Volim da me Vole...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mali čičak

Stara legenda
Poruka
77.664
Šta je to u ženama, kad volimo da toliko budemo zapažene, i voljene od strane muškaraca?
Volimo kada nas muškarci žele... što više njih nas juri, to bolje... zašto je tako?
Da li je to neki kompleks?
Stalna želja za podizanjem samopouzdanja?
Nesigurnost?
Šta vi mislite?

Da pojasnim, npr. šetate gradom i vidite momka kojeg znate iz viđenja, mislite da vas ne vidi, prođete a onda kraičkom oka spazite da se okrenuo upravo da bi vas video... vama on ništa ne znači ali taj njegov gest izmamio vam je osmeh na lice...
 
Pa, sto bi neko bio iskompleksiran ili nesiguran u sebe ako mu je potrebna ljubav i paznja partnera...? Govoris o flertu na ulici...mislim, cisto sumnjam da ce neko da te voli posle zaobilazenja na ulici...mislim, radi se o trenutnom flertu, zelji za sexom i to je to...
Mozda mi nesto nije jasno..mislim, ne znam st aovde sad ima da se palamudi i sta je toliko cudno...? Ovo su i tinejdzeri apsolvirali...
 
Šta je to u ženama, kad volimo da toliko budemo zapažene, i voljene od strane muškaraca?
Volimo kada nas muškarci žele... što više njih nas juri, to bolje... zašto je tako?
Da li je to neki kompleks?
Stalna želja za podizanjem samopouzdanja?
Nesigurnost?
Šta vi mislite?

Da pojasnim, npr. šetate gradom i vidite momka kojeg znate iz viđenja, mislite da vas ne vidi, prođete a onda kraičkom oka spazite da se okrenuo upravo da bi vas video... vama on ništa ne znači ali taj njegov gest izmamio vam je osmeh na lice...

:mrgreen: volimo to i mi ako su u pitanju zene
Nije kompleks, nego svaciji ego voli da ga maze, paze i traze.
Sa bitnom razlikom sto zene, posebno ako su lepe, jos od detinjstva razni decaci a kasnije muskarci oblecu, gledaju i traze, pa se od pojedinih razviju klasichne bicharke koje se obicno zalepe za nekog ko ih ne primecuje bas zato jer ih ne primecuje.
I to je ego, a mozda i komplex (e, ima da ti se svidim po svaku cenu ili sto me ovaj nece kad me svi hoce)
 
Pa, sto bi neko bio iskompleksiran ili nesiguran u sebe ako mu je potrebna ljubav i paznja partnera...? Govoris o flertu na ulici...mislim, cisto sumnjam da ce neko da te voli posle zaobilazenja na ulici...mislim, radi se o trenutnom flertu, zelji za sexom i to je to...
Mozda mi nesto nije jasno..mislim, ne znam st aovde sad ima da se palamudi i sta je toliko cudno...? Ovo su i tinejdzeri apsolvirali...


:klap::klap::klap:............:hahaha:
 
ljubav7ay.jpg
 
meni bre prija i kad me musko pijano bre hvali.
salim se....pa ko ne voli da bude voljen?

osim Zabca iz "Poslednji krug u monci".....
- "pa ja sam sebe jedva trpim"....cista fraza namcora i teskog coveka. naravno da nije njih koga bismo zalili. mada ako je njima lepo i meni je.
ne diram ih oni ne diraju mene...i MILINA OD ZIVOTA
 
Mislim da je postavljac teme mislila zasto i pored ljubavi jedne osobe,koju i mi volimo,
nama je potrebno da nas obozavaju i drugi,oni sa kojima i nemamo nameru da budemo u vezi
Jel sam shvatila? :)
a to je slucaj ne samo sa zenama,nego i muskarcima,a uzrok je nesigurnost.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top