Svi kadrovi DS na Voždovcu.

Pa hoce i on tu platu kad organizuje odbor naprednjaka....:hahaha:

Za početak, ja sam visoko obrazovan, za razliku od vaših kadrova koji su apsolventi i sa 35 godina. Takođe nikada ne bih radio to što rade vaši na lokalu (zamene nepokretnosti, zakupi) u saradnji sa nekadašnjim narkodilerima i vlasnicima splavova koji su doživeli prosvetljenje i postali investitori. Žuto prosvetljenje. A i mislim da su plate od 100.000 čist bezobrazluk za lokalno veće.
 
Za početak, ja sam visoko obrazovan, za razliku od vaših kadrova koji su apsolventi i sa 35 godina. Takođe nikada ne bih radio to što rade vaši na lokalu (zamene nepokretnosti, zakupi) u saradnji sa nekadašnjim narkodilerima i valsnicima splavova koji su doživeli prosvetljenje i postali investitori. Žuto prosvetljenje. A i mislim da su plate od 100.000 čista bezobrazluk za lokalno veće.

Znam znam, sve bi bilo drugacije da je Pera otisao pravo u policiju....:whistling:

A mislis li da je otimanje miliona na putne troskove ok?
 
Znam znam, sve bi bilo drugacije da je Pera otisao pravo u policiju....:whistling:

A mislis li da je otimanje miliona na putne troskove ok?

Koliko znam, putnik oko sveta je bio Nemanja Šarović, koji je perjanica SRS-a, stranke čiji ja član nikada nisam bio. A koliko znam i poslanici DS su to radili. Inače, sve dok tako budemo radili, nikada nas neće primiti ni u Afričku uniju, a ne evropsku.

U civilizovanom svetu loši potezi ne brane lošim potezima opozicije, već rezovima u sopstvenim redovima.
 
Poslednja izmena:
Koliko znam, putnik oko sveta je bio Nemanja Šarović, koji je perjanica SRS-a, stranke čiji ja član nikada nisam bio. A koliko znam i poslanici DS su to radili. Inače, sve dok tako budemo radili, nikada nas neće primiti ni u Afričku uniju, a ne evropsku.

Imalo je jos putnika medju sadasnjim naprednjacima i radikalima, ali nije ni bitno.
Ono sto je bitno je da im niko od njihovih sefova nije rekao da malo prekinu sa tom bezobraznom pljackom. A sef je tada bio Toma inace.
Tako da price na foru ovi kradu a mi necemo kad dodjemo na vlast su malo bezveze.

Svi su se do sada pokazali sta su i kakvi su, jer nemas stranku koja nije bila na vlasti i nemas stranku koja ne vuce repove za sobom.
 
Imalo je jos putnika medju sadasnjim naprednjacima i radikalima, ali nije ni bitno.
Ono sto je bitno je da im niko od njihovih sefova nije rekao da malo prekinu sa tom bezobraznom pljackom. A sef je tada bio Toma inace.
Tako da price na foru ovi kradu a mi necemo kad dodjemo na vlast su malo bezveze.

Svi su se do sada pokazali sta su i kakvi su, jer nemas stranku koja nije bila na vlasti i nemas stranku koja ne vuce repove za sobom.

Srpska napredna stranka, nikada nije bila na vlasti, samim tim što još nije ni osnovana. :rtfm:. Slično kao LDP, tako da ako prihvatite da je LDP vršio vlast, prihvatam i ja da je SNS vršio vlast. Kada je u pitanju Beograd i Voždovac, o čemu je ovde reč molim dokaz da je SNS ili bilo ko iz nje bio na vlasti, i ja se više neću pojaviti na ovom forumu, a do tada STFU :rtfm:
 
Srpska napredna stranka, nikada nije bila na vlasti, samim tim što još nije ni osnovana. :rtfm:. Slično kao LDP, tako da ako prihvatite da je LDP vršio vlast, prihvatam i ja da je SNS vršio vlast. Kada je u pitanju Beograd i Voždovac, o čemu je ovde reč molim dokaz da je SNS ili bilo ko iz nje bio na vlasti, i ja se više neću pojaviti na ovom forumu, a do tada STFU :rtfm:

Cek bre, a odakle se pojavila ta stranka?
Sa Marsa?
Ko ih vodi, ko su clanovi, ko poslanici?
:hahaha:

Necemo da se pravimo blesavi sad valjda?
 
Za početak, ja sam visoko obrazovan, za razliku od vaših kadrova koji su apsolventi i sa 35 godina. Takođe nikada ne bih radio to što rade vaši na lokalu (zamene nepokretnosti, zakupi) u saradnji sa nekadašnjim narkodilerima i vlasnicima splavova koji su doživeli prosvetljenje i postali investitori. Žuto prosvetljenje. A i mislim da su plate od 100.000 čist bezobrazluk za lokalno veće.

ne razumem, ispada da visoko obrazovanje nije "kvalifikacija" za taj posao, isto tako ispada da ga ti ne bi radio za te pare, mislim taj posao, znaci ne vidim sto ti smeta sto neko radi ono sto tebi nije u rangu
 
Za početak, ja sam visoko obrazovan, za razliku od vaših kadrova koji su apsolventi i sa 35 godina. Takođe nikada ne bih radio to što rade vaši na lokalu (zamene nepokretnosti, zakupi) u saradnji sa nekadašnjim narkodilerima i vlasnicima splavova koji su doživeli prosvetljenje i postali investitori. Žuto prosvetljenje. A i mislim da su plate od 100.000 čist bezobrazluk za lokalno veće.

Pazi šta pričaš, sutra ćete sa njima u koaliciju:mrgreen:
 
  • Podržavam
Reactions: 27E
Srpska napredna stranka, nikada nije bila na vlasti, samim tim što još nije ni osnovana. :rtfm:. Slično kao LDP, tako da ako prihvatite da je LDP vršio vlast, prihvatam i ja da je SNS vršio vlast. Kada je u pitanju Beograd i Voždovac, o čemu je ovde reč

molim dokaz da je SNS
ili bilo ko iz nje

bio na vlasti,

i ja se više neću pojaviti na ovom forumu,

a do tada STFU :rtfm:

Тома - Подпредсерник Владе ... :rotf::rotf::rotf:
Аца Тјирко - Министар ... :rotf::rotf::rotf:
Јоргобанка - Министар ... :rotf::rotf::rotf:

А тек ови новопросветљени ...

Бојан Димитријевић ... Министар ... :rotf::rotf::rotf:

О'ш још
или ти је ово довољно да покажеш и докажеш
да си члан странке
која крађом и лажима покушава да дође на Власт ...

Ајд да видимо
хоћеш ли одржати реч као твој ПреЦедник
када је рекао да се повлачи из политике уколико изгуби на изборима ... :roll::roll::roll:
 
Добро, ДС узима колико узима, а колико ће СНС да зграби од колача питам се? Колико је беше оно тома добио од мишковића? Јел братски раделио осталим члановима СНС или само са вучићем?
 

Back
Top