Koliko puta dnevno posecujes ovaj forum?

Pa ranije cesto..a sad ili jednom uvece ili ujutro ili svaki drugi dan...stvarno jeste zaraza....ali kako mi se stvari u RL stabilizuju tako imam manje zelje da dodjem..ovo mi je bio kao neki beg od stvarnosti..sada nemam vise toliko potrebe da bezim...hihihihi uhvatili me...a i imam posla prilicno...ovih dana sam imala da organizujem neku proslavu restorana koja je juce uspesno odrzana sa ubistvenim krajem hihihihi pa ce danas da me boli glava..kako sad stvari stoje u oktobru more bit da cu se ovde pojaviti pocetkom novembra hihihihi..za vikend putujem sa drugaricama na Drinu a sledeceg malo dalje...muz mi ide sluzbeno u Rim hihihihi pa odlucio da vodi i meneeeeee...jos sam onesvescena od srece sto cu napokon otici u grad koji toliko zelim da vidim...pa onda do vikenda jos koji put na 4um...ovo sa 4uomo je stvarno navlakusa..treba se skidati i ne postati ovisnik...pa zadovoljna sam kako se skidam hihihihi
 
Navuchen sam forum, navuchen sam na pare, pa chatujem po ljisu, jer sam' pravi gangster :mrgreen:

gde si gangsteru hhihihhi...cuj pa to za pare i nije lose..mislim biti navucen...a ja sad moram da idem da se ne bih ponovo navukla hihihihih.mislim u ovoj drzavi neko mora i raditi a Bgd je daleko treba tamo i stici ijuuuu koliko je vec sati
 
Poslednja izmena od moderatora:

Back
Top