Feeeeenseri

Deckonjo ko tebe postavi za mooda?

E znaci,80% ih slusa TF!!

Ja sam napis'o kod pojedinaca zatucanost!! Istina ima svakakvih ljudi!

P.S. nisam metalac!

Vidis,koliko god ja mrzela turbo folk,jedino mogu reci da ti sto slusaju tf nemaju ukusa,i to je kraj.

A drugo...koliko sam puta pricala sa nekim fensi obucenim ljudima,koji o roku znaju vise nego neko ko se karakterise kao metalac i roker...
 
Poslednja izmena:
Ne volim sto, poznavajuci fenserke (iz skole) mogu da istaknem dosta negativnih osobina tipa, da ako nijesi u markiranom,ti mu dodjes nesto kao nizi stvor.
Onda,tu pretezno nema prijateljstva( Za momke ne znam za djevojke garantujem)jer se stalno takmice koja je bolja riba, koja je koliko komplimenata pokupila, kako je pogledao ovaj onaj, osim naravno, ako nijesu nekako rangirane, sta ja znam, pa onda se ulizuju jedna drugoj...Tijesne farmerke, pucenje usana, kilo sminke, opterecene su fizickim izgledom.Putovala sam sa jednom, isle smo Bogu-iza-nogu, a ona je spartala u kaubojkama i jedva stizala, ali je bilo bitno da je u kaubojkama i nekim odvratnim helankama.
To je negativna strana.
Ne kazem da nema drugacijih, kad neko kaze fenser, meni to pane na pamet.
 
Pravilnije je reci filosof, jer je filozofija mrakoljublje, a filosofija je ljubav prema mudrom govorenju. Prema tome, kaze se filosofija, a ljudi ne pricaju pravilno mnoge reci

Ja mislim da je poenta u ozvučavanju s između dva vokala, što se desilo u tradicionalnom izgovoru latinskog jezika iz kojeg je reč preneta na druge strane jezike, jer je to bio živi jezik, jezik naroda, dok se kod klasičnog izgovara filosofi(j)a. Na stranu što je reč grčkog porekla.

No, to ne znači da sam u pravu. :)

Vidis,koliko god ja mrzela turbo folk,jedino mogu reci da ti sto slusaju tf nemaju ukusa,i to je kraj.

Isto to će oni reći za tebe. :)
Koliko ljudi, toliko i definicija ukusa.
 
Isto to će oni reći za tebe. :)
Koliko ljudi, toliko i definicija ukusa.

Pa nije baš tako.
U kič - ostvarenjima sistemi asocijacija su automatski, svedeni na najfrekventnije grupe. Kič bi se, sugerira Mol, mogao meriti stepenom banalnosti svojih asocijacija. On je kao takav bestidan, ali ne samo u površnom smislu bestidnosti jedne erotske asocijacije kakvu budi neka kič - razglednica, već u jednom dubljem smislu bestidnosti koja grubo negira ono što je Broh nazivao tegobnom dijalektikom slobode čovekovog bića, nudeći "carski put do umetnosti" (Kloskovska, "Sociologija kulture"), put kojim se dospeva u neautentičnost, patvorenost, lažnost.
Ako kič najednostavnije definišemo kao formu, kojoj nedostaje onaj duhovni sadržaj koji čini nešto umetničkim delom, onda turbo folk, sa svojim minimumom zadovoljavanja muzičke forme, predstavlja hiper kič produkt, koji je uspeo iz ukusa, na žalost dobre većine, izbaciti minimum kriterijuma i stvoriti jednu zastrašujuću masu estetskih invalida.

Hijerarhija vrednosti ipak postoji.Ne znam kako bi izgledao dijametralno suprotan pogled na stvar.
 
Опет овај са својом фило(з/с)офијом... Зашто користи нормалне речи, кадa се увек може причати у научно уџбеничком стилу? :roll:
 

Back
Top