GSP

jelen.co

Veoma poznat
Poruka
12.916
Generalno spremanje prostorija
-Koliko često se bavite ovom sportskom disciplinom (jedanput nedeljno,mesečno,godišnje)?
-Obavezno navatate mužjaka da vam pomaže (dobar je da trese tepik ) ili poizbacujete sve što diše i mrda iz kuće da vam ne smeta, pa se sami razletite?
-To vas opušta i smiruje ili vam je taj dan crnom bojom označen u kalendaru?
-Nikad ne dozvoljavate da vam se uhvati paučina?
 
Generalno spremanje prostorija
-Koliko često se bavite ovom sportskom disciplinom (jedanput nedeljno,mesečno,godišnje)?
-Obavezno navatate mužjaka da vam pomaže (dobar je da trese tepik ) ili poizbacujete sve što diše i mrda iz kuće da vam ne smeta, pa se sami razletite?
-To vas opušta i smiruje ili vam je taj dan crnom bojom označen u kalendaru?
-Nikad ne dozvoljavate da vam se uhvati paučina?

Elem, ja sam muško i GSP vršim jednom nedeljno...tako mi je uvaljeno...:sad2::sad2:
Ali zato ne kuvam i ne perem sudove...:ok:
 
Generalno spremanje prostorija
-Koliko često se bavite ovom sportskom disciplinom (jedanput nedeljno,mesečno,godišnje)?
-Obavezno navatate mužjaka da vam pomaže (dobar je da trese tepik ) ili poizbacujete sve što diše i mrda iz kuće da vam ne smeta, pa se sami razletite?
-To vas opušta i smiruje ili vam je taj dan crnom bojom označen u kalendaru?
-Nikad ne dozvoljavate da vam se uhvati paučina?

Aaaa vise sa ciscenjima i spremanjima ..Koga to moze da motivise ..osim da je cisto..evo ovako..jednom mesecno dolazi zena da spremi..na svaka cetiri meseca ..generalno.izmedju svih njenih dolazaka ja spremam i odrzavam sto nije problem.muzjaka nemam pa smim tim nema koga ni da teram a i ne bih ga terala ..imao bi on mnogo zanimljivije da cini i radi.....:mrgreen:..
 
spremamo subotom,jer tada imamo vremena,ja sam danas sredio spavacu i dnevnu sobu,usisao celu kucu,oprao podove,zakacio zavese i rasirio ves,zana zavrsila kupatilo i jos uvek sprema kuhinju,a ja sada sedim,pusim i gledam formulu...
 

Back
Top