Savjet?

ne ovo buhaha znacilo koji je on faktor da ona njega pita dal moze da ide :roll:

znam na sta mislis...to je takav tip, njoj ni ne treba njegova dozvola...vec ga pravi budalom, pita svejedno, jer ako pristane iam izgovor, ako ne smislice ona nesto...pitanjem ga samo muci, jer zna da ce on popustiti i time dokazati sebi da ona kontrolise sve stvari u vezi...tako nekako, ebem li ga :lol:
 
znam na sta mislis...to je takav tip, njoj ni ne treba njegova dozvola...vec ga pravi budalom, pita svejedno, jer ako pristane iam izgovor, ako ne smislice ona nesto...pitanjem ga samo muci, jer zna da ce on popustiti i time dokazati sebi da ona kontrolise sve stvari u vezi...tako nekako, ebem li ga :lol:

bolj ti radis ovo drugo verovatno :lol:

ne nego partner ti nije ni mama ni tata niti ne znam sta...sta ti njega imas da pitas id a ti on kao daje dozvolu dal ces izaci ili ne...prevazilazilo je samo okvire teme
 
Da li se to desilo jednom ili više puta? To...da ti ne kaže unapred da ćete kratko biti zajedno, a ona posle piči u diskoteku sa drugaricom? :dontunderstand:

Ako se desilo više puta, teraj je u q! Valjda bi bilo fer da te unapred obavesti...meni je to bezobrazluk...kao da se popi.škila na tebe...
 
sace zene da kazu da one moraju imati svoju slobodu:)))
ljubav se ne pusta tako lako
dovoljno je da malo kite osjeti i ode mast u propast
ili mi malo sisice ako je ima
naravno, ima razlicitih ljudi ali veca je vjerovatnoca i zasto uopste isprobavati srecu?
 
sace zene da kazu da one moraju imati svoju slobodu:)))
ljubav se ne pusta tako lako
dovoljno je da malo kite osjeti i ode mast u propast
ili mi malo sisice ako je ima
naravno, ima razlicitih ljudi ali veca je vjerovatnoca i zasto uopste isprobavati srecu?

img474e88135e0fe.jpg
 
Ocigledno je da me je pitala cisto forme radi i da je odlucila da izadje sa drugaricom, sto meni u principu ne bi ni smetalo da mi je prije izlaska to rekla, i da se nismo dogovorili da je ovo nase vece. Ovako ja ostadoh sam, a vjerujte mi osjecao sam se... kao go.no, najblaze receno. Osjecam sam da me je ostavila na cjedilu. naravno ima brdo izgovora zasto ne zeli sa mnom u tu diskoteku-te to je samo za nju i drugarice, te zeli da igra (a valjda sa mnom ne moze-samo se pitam zasto), te nije to isto...

Ovo je inace prvi put da me tako ispali, ali desavalo se prije recimo da se neko vrijeme ne vidimo, onda kao izadjemo (malo se setamo), vidim da joj se zuri, onda zove drugaricu i kaze joj eto me za 1h?! E i tada se osjecam kao g.vno jer je ocigledno da nije izasla da bi bila sa mnom, i to se malo cesce desava.

***, sinoc sam vidio da je grize savjest ali je opet ispalo "ko te jbe odo ja pa ti ostani sam, na jbnoj kisi"

Da li bi ikome normalnom bilo svejedno?!

Posle sam je malo smarao porukama da skonta kako se osjecam i u sustino ona je ljuta na mene jer joj ja ne dam da izlazi sa drugaricama, jer paranoisem, nerviram je... Ispalo je naravno i da sam sebican i sl.

To sto me je ostavila samog na kisi, to je nevazno, sto me je ispalila-nije bitno... Opet ispade da je ona povrijedjena.:dash::dash:

Tako je 99% situacija, kada nesto ocigledno i njoj samoj uradi pogresno prema meni, ako se ja bunim ispadne da sam sebican, da sam posesivan i sl.


*** ona je uvijek ofanzivna, ja precesto defanzivan... I tako...
 
Ocigledno je da me je pitala cisto forme radi i da je odlucila da izadje sa drugaricom, sto meni u principu ne bi ni smetalo da mi je prije izlaska to rekla, i da se nismo dogovorili da je ovo nase vece. Ovako ja ostadoh sam, a vjerujte mi osjecao sam se... kao go.no, najblaze receno. Osjecam sam da me je ostavila na cjedilu. naravno ima brdo izgovora zasto ne zeli sa mnom u tu diskoteku-te to je samo za nju i drugarice, te zeli da igra (a valjda sa mnom ne moze-samo se pitam zasto), te nije to isto...

Ovo je inace prvi put da me tako ispali, ali desavalo se prije recimo da se neko vrijeme ne vidimo, onda kao izadjemo (malo se setamo), vidim da joj se zuri, onda zove drugaricu i kaze joj eto me za 1h?! E i tada se osjecam kao g.vno jer je ocigledno da nije izasla da bi bila sa mnom, i to se malo cesce desava.

***, sinoc sam vidio da je grize savjest ali je opet ispalo "ko te jbe odo ja pa ti ostani sam, na jbnoj kisi"

Da li bi ikome normalnom bilo svejedno?!

