OZBILJNO o zadnjici !!!

  • Začetnik teme STIDLJIVA
  • Datum pokretanja
S

STIDLJIVA

Gost

Unapred se zahvaljujem svima koji ce imati neki koristan savet u vezi mog "zadnjeg dela" jer kod dermatologa ne mogu.
Jedini dermatolog u mom mestu je ujedno i moj poznanik i najveca alapaca u mestu....
Problem mozda i nije velik ali kod njega necu ni slucajano...

U celom sedalnom predelu(to je ona povrsina koze na kojoj sedim) imam tackasto crvenilo koje ne lici ni na lisaj, ni na bubuljice...
Imam to vec dug niz godina 7-8 nekad jace nekad manje izrazeno...Ponekad pomalo svrbi...

Posebno sam primetila da mi se to pojavljuje nakon sedenja na sedalicama, stolicama i to uglavnom kad se nadjem u necijoj kuci, na tudjim kaucima, i posebno u kolima na sedistima.
Naravno nisam gola dok sedim uvek imam pantalone i ne nosim uzane pantalone, a kao dete se secam to mi se cesto pojavljivalo nakon nosenja onih hulahopki verovatno sa vise sintetike....

Imam 28 god.., probala sam sa fenarganom, sinodermom, cak sam pomislila i da su mozda neke gljivice pa sam koristila i kansen....
Vise nemam ideja a cini mi se i da se to godinama siri i na butine prema dole...
Znam da treba kod dermatologa, ali objasnila sam vam..
Ako je ozbiljno moracu i kod njega , a ako mozete i vi da mi pomgnete bila bih veoma zahvalana....

:? :? :? :roll: :? :? :?
 

Back
Top