Priznavanje kosova???

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
kod nas na TV se govori o tome kako srbija [tadic] pokusava da spreci crnu goru da prizna kosovo.
meni to i nije toliko bitno, koliko me interesuje misljenje patrijota na forumu: sta sada misle o tadicu??? jel ovo koliko toliko dovoljno da kazu neku lepu rec o svom predsedniku, ili je i dalje izdajica i sl. da ne upotrebim ostale epitete kojim ga caste.

Nećemo imati razumevanja za priznanje Kosova
Blic - Četvrtak, 25. septembar 2008. 05:00

Predsednik Srbije Boris Tadić izjavio je da Srbija ne bi imala razumevanja ukoliko bi neka od susednih zemalja sada priznala Kosovo, pogotovo ako je reč o Crnoj Gori ili Makedoniji.

U trenutku kada se spekuliše da je Crna Gora spremna da prizna nezavisnost Kosova, a da Makedonija razmišlja u sličnom pravcu, predsednik Srbije je za "Glas Amerike" rekao da bi, ako bi neke od tih država priznale nezavisnost Kosova, doprinele destabilizaciji Srbije.
 
kod nas na TV se govori o tome kako srbija [tadic] pokusava da spreci crnu goru da prizna kosovo.
meni to i nije toliko bitno, koliko me interesuje misljenje patrijota na forumu: sta sada misle o tadicu??? jel ovo koliko toliko dovoljno da kazu neku lepu rec o svom predsedniku, ili je i dalje izdajica i sl. da ne upotrebim ostale epitete kojim ga caste.

pa to je normalna izjava naseg predsednika,i sta je sipac sad tu cudno
 
Nije ni chudo da ga Adem simpatishe kako je BoTa oshtro pripretio.
destabilizovati Srbiju ahahahahahah
da ima i gram mozga rekao bi da ce takav potez destabilizovati Makedoniju i Montnenigere kad Srbija za par godina vrati uslugu:D
 
ja patriota normalno,volim svoju zemlju,za nju cu poginuti ako treba,danas je BoTa predsednik njega postujem i veruj sipac da cela Srbija stoji iza njega,i oko Kosova su svi ujedinjeni osim ldp,plasite se sipci Srbija ulazi u EU

koliko si u pravu, necu oko toga, ali dopada mi se ovaj tvoj post, narocito boldovan deo, i dok ga neki ne demantuju, evo ja ti dajem poen za ovaj post.
 
radikal,bezi bre,kada nesto ne valja ja to kazem ali u ovome stojim iza politike drzave,i kada dodje vreme kada dobijemo mig ocistimo djubre i kraj

evo ti sipac jos jednom

procitaj glasno zadnji deo recenice,stavi prst na celo i zamisli se
 
kod nas na TV se govori o tome kako srbija [tadic] pokusava da spreci crnu goru da prizna kosovo.
meni to i nije toliko bitno, koliko me interesuje misljenje patrijota na forumu: sta sada misle o tadicu??? jel ovo koliko toliko dovoljno da kazu neku lepu rec o svom predsedniku, ili je i dalje izdajica i sl. da ne upotrebim ostale epitete kojim ga caste.

koja glupost eto toliko
 

Back
Top