***** simbol zdravlja....

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Posmatranjem krvotoka djoke , mozete jednostavnije saznati o svom krvotoku u globalu....ukljucujuci i krvotok srca....i pluca....
Takodje simptom manje erekcije moze da ukazuje na holesterol...
Takodje nervna stabilnost inervacije kazuje o stanju nervnog sistema....
Pazljivo procitati poslednji red....ne stvarati pogresna tumacenja!


Takodje se moze videti kvalitet vena i venskih dzepova , takodje na djoki....
 
Posmatranjem krvotoka djoke , mozete jednostavnije saznati o svom krvotoku u globalu....ukljucujuci i krvotok srca....i pluca....
Takodje simptom manje erekcije moze da ukazuje na holesterol...
Takodje nervna stabilnost inervacije kazuje o stanju nervnog sistema....
Pazljivo procitati poslednji red....ne stvarati pogresna tumacenja!


Takodje se moze videti kvalitet vena i venskih dzepova , takodje na djoki....

Ju?! Gledali smo isti kanal u istom trenutku :D
 
Mnogo?
15min u 6 dana.....
Problem je sto ja ne gledam filmove, serije....
Eto sad 5.03 upalih tv dok skidam nesto hitno sa neta i gledam zijaha sokolovica kako prica o svojoj glumi, kako igra predstave deci ometenoj u razvoju i kako izraz coveka ne mora biti konvencija da bi imao vrednost i za njega i za druge....ali je kljucna rec covek....

Ono sto vidim cesto ovde je da ste se pretvorili u konvencije, a prestali da budete covek.....
 
šo..ja ti veroojem.....al sam čuo tu priču za beonjače...ili boju kože....misim, kad periferni krvni soodovi iskoče....misim, već je kasno......možda je kasno......saću kažem ovoj mojoj...da mi prenese..da izbegnem soobjektivnost........nek mi kaže ša vidi na prvu rooku...i ostala čoola...ako počne...dragi, vidim boga....odma ću je oteram od kooće...
 
Takodje mozes reci da se ceo zivot vrti oko pluca....

Jer ako pluca nisu dobra, nastupa rak, jer nema dovoljno kiseonika za celije, nastupa cir, iz slicnog razloga, a smrt nastupa ili iz cira ili iz raka ili iz bolesti srca , koja je opet nastala iz smanjene mogucnosti kretanja zbog disanja i tako dalje....sve se vrti oko alveola pluca....a one mogu od tako banalnih bolesti da pucaju samo ako se ne tretiraju ozbiljno.....
 
tom logikom kojom ti ideš sve se vrti oko grla jerbo grlo i krajnici 'primaju prvi udar' i tako čuvaju pluća.
A pošto je se do ovoga dolazi kroz usta onda se sve vrti oko usta , ipak zdravlje na usta ulazi ...
Što nas opet povezuje sa oralnim sexom i vrća nas na to da je k*rac centar univerzuma :lol: Eto ...
 

Back
Top