Iz keca u x

meni malo nije jasna tema....:dontunderstand:

ja brate kad resim da se kresnem sa nekim znaci da sam ga prvo citala i procitala sa svih strana i u tom trenutku sam ubedjena da sam upravu pa ako mi se ta kompletna slika svidja onda raspalim....tako da tad nema sta da me odbije....
e sad vreme ce pokazati dal sam dobro procitala...al to je totalno nesto drugo...druga tema...
 
meni malo nije jasna tema....:dontunderstand:

ja brate kad resim da se kresnem sa nekim znaci da sam ga prvo citala i procitala sa svih strana i u tom trenutku sam ubedjena da sam upravu pa ako mi se ta kompletna slika svidja onda raspalim....tako da tad nema sta da me odbije....
e sad vreme ce pokazati dal sam dobro procitala...al to je totalno nesto drugo...druga tema...




ja mislim da je ovo opet neki psiho test...
kao onaj sa jagodama i preskakanjem ograde.

:lol:

al to sto citas...to je za svaku pohvalu.;)
odma se vidi nacitana zena.
 
pa jednostavno u svaku tasnu stavis po kutiju i eto...
mislim sama sebi kopas rupu..a ako si vec osvescena po pitanju kontracepcije red je i da je imas kod sebe...nit je nemoralno nit ruzno...samo je korisno i pametno
so bi on moro uvek da ima





ma jok...nije to...
nego nadji ti nesto u mom rancu...koji se zove "bunar bez dna".
kad god mi nesto treba...bas to ne mogu da nadjem.
a dok nadjem...prosla frka. ;)
 
pa jes...neresheno....

@ derer....mudro zboris

ja naslov tek necu ni da komentarisem...ne da se ne razumem u te kladionicarske fore nego samo tako....
mislim kontam ja metaforu naslova, da se razumemo, al bukvalno ne....(hm ovo sad zvuci cudno...ne kontam bukvalno al kontam metaforu, zar ne bi trebalo da bude obrnuto:think:;)).....treba da se lecim:rotf:
 

Back
Top