Морал демократских коментара

Kushi

Primećen član
Banovan
Poruka
598
Морал демократских коментара је следећи: Русија је ужасна и ми ипак волимо и трчимо за нашим дојучерашњим бомбашима и непријатељима из 1, 2, и свих осталих ратова које смо оставили иза себе. Запад: САД+ЕУ су тако дивни. Они нас просто обожавају и то показују на сваком кораку. Браво за њих, ајде да се волимо и наравно мрзимо Русе заједничким снагама. Шта очекујете после ваших антируских коментара? Ко би нормалан помогао неком ко хрли у свој пропаст?
 
Морал демократских коментара је следећи: Русија је ужасна и ми ипак волимо и трчимо за нашим дојучерашњим бомбашима и непријатељима из 1, 2, и свих осталих ратова које смо оставили иза себе. Запад: САД+ЕУ су тако дивни. Они нас просто обожавају и то показују на сваком кораку. Браво за њих, ајде да се волимо и наравно мрзимо Русе заједничким снагама. Шта очекујете после ваших антируских коментара? Ко би нормалан помогао неком ко хрли у свој пропаст?

Gresis prijatelju,oni im bas "pomazu" da idu u propast:mrgreen:
 
Морал демократских коментара је следећи: Русија је ужасна и ми ипак волимо и трчимо за нашим дојучерашњим бомбашима и непријатељима из 1, 2, и свих осталих ратова које смо оставили иза себе. Запад: САД+ЕУ су тако дивни. Они нас просто обожавају и то показују на сваком кораку. Браво за њих, ајде да се волимо и наравно мрзимо Русе заједничким снагама. Шта очекујете после ваших антируских коментара? Ко би нормалан помогао неком ко хрли у свој пропаст?

Kushi..........ne radi se ovde , o uzasnoj rusiji ( koja , BTW i jeste takva , od kada postoji )........ni o ljubavi prema bombasima.........nego o cistom i golom interesu srbije, da se ukljuci u evropsku uniju........ali, glup si ti da bi to razumeo, sto svaki dan , u svakom postu dokazujes............zato, zaebi objasnjavanje, dovoljno je ...........Kushi.........;)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Морал демократских коментара је следећи: Русија је ужасна и ми ипак волимо и трчимо за нашим дојучерашњим бомбашима и непријатељима из 1, 2, и свих осталих ратова које смо оставили иза себе. Запад: САД+ЕУ су тако дивни. Они нас просто обожавају и то показују на сваком кораку. Браво за њих, ајде да се волимо и наравно мрзимо Русе заједничким снагама. Шта очекујете после ваших антируских коментара? Ко би нормалан помогао неком ко хрли у свој пропаст?

Šta ćeš - izdajnička stoka... Umesto da se lepo okrenemo braći našoj večitoj, a ove koji nam ni za šta u životu ne trebaju iskuliramo potpuno, onako kako to i zaslužuju, mi sve obrnuto, kao da nam, ne daj Bože, budućnost od toga zavisi... :cool:
 
Pushi..........ne radi se ovde , o uzasnoj rusiji ( koja , BTW i jeste takva , od kada postoji )........ni o ljubavi prema bombasima.........nego o cistom i golom interesu srbije, da se ukljuci u evropsku uniju........ali, glup si ti da bi to razumeo, sto svaki dan , u svakom postu dokazujes............zato, zaebi objasnjavanje, dovoljno je ...........Kushi.........P_ shi;)

Samo za tebe da vidis ko brani nase interese .
 
Морал демократских коментара је следећи: Русија је ужасна и ми ипак волимо и трчимо за нашим дојучерашњим бомбашима и непријатељима из 1, 2, и свих осталих ратова које смо оставили иза себе. Запад: САД+ЕУ су тако дивни. Они нас просто обожавају и то показују на сваком кораку. Браво за њих, ајде да се волимо и наравно мрзимо Русе заједничким снагама. Шта очекујете после ваших антируских коментара? Ко би нормалан помогао неком ко хрли у свој пропаст?

Divim ti se jer mislim da ljudi sa tako plitkim razmisljanjima ne koriste kompjuter :mrgreen:
 
radi se o tome da nam Rusija nije:
1. Sacuvala Jugoslaviju
2. Sacuvala RSK
3. Sacuvala BIH
4. Sacuvala Makedoniju
5. Sacuvala Crnu Goru
6. Sacuvala Kosovo
7. Sprecila bombardovanje

1. Само г.ванре могу да пишу да мрзе Републику Српску
2. Запад је растурио Југославију.
3 Запад је растурио БиХ
4. Запад је подржао овк и антисрпски шљам у Македеноји и на Косову
5. Запад је отео Црну Гору од Србије
6. Запад је отео Косово Србима и подржава шиптарске терористе
7. Запад је извршио геноцид над Србима, а не Русија
 
Koji je kreten ovaj pooshy (Kushi). Ovde me naziva izdajnikom jer kažem istinu da je RS genocidna i da je Srbiji mesto u EU. Da li sam izdajnik zato što idem na američke političke forume i pišem o albanskim zločinima nad Srbima? Da li sam onda izdajnik?
Da li sam izdajnik kad pišem o teroru koji Novi Sad vrši nad Banatom?
More patrijote nosite se u tri lepe slepe.
 
