kod nekih i zelja za vlascu, stvara strah od onih koji znaju i ne boje se da kazu, nije prvi put u istoriji
 
Sendvic neka Momiru Lazicu daju njegovi zemljaci kada se vrati na rodnu grudu sa koje je podvio rep i pobegao u Beograd da truje narod i zakuvava nove sukobe i priziva gradjanski rat. Neka se vrati da brani Republiku Srpsku.
 
Momir Lazic je postao sastavni deo "Radio Fokusa" i "Pravde", i njegova razmatranja se iskljucivo bave spasom Srbije i raskriknakavanjem belosvetskih zavera protiv Srba. Predstavlja se kao spasitelj nasih sudbina, kao sto je spasavao i Srbe u Hrvatskoj i Bosni. Kako ih je spasao, to oni najbolje znaju. Mene zanima odakle se on stvorio ovde i zasto mu se u navedenim medijima pridaje tolika vaznost. Licno, nimalo nisam zainteresovan za njegove usluge dezurnog spasioca srpstva. Zivim u Vojvodini, i zabrinut sam kad Momir Lazic kaze da se bori da me spase jer sam ugrozen. Dragi forumasi, dajte mi malo vise podataka o biografiji gospodina Lazica.:???:

Момир Лазић је поштен Србин. Можда је његов речник мало тежи за неке људе, али он што њега краси је једно велико људско и српско срце. Ко је Србин са тиме нема проблема, а ко није... А и кашике нису ништа спрам рације ’42.
 
sto li je ovaj gradjevinski alat navalio na momira? ima tu nesto, mozda partijski zadatak? mozda samo zadatak.
momir deluje javno, pa kome se svidja, u redu.

samo ga nema uoste na drzavnoj, pa ni ostalim demokratskim i slobodnim tv. a savkakvih ima, svaki dan.

opet kazem, slusajte momira i zapisujte, za pedesetak godina postace svetac ili da bude jasnije sveti covek.
narod pamti ili zaboravlja kao sto ce sto pre zaboraviti ovaj rezim.
 
Momir Lazic je postao sastavni deo "Radio Fokusa" i "Pravde", i njegova razmatranja se iskljucivo bave spasom Srbije i raskriknakavanjem belosvetskih zavera protiv Srba. Predstavlja se kao spasitelj nasih sudbina, kao sto je spasavao i Srbe u Hrvatskoj i Bosni. Kako ih je spasao, to oni najbolje znaju. Mene zanima odakle se on stvorio ovde i zasto mu se u navedenim medijima pridaje tolika vaznost. Licno, nimalo nisam zainteresovan za njegove usluge dezurnog spasioca srpstva. Zivim u Vojvodini, i zabrinut sam kad Momir Lazic kaze da se bori da me spase jer sam ugrozen. Dragi forumasi, dajte mi malo vise podataka o biografiji gospodina Lazica.:???:
Još jedan srpski mesija?!:roll: Moš' mislit'....
 
sto li je ovaj gradjevinski alat navalio na momira? ima tu nesto, mozda partijski zadatak? mozda samo zadatak.
momir deluje javno, pa kome se svidja, u redu.

samo ga nema uoste na drzavnoj, pa ni ostalim demokratskim i slobodnim tv. a savkakvih ima, svaki dan.

opet kazem, slusajte momira i zapisujte, za pedesetak godina postace svetac ili da bude jasnije sveti covek.
narod pamti ili zaboravlja kao sto ce sto pre zaboraviti ovaj rezim
.
:eek:
o boze , sta je ovo danas lsd happy hour na forumu :roll:
 
Ako Momir Lazic treba da bude svetac, ceo svet je otisau u tri lepe. Mada, kod nas Srba je sve moguce, pa cak i takvo cudo.Sto vise mrznje prosipas iz sebe to te predlagaci za sveca vise vole i glorifikuju. Ne znam samo da li ce ga unaprediti u svece vec za zivota, ili cemo morati sacekati da ode na onaj svet. Molio bih da me obavestene srbske patriote na vreme obaveste o trenutku Momirovog proglasenja svetim.
 
Момир Лазић је поштен Србин. Можда је његов речник мало тежи за неке људе, али он што њега краси је једно велико људско и српско срце. Ко је Србин са тиме нема проблема, а ко није... А и кашике нису ништа спрам рације ’42.
Kako izgleda srBsko srce ?Ja sam mislio da svako srce je drugačije ponaosob bez obzira na naciju i rasu.Molim za obaveštenje!:dontunderstand:
 

Back
Top