Posle sam je malo smarao porukama da skonta kako se osjecam i u sustino ona je ljuta na mene jer joj ja ne dam da izlazi sa drugaricama, jer paranoisem, nerviram je... Ispalo je naravno i da sam sebican i sl.

To sto me je ostavila samog na kisi, to je nevazno, sto me je ispalila-nije bitno... Opet ispade da je ona povrijedjena.:dash::dash:

Tako je 99% situacija, kada nesto ocigledno i njoj samoj uradi pogresno prema meni, ako se ja bunim ispadne da sam sebican, da sam posesivan i sl.


*** ona je uvijek ofanzivna, ja precesto defanzivan... I tako...

Znaš, ja mislim da treba da poradiš na svom samopouzdanju. Kažeš da si defanzivan a ona to debeeeelo koristi. Promeni svoje ponašanje ka njoj, ne daj na sebe i videćeš da će te više poštovati pa bi i od te veze moglo da bude nešto...
 
Jel je ti opravdavas i osecas neku krivicu...tj. da si ti negde pogresio?

Cak se i izvinjavam.:dash::dash:

Njoj smetaju moje poruke i to sto sam se osjecao usamljenim i napustenim, tako da sam ispao sebican, paranoican, neko kome smeta da izlazi sa drugaricama... Ja sam na kraju kao svaki debil morao da se izvinim jer mi je tako lakse.:dash::dash:

*** ona mene nikada ne saslusa, nego odmah skace-znam ja tvoje izgovore, objasnjenja, mislis da si u pravu, i onda nabroji kako i sta ja mislim... Ako ja pokusam nesto da kazem, odmah ne slusam, tvrdoglav sam, sebican...:dash::dash::dash:

Sto bi se reklo kao svaki pravi papucar trudim se da joj se ne zamjerim posto uvijek izvucem deblji kraj. Njoj je svejedno sta ja osjecam jer vala nikada nisam mogao ni pola recenice da zavrsim a da je ona ne prepravi na svoju vodenicu.:dash::dash::dash:

*** kada ona moze bez mene a ja ne mogu bez nje. Znaci, desavalo se da se posvadjamo, da ja drzim svoj stav, da se suprotstavim i na kraju uvijek ja budem taj koji je povrijedjen. :dash::dash::dash:

Vise ne znam sta da mislim... Jedino sto znam je da blago ludim...:whistling::whistling:
 
Da li je u redu,i da li biste se ljutili da vam djevojka kaze kada izadjete da cete kratko biti zajedno i da ce ona posle sa drugaricom do diskoteke gdje ce se zadrzati do pola noci?! Kao eto pita vas da li moze iako je sve dogovorila. Nije u pitanju prevara i sl. nego prosto nekakav gorak osjecaj da joj nije stalo da bude sa mnom.Inace obukla se onako da gori i nervira me sto to uvijek radi kada ide u tu diskoteku, mene izludi i onda ostavi da me boli glava... Vise se osjecaj da sve sto radi sa mnom, radi cisto forme radi:(

Kako prepoznati da veza ide u k...rac

Molim da me ne pljujete jer prosto trazim neko misljenje.

Rade, sine...:dontunderstand:
jel' i dalje ona ista djevojka (od prije nekoliko mjeseci) u pitanju?
šta je ovo...
repriza, ili još uvijek odlažeš neizbježno? :neutral:
 
auuu ala ste zagazili .....


idi bre dete igraj fudbal, istrosi se ne kvari oci buljeci u ekran i iscekujuci magicno resenje jer ga NEMA .....:dash:

nema magicnog resenja...a i ovo je jedan vid zabave...samo sto te neke teme pogode :cry:

OndaK bi i ja mogla na to pivo i pljesku :hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:
s tim da ćemo Radeta ljudski i unapred obavestiti da ćemo nakratko popričati sa njim, a ja i Gox posle idemo da pijemo.

U nekoj intimnoj atmosferi naravno...:heart:
 
Rade, sine...:dontunderstand:
jel' i dalje ona ista djevojka (od prije nekoliko mjeseci) u pitanju?
šta je ovo...
repriza, ili još uvijek odlažeš neizbježno? :neutral:

Ista. Bude nam fino neko vrijeme i onda opet neka glupost koja nam napravi problem. NE znam sta da radim-voli me-ne voli me-voli me-ne voli me... tako u nedogled. Sto bi se reklo nekada mi se cini da se igra sa mnom.

Pa *** da li ste ikada dozivjeli da ste u vezi 1.5g i da vam ta osoba nikada svojevoljno ne kaze da vas voli, nikada vas ne nazove ljubavi... Jedino ako je vi isprovocirate, a i onda bude uz dodatke i nekakvu salu. Neki dan mi se desilo da kada sam joj rekao da je volim, ona mi nista nije odgovorila, a kada sam je pitao da li ona voli mene, rekla je -DA??? Da??? wtf. :dash::dash::dash::dash: Nekada mi se cini da vise njeznosti i srdacnosti dobijem od nekih poznanika i poznanica.
 

Back
Top