OZBILJNO o zadnjici !!!
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: OZBILJNO o zadnjici !!!

STIDLJIVA
    Guest

Podrazumevano OZBILJNO o zadnjici !!!

Unapred se zahvaljujem svima koji ce imati neki koristan savet u vezi mog "zadnjeg dela" jer kod dermatologa ne mogu.
    Jedini dermatolog u mom mestu je ujedno i moj poznanik i najveca alapaca u mestu....
    Problem mozda i nije velik ali kod njega necu ni slucajano...

U celom sedalnom predelu(to je ona povrsina koze na kojoj sedim) imam tackasto crvenilo koje ne lici ni na lisaj, ni na bubuljice...
    Imam to vec dug niz godina 7-8 nekad jace nekad manje izrazeno...Ponekad pomalo svrbi...

Posebno sam primetila da mi se to pojavljuje nakon sedenja na sedalicama, stolicama i to uglavnom kad se nadjem u necijoj kuci, na tudjim kaucima, i posebno u kolima na sedistima.
    Naravno nisam gola dok sedim uvek imam pantalone i ne nosim uzane pantalone, a kao dete se secam to mi se cesto pojavljivalo nakon nosenja onih hulahopki verovatno sa vise sintetike....

Imam 28 god.., probala sam sa fenarganom, sinodermom, cak sam pomislila i da su mozda neke gljivice pa sam koristila i kansen....
    Vise nemam ideja a cini mi se i da se to godinama siri i na butine prema dole...
    Znam da treba kod dermatologa, ali objasnila sam vam..
    Ako je ozbiljno moracu i kod njega , a ako mozete i vi da mi pomgnete bila bih veoma zahvalana....

:? :? :? :? :? :?

kvaka
    Guest

Podrazumevano

Zasto mucis samu sebe. Sakupi novac i prva privatna klinika van tvog mesta stanovanja. (Ono da je lekar "alapaca" mi je malo gl.., ali ako kazes...)

Slične teme

1. ozbiljno...
    Autor batka_mija u forumu Muškarci
    Odgovora: 20
    Poslednja poruka: 31.05.2006., 14:50
  2. Ozbiljno!
    Autor 77 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 09.01.2006., 03:15
  3. Ozbiljno
    Autor Beli Luk u forumu Afrika
    Odgovora: 97