Poslednja izmena:
Koji je kreten ovaj pooshy (Kushi). Ovde me naziva izdajnikom jer kažem istinu da je RS genocidna i da je Srbiji mesto u EU. Da li sam izdajnik zato što idem na američke političke forume i pišem o albanskim zločinima nad Srbima? Da li sam onda izdajnik?
Da li sam izdajnik kad pišem o teroru koji Novi Sad vrši nad Banatom?

Istina da je RS genoidna, je ravna istini da je Federacija BiH genocidna..... :whistling:
Hrvatska vec nije chak ni ta kategorija.
Teror Novog Sada nad Banatom je tvoja paranoja.
Ostalo je normalno.
 
@tema: Pa zar ti još nije jasno da mi europejci nemamo moral!? Da smo svi do jednog (svih par miliona) strani plaćenici, zavrbovani da trujemo pravim Srbima svest i da poklonimo razorenu Srbiju našim Zapadnim idolima da tu vrše nuklearne probe?! I ti ne znaš da je to vekovni cilj Ustaša i Vatikana?! Pa, čoveče, otvori oči malo, toliko si nesvestan o kreativnoj destrukciji Srbije, da ja nemam reči.... ili si ti možda jedan od nas, a samo mažeš oči pravim srBskim patriJotama, hmmm...:think:
 
Istina da je RS genoidna, je ravna istini da je Federacija BiH genocidna..... :whistling:
Hrvatska vec nije chak ni ta kategorija.
Teror Novog Sada nad Banatom je tvoja paranoja.
Ostalo je normalno.
1. RS jeste genocidna
2. Frderacija nije genocidna
3. Hrvatska ne pokazuje kontinuitet sa Pavelicevim rezimom
4. Teror Novog Sada i Beograda osetimo mi banacani, sve ste nam novce proćerdali a nas niste pitali.
 
Плитко је размишљање јести г.вна о Српским херојима и Русима. Плитко је размишљање хвалити и љубити у дупе антисрпске звери.

A ne voliš plićak?
Ajmo onda malo dublje - Rusi su hteli da smrve Srbiju posle II WW (pitaj slovensku braću Poljake šta misle o slovenskoj braći Rusima) pa su nam Amerikanci tada pomogli.

A to što su rokali Srbiju zapali sveću Slobi jer je odbijao da prima diplomate kad je uvideo da je usro motku iako mu je Amerika poslednji put dala pare 1996 pred izbore pa su se delile TRI PENZIJE EBOTE!!! To sa motkom je usledilo kada se naprasno okrenuo Rusiji usled Mirinih savetnika pa su ga ispalili "jer su prilike nezgodne za pravu slovensku pomoć" - i bi što bi.

Ajd sad u plićak...
 
1. RS jeste genocidna
2. Frderacija nije genocidna
3. Hrvatska ne pokazuje kontinuitet sa Pavelicevim rezimom
4. Teror Novog Sada i Beograda osetimo mi banacani, sve ste nam novce proćerdali a nas niste pitali.

1. Federaija BiH i RS su dva entiteta, nastala gradjanskim ratom devedesetih, i na obe strane imas ratne zlocine, koje mozes nazvati i genocidom, iako je sama rech prejaka.
2. Jeste
3. Hrvatska pokazuje savrsheni kontinuitet sa nekadashnjom NDH, jer ono shto ustashki rezim nije uspeo, uspela je lijepa tvoja 1995. godine, svela broj Srba u Hr na par procenata (od nekadashnjeg milionskog naroda, pre II sv. rata). naravno, ovo je generalizacija kakvu i ti koristish.
4. Ja nisam Beogradjanin. Beograd je glavni grad Srbije, u kojoj josh nije izvrshena decentralizacija, i manje-vishe ti je isto kao i nama iz centralne, zapadne, istochne, juzne Srbije, i prestani da plachesh, nego se bori za svoje selo :)
 
Koji je kreten ovaj pooshy (Kushi). Ovde me naziva izdajnikom jer kažem istinu da je RS genocidna i da je Srbiji mesto u EU. Da li sam izdajnik zato što idem na američke političke forume i pišem o albanskim zločinima nad Srbima? Da li sam onda izdajnik?
Da li sam izdajnik kad pišem o teroru koji Novi Sad vrši nad Banatom?
More patrijote nosite se u tri lepe slepe.

Ha-Norci,opet te uvatilo ludilo?
 

Back
Top