kako se resiti mitisera

aaaaa.....toliko razlicitih saveta....mislim da je najpametnije da odem kod dermatlologa da on odredi moj tip koze i da mi preporuci nesto....mozda bih mogla da probam i taj doroslovcev losion :think:, cula sam vec za njega....
hvala svima na ovolikim savetima :D
 
Obavezno promeni kremu za lice, posebno ako je koristis vec duze vreme. neke od njih sadrze komedogene supstance koje zapusavaju pore i tako nastaju mitiseri. Na primer, meni su problem pravile sve AVON-ove kreme. Mitiseri su se vracali sve dok ih nisam izbacila iz upotrebe i presla na GARNIER (posle ciscenja i dezinfekcije, naravno). Piling sa sitnim cvrstim cesticama obavezan! :bye:
 
Garnier pure je meni resio problem , sa desetak dana upotrebe , onda se opet vratila na staru kremu , pa kad zatreba opet cu i tako u krug , inace imam masnu kozu pa mi nije bio problem resiti se za pure ...
 
Poslednja izmena:
Garnier pure je meni resio problem , sa desetak dana upotrebe , onda se opet vratila na staru kremu , pa kad zatreba opet cu i tako u krug , inace imam masnu kozu pa mi nije bio problem resiti se za za pure ...


Cici imam i ja Garnier pure... 3 u 1. Extra je :) mada ga ja nisam uzela zbog mitisera vec zato sto je piling i daje mat izgled koze... ali je dobar i za mitisere. Cisti kozu. Znaci, koristi se kao maska, jednom nedeljno ali i kao sapun. Znaci na vlaznu kozu se nanese garnier pure, utrlja se u lice, zatim se ispere. Potpuna cistoca. Ima cinka u njemu sto pomaze ciscenju koze i uklanja mitisere. Znaci, rado ga preporucujem :) A kao maska, nanese se na suvo lice, ostavis da odstoji 5 minuta, ispresecas ukucane izgledom i onda isperes lice mlakom vodom. :)
 
Garnier pure je meni resio problem , sa desetak dana upotrebe , onda se opet vratila na staru kremu , pa kad zatreba opet cu i tako u krug , inace imam masnu kozu pa mi nije bio problem resiti se za pure ...

Hihih, i ja se kunem u Garnier pure 3u1 + Vichy normaderm dnevna krema.
Ali ako me poslušaš ti ćeš i dalje bacati pare jer ti možda ova kombinacija ne prija... :roll: :)
 
Cici imam i ja Garnier pure... 3 u 1. Extra je :) mada ga ja nisam uzela zbog mitisera vec zato sto je piling i daje mat izgled koze... ali je dobar i za mitisere. Cisti kozu. Znaci, koristi se kao maska, jednom nedeljno ali i kao sapun. Znaci na vlaznu kozu se nanese garnier pure, utrlja se u lice, zatim se ispere. Potpuna cistoca. Ima cinka u njemu sto pomaze ciscenju koze i uklanja mitisere. Znaci, rado ga preporucujem :) A kao maska, nanese se na suvo lice, ostavis da odstoji 5 minuta, ispresecas ukucane izgledom i onda isperes lice mlakom vodom. :)

uff....hvala ti puno!:ok: ja sam se dvoumila izmeju njega i neutrogene i uzela neutrogenu zato sto je on ipak medicinski preparat..
 
Takvu kozu sa ociglednim pojacanim lucenjem treba pravilno negovati..Ne bih ja te komercijalne stvari koristila dok ne ode kod ozbiljnog dermatologa..Preporucujem dr.Filipa Sera..radi u Dz.Vasingtona,mora da se ceka kod njega doduse ali ne znam kome nije pomogao..
 
Prvo dobar kozmeticar (enzimski tretman). Posto nisi navela tip koze evo saveta za mesovit tip, klinda gel (nikakav clindasome gel ili slicno), pa preko toga flogocid mast (to je za uvece), a za dan plantoderm mast.
 
Takvu kozu sa ociglednim pojacanim lucenjem treba pravilno negovati..Ne bih ja te komercijalne stvari koristila dok ne ode kod ozbiljnog dermatologa..Preporucujem dr.Filipa Sera..radi u Dz.Vasingtona,mora da se ceka kod njega doduse ali ne znam kome nije pomogao..

E, njega je hvalila i moja dr gin., al ja nisam mogla da se setim kako se preziva čovek, sve sam lupala Hero... :D
 
E, njega je hvalila i moja dr gin., al ja nisam mogla da se setim kako se preziva čovek, sve sam lupala Hero... :D
Ser je cudo,najozbiljnije...Svi moji problemi sa kozom su reseni kada sam njega upoznala.Pitala sam ga i za celulit dal ima nesto efikasno..Kaze ima al cu vam reci ako necete da radjate decu vise...:confused:Tada nisam bila nacisto.
Moram da odem i da mu kazem da necu...;)
 
Ser je cudo,najozbiljnije...Svi moji problemi sa kozom su reseni kada sam njega upoznala.Pitala sam ga i za celulit dal ima nesto efikasno..Kaze ima al cu vam reci ako necete da radjate decu vise...:confused:Tada nisam bila nacisto.
Moram da odem i da mu kazem da necu...;)

Meni je lice odlepilo kad sam prestala sa ab pilulama, čekam da prođe 2 meseca da vidim na šta ću ličiti, ako se ne sredi odoh i ja kod njega! Baš volim kad čujem preporuke na više različitih strana :)
 
Meni je lice odlepilo kad sam prestala sa ab pilulama, čekam da prođe 2 meseca da vidim na šta ću ličiti, ako se ne sredi odoh i ja kod njega! Baš volim kad čujem preporuke na više različitih strana :)

I mene pilule rade neverovatno...:)
Nasa drugarica je imala oziljke i kratere po licu a lepa ko san i zgodna riba...kune se sad u Sera...Radio je i privatno u jednoj gin.ordinaciji ali prestao..bzvz.
 
Nemam konkretno sa njim, ali znam za nekog cuvenog (mozda je i on), sve resava, svaki kozni problem i daje neku kremu kosta 3000 din kod njega a u Grckoj 2 evra :roll:(znam zbog sestre koja ima ekcem, a nije joj pomoglo)
Davali su mi svasta a meni lice bilo sve gore i gore sve dok nisam otisla kod kozmeticarke koja me je resila svih problema sa licem
 
Ne, to nije taj def.
On ti da recept sa kojim odes u apoteku da ti smute to sto je on napisao...I to kosta 500din-dve kreme..Ja se lazem da dermatologija nije otisla mnogo daleko,za razliku od kozmetologije ali Ser je zaista pomogao desetinama ljudi koje poznajem...Nemam nikakvih licnih interesa da ga promovisem,samo izrazavam licno zadovoljstvo njegovim tretmanom lecenja.
 
Vichy- Normaderm- odlican!( koristila sam njihov losion i dnevnu kremu - zimi sam umesto dnevne stavljala nocnu jer je masnija. Nisam koristila gel za ciscenje lica jer mi je bio agresivan niti blemish tj. korektor jer meni nijedan blemis ne radi radnju a korektor ne stavljam.
 

Back
Top