Poslovni muskarci u odelima ili nabildovani sportisti?

Molim vas,odgovorite mi,znam da nije to tema ali treba mi neko pametan za razgovor.Upravo sam se posvadjala s deckom s kojim sam skoro sedam godina u vezi.Vise ga ne razumem,ne shvatam sta se desava,da li se gubimo,bledimo,sta je.Sve sto kazem ga smara,nacin na koji kazem,sve sto uradim.. Ljudi ludim !!!!!! U poslednje vreme je stalno takav,i to samo sa mnom.Zasto su muskarci tako komplikovani.Ja bi dosad trista puta rekla sta imam i zavrsila jednom za svagda ako mi je do toga. Ali ne,kod njega je to uvek linija manjeg otpora "Idem da se kupam,da gledam fudbal" i pri tom poblem ostaje da visi u vazduhu i samo ja mislim o njemu.
 
Sve shvatam i razumem,volela bih da su stvari samo crne ili samo bele...Nije mi problem da shvatim da neko ima neke druge potrebe i interesovanja samo je stvar u tome biti covek pa to priznati sebi i ne obmanjivati se vise.Hvala u svakom slucaju.A sto se tice tvoje teme glasam za iteligentne,sarmantne, skockane frajere pre nego za suvu misicnu masu polu ogoljenog mozga.
 
Privlace ih nabildovani muskarci u odelima, visokoobrazovani a yet uspesni sportisti


Blizu si! Blizu si! :klap: Evo, moj: Nije poslovni čivek, nije nabildovan, ali je dobro građen, a odela mu stojeeee! Da se smrzneš!

Međutim: Ipak je to samo ambalaža - njemu odela jednostavno pristaju, a nekom pristaje neki drugi stil oblačenja.:)

Važno je šra nađeš unutri kad "otpakuješ".:mrgreen:
 
Bash me interesuje da li vas vise privlace poslovni obrazovani muskarci (odela itd) ili nabildovani srednje obrazovani sportisti. Mogao sam malo bolje da formulisem pitanje ali nema veze,razumecete me.

Пре само месец дана била једна исто овако глупа тема... врло слично формулисана...:confused:

Шта је вама, децо?
 

Back
Top