332

runner:
Imam prijateljicu u koju sam se zaljubio ... problem je (za mene nije) sto je starija 10 godina od mene .... a ja imam neverovatnu zelju da budem sa njom.Ne mogu vise da je gledam a da ne mislim kako je moja ... dok pijemo kafu ...Do sada mi nikada nije bio problem da pridjem devojci koja mi se svidja ali ovo je nesto drugo ...
Zashto je neshto drugo..?
Lepo je prosipati mudrosti tipa ljubav ne zna za godine (pa, prava i ne zna..). Ali cim spominjesh tih 10 godina razlike, ocigledno je problem..shto bi uopshte obracao paznju na to da nije? Hm...
Svejedno, srecno u razresavanju tog "problema"..
 
ccc... jos jedna od milion rasprava o godinama...

I po ko zna koji put pitanje: Sto se frapiras oko toga? Pa ako je starija nece te pojesti...

... dobro, mozda i hoce :roll: :mrgreen: ... no nece nista da ti fali, naprotiv ;)
 
Na tvoj komentar ti mogu samo reci da budes hrabriji i da pokazes da ti se ta osoba svidja.Za dobro drustvo i provod godine nisu bitne,vazno je kako se ko oseca. Ja sam u vezi sa osobom koja je 11 godina mladja i super nam je.
 
apotekarka:
Mislila sam na postavljača topika, ali nema veze. Drago mi je, ja imam 35 godina.
Komšija, ti mi deluješ mlađe nego na svojoj slici u profilu...

He,he pa ovo mi je jedna od boljih. Ja sam makar pokazao svoje lice. Lepo ja kazem da sam neodoljiv :D :D :D
 
runner:
Imam prijateljicu u koju sam se zaljubio ... problem je (za mene nije) sto je starija 10 godina od mene .... a ja imam neverovatnu zelju da budem sa njom.Ne mogu vise da je gledam a da ne mislim kako je moja ... dok pijemo kafu ...Do sada mi nikada nije bio problem da pridjem devojci koja mi se svidja ali ovo je nesto drugo ...
Tu bato od ljubavi nema ni LJ... A pošto je toliko starija od tebe reci joj najdirektnije da bi je kresno. I odmah ćeš znati na čemu si!
 
runner:
Imam prijateljicu u koju sam se zaljubio ... problem je (za mene nije) sto je starija 10 godina od mene .... a ja imam neverovatnu zelju da budem sa njom.Ne mogu vise da je gledam a da ne mislim kako je moja ... dok pijemo kafu ...Do sada mi nikada nije bio problem da pridjem devojci koja mi se svidja ali ovo je nesto drugo ...
daj joj neke pare...
starije se na to pale.... :lol: :lol:
 
goodday:
runner:
Imam prijateljicu u koju sam se zaljubio ... problem je (za mene nije) sto je starija 10 godina od mene .... a ja imam neverovatnu zelju da budem sa njom.Ne mogu vise da je gledam a da ne mislim kako je moja ... dok pijemo kafu ...Do sada mi nikada nije bio problem da pridjem devojci koja mi se svidja ali ovo je nesto drugo ...
daj joj neke pare...
starije se na to pale.... :lol: :lol:
KOJI IDIOTIZAM:A STA CEMO AKO JE ONA PUNA PARA :?: :?: :?:
 
Jesi li pitao i tatu? Mozda se i njemu ona dopada!
Mene je svojevremeno ganjao tip 12 god. mladji. Iako je mnogo sladak nikada nista nije bilo jer sam se pitala sta uopste nas dvoje imamo zajednicko? Sumnjam i da za sex imamo istu snagu. I odakle kome suluda ideja da se starije loze na pare?
 
runner:
Imam prijateljicu u koju sam se zaljubio ... problem je (za mene nije) sto je starija 10 godina od mene .... a ja imam neverovatnu zelju da budem sa njom.Ne mogu vise da je gledam a da ne mislim kako je moja ... dok pijemo kafu ...Do sada mi nikada nije bio problem da pridjem devojci koja mi se svidja ali ovo je nesto drugo ...
U svakom slucaju to moze da bude veoma korisno. Godine mogu da budu prepreka samo ako sebe smatras nesigurnim, da toj osobi pridjes na pravi nacin.
 
runner:
Imam prijateljicu u koju sam se zaljubio ... problem je (za mene nije) sto je starija 10 godina od mene .... a ja imam neverovatnu zelju da budem sa njom.Ne mogu vise da je gledam a da ne mislim kako je moja ... dok pijemo kafu ...Do sada mi nikada nije bio problem da pridjem devojci koja mi se svidja ali ovo je nesto drugo ...

Ajd da si rekao 30 godina, no mogu ti iz cuga nabrojiti 10 srecnih brakova gde je razlika u godinama i veca od 10 godina. Ne daj da godine budu razlog uskracivanja neceg najlepseg sto moze da se iskusi u zivotu, -prave ljubavi.
 
*Mihal*:
runner:
Imam prijateljicu u koju sam se zaljubio ... problem je (za mene nije) sto je starija 10 godina od mene .... a ja imam neverovatnu zelju da budem sa njom.Ne mogu vise da je gledam a da ne mislim kako je moja ... dok pijemo kafu ...Do sada mi nikada nije bio problem da pridjem devojci koja mi se svidja ali ovo je nesto drugo ...

Ajd da si rekao 30 godina, no mogu ti iz cuga nabrojiti 10 srecnih brakova gde je razlika u godinama i veca od 10 godina. Ne daj da godine budu razlog uskracivanja neceg najlepseg sto moze da se iskusi u zivotu, -prave ljubavi.

Ja nasuprot znam dva braka koja su nesretna. Mu$karci su stariji po 10 i vi$e godina. Nesreca lezhi u tome $to im ti mu$karci vi$e ne daju sex! A za$to? Zato jer se lep$a polovina podgojila do neslucenih razmera.. Onda je razlika u kilogramima potrla razliku u godinama...

Sreca u braku ili nekoj duzhoj vezi sa primetno mladjim mu$karcem je osudjena na propast jer zhene uglavnom (i nazhalost) brzhe stare, a veliki deo mu$karaca se pona$a poput gladnih pasa (za$ta iskreno imaju opravdanje) Onda tip od 40 godina prevari svoju "kewu" od 50 sa "omladinkom" od 30 i nesretna zhena u menopauzi popizdi, a svemir se uru$i :D Uprzhilo sunce... osice ulecu u sobu, NO Name CD pravi dugu na zidu sobe, charobna lizalica... :lol:
 

Back
Top