Ljubav i seks... Na buretu baruta :(

Ne_Vazim_Se

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.560
OK, svi znamo shta je bure baruta. Ja sada hocu Vas da pitam, kako uspevate da volite & imate seks, s' obzirom na gomilu problema, trenutnu situaciju i ostale zachkoljice? Ili je Vasha ljubav zrak sunca na tamnom nebu? Koliko je teshko voleti, ozeniti se i podizati decu, na brdovitom Balkanu? Shta Vi mislite o tome?
 
a bre ne vazim se koj ti je...pa de o tome razmisljes sad....ovo je ljs...za ozbiljne teme idi na...hm..pa nema ozbiljnog pdf-a...;)

pa ja sam u godinama kad necu da razmisljam o zasnivanju porodice na brdovitom balkanu...al ako ti je za utehu nije nigde bolje...

jeli a sto ti to nas pitas...zenis se?:whistling::rotf:
 
OK, svi znamo shta je bure baruta. Ja sada hocu Vas da pitam, kako uspevate da volite & imate seks, s' obzirom na gomilu problema, trenutnu situaciju i ostale zachkoljice? Ili je Vasha ljubav zrak sunca na tamnom nebu? Koliko je teshko voleti, ozeniti se i podizati decu, na brdovitom Balkanu? Shta Vi mislite o tome?
pametna ti je tema, ali meni mucno o tome da pisem nasiroko, pa cu samo reci - mnogo se ljudi izgubilo i zagubilo da se vise nikad ne vrate... neki su se deformisali, neki umrli, neki zive sa mnogo manje radosti...
da, mislim da je ovde (bilo) teze sve to lepo u zivotu napraviti i ocuvati...
 
a bre ne vazim se koj ti je...pa de o tome razmisljes sad....ovo je ljs...za ozbiljne teme idi na...hm..pa nema ozbiljnog pdf-a...;)

pa ja sam u godinama kad necu da razmisljam o zasnivanju porodice na brdovitom balkanu...al ako ti je za utehu nije nigde bolje...

jeli a sto ti to nas pitas...zenis se?:whistling::rotf:

Pa nadolazi mi :whistling: Nego, da nigde nije bolje, bash i ne verujem...
 
OK, svi znamo shta je bure baruta. Ja sada hocu Vas da pitam, kako uspevate da volite & imate seks, s' obzirom na gomilu problema, trenutnu situaciju i ostale zachkoljice? Ili je Vasha ljubav zrak sunca na tamnom nebu? Koliko je teshko voleti, ozeniti se i podizati decu, na brdovitom Balkanu? Shta Vi mislite o tome?

Sto se mene tice veoma j e b e n o, ljubav dodje kao poticaj pa gura te uz brdo, a seks kao jedini vid srece i relaksacije to nekako tak dodje!
 
pametna ti je tema, ali meni mucno o tome da pisem nasiroko, pa cu samo reci - mnogo se ljudi izgubilo i zagubilo da se vise nikad ne vrate... neki su se deformisali, neki umrli, neki zive sa mnogo manje radosti...
da, mislim da je ovde (bilo) teze sve to lepo u zivotu napraviti i ocuvati...

Pa znam. Znam ja da sam srecan dok imam koru hleba da pojedem i ruku da stvaim pod glavu. Ali sam samo chovek, pa mi nikada ne odgovara status quo. Konstanto trazim bolje. Btw, ne mislim da je ovde bilo teze, mislim da je josh uvek teze.
 

Back
Top