Ljubavni filmovi

još mi se i smiješ? :neutral:
to je tužno, Bogi, to nije smiješno :(

Да ти кажем, знаш шта ми је пало на памет? Она реклама са оном тугаљивом музиком... за неки омекшивач за веш, кад се неки ћелави брка (муж) косећи травњак уплете у веш који се суши... и као омамљен почиње да се смеши од ува до ува, док око њега почињу да падају латице цвећа... а музика све јача и јача... и замислим тебе како то гледаш и плачеш... :lol:
 
Да ти кажем, знаш шта ми је пало на памет? Она реклама са оном тугаљивом музиком... за неки омекшивач за веш, кад се неки ћелави брка (муж) косећи травњак уплете у веш који се суши... и као омамљен почиње да се смеши од ува до ува, док око њега почињу да падају латице цвећа... а музика све јача и јача... и замислим тебе како то гледаш и плачеш... :lol:

:p pa nije to ta,
ovo neka Niveina...ma, zaboravi...
girly24.gif
 
Zasto zene placu dok gledaju ljubavne filmove?
(gledala sam Notebook sa velikim zakasnjenjem, auuu...rasturi me...)
Da li muskarci placu u istoj situaciji, bar ponekad?

Uz koje filmove ste cmizdreli?

moja "zenska" ne gleda te ljubavne filmove, vishe voli da gleda ubistva i razne detektive, shpijune itd... u nashoj kuci sam ja taj koji plache zbog nekih filmova, ali sada nema shanse da se setim koji su !!!
 
ne placem uz filmove,a kad neko krene da cmizdri i balavi uz mene obicno sam brutalna :)

mada mene knjige mogu da potresu jer ih mnogo licnije dozivljavam,recimo bas sam se potresla kad je sirius umro u petoj knjizi hari potera :lol: i muzika isto tako.
 

Back
Top