Silajdžić tuži zločinačku veštačku tvorevinu (RS) Ustavnom sudu BiH

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Mrzim genocidne tvorevine (Republika Srpska) i mrzim komunističke tvorevine (Vojvodina).

Dobro, ja više nisam stanovnik Srbije, ja sam stanovnik Republike Srpske, a znaš zašto, zato što govna kao ti ne znaju ceniti svoj sopstveni narod već samo biti sebični, i vikati samom sebi: ,, ja pa ja ". Po čemu ti zaključuješ da je RS genocidna tvorevina, šta je bilo kada su u mojoj opštini klali Srbe u Serdarima, njih 16, najmlađa žrtva 3. godine... zašto, kako.... misliš da Muslimani i Hrvati nisu bili krivi...:dontunderstand::dash:

 
Mrzim genocidne tvorevine (Republika Srpska) i mrzim komunističke tvorevine (Vojvodina).

Najveća komunistička tvorevina na Balkanu je BiH!!!
Najveći i najgori zločini na Balkanu činjeni su nad krajiškim i bosanskim Srbaljima!
Bosna i Hercegovina je komunistička tvorevina oktroisana tamošnjim Srbaljima nakon ustaškog genocida na Srbaljima tokom 2 sv. rata!!!
U odnosu na ovo:
http://www.jasenovac-info.com/cd/zrtve/deca-zrtve/index_l.html
Srebrenica mu dođe nešto kao sporadični incident!!!
E jbga, neko već mora da vraća dugove iz prošlih vremena, a s obzirom na Jasenovačku klaonicu i njen zločinački skor, svakako da taj dug još ni izbliza nije poravnan!!!
Muslije prde u ćup zbog kolektivnog im tamanjenja Orićevih koljača, a lafo na ignore su kad je riječ o obilježavanju datuma bjegstva preživjelih zatvorenika iz Jasenovca!!!
Ko ih onda yebe, nama je u RS u svakom slučaju mnogo bolje nego njima tamo u njihovom tamnom vilajet entitetu sa promajom u praznom im budžetu!!! Dabog da se i dalje zabavili o sebi i slušali idiota Silajdžića kome ovom prilikom iskreno zahvaljujem na aktivnom doprinosu potpunoj homogenizaciji svih ovdašnjih Srbalja po pitanju budućnosti Republike Srpske!!!
Bosna i Hercegovina je nastala na genocidu kojeg su nad Srbaljima stotinama godina provodile Osmanlije i genocidu koji je provodila ustaška Crna legija osnovana i obučavana u svom centru za obuku na sarajevskom Koševu, a koja se sastojala uglavnom od muya zadojenih mržnjom prema svemu što je srpsko!!! Komunisti su se tu pojavili na kraju samo kao "izvođači finih radova" i pokušali da potpuno sjebu svijest Srbaljima o tome da su im komšije do njih zapravo tradicionalno trijebile pretke te da te komšije predstave kao neku lafo odvajkada suđenu im "braću"!!! Jbga, Srbalji se ovaj put nisu primili na šuplju i sad sarajevskim obrezancima preostaje samo da ***** dok ona njima odsanjana Bosna (pogotovo njihov entitet) lagano klizi u carstvo qraca!!!

Zemlja kpoju ne voli polovina njenih građana, a barem isto toliko ljudi ima još državljanstvo i neke druge države osuđena je na sigurnu propast!!! Muze dupe ljube OHR-u ne bi li im ovi poklonili ustav koji u perspektivi omogućava stvaranja islamske republike zavjetovane Islamskom deklaracijom trulog Alije!!! Yeb'o zemlju kojoj stranac crta zastavu i grb te u kojoj se svira himna bez teksta pošto ljudi u Bosni nemaju ni za jedan stih nešto zajedničko da otpjevaju!!!
 
Poslednja izmena:
Silajdzic je jedna obicna picketina i zlocinac . Na pominjanje njegovog imena povraca mi se .Svako ko podrzava ovu majmuncinu je najobicniji ustasa i izdajnik .
RS je genocidna tvorevina - to samo moze da kaze neobrazovana budaletina i dusevni bolesnik . SILAJDZICU NABIJEM TE STRUCNO
SILAJDZICU NABIJEM TE STRUCNO
SILAJDZICU NABIJEM TE STRUCNO
SILAJDZICU NABIJEM TE STRUCNO
 

nije logicno sto ga smetaju predstavnistva RS po svijetu...ako imaju novaca zasto ne...
moj Grad ima svoje predstavnistvo u nekoliko zemalja svijeta, izmedu ostaloga i u brüssel-u...pokusavamo se predstaviti svijetu, privuci investore, privuci turiste, sklapati sto vise poznanstava i veza koje bi mogle pomoci razvitku Osijeka...i boli nas briga sto Zagreb misli o tome, ili Istra ili Dalmacija...isto tako ulazimo u regionalne integracije koje smatramo dobre za nas....mislim da Haris pretjeruje, ako je RS dobro, bit ce i cijeloj BiH dobro...
p.s. nisam bas sigurna, nije li Haris jedini ratni politicar jos na vlasti?
 
Ti stvarno verujes u ovu propagandu RS?
Kao muslimani zarobili muslimane i drze ih kao taoce.

Moj ujak je bio tamo kada su Večićima blokirani bili putevi, a ako si dobro čuo poruku kurira ,, draža nam je srpska ili ćetnićka krv, nego mjesec dana ramazanskog posta ili pričest kod pape... " upravo o tom ti zločinu govorim.... o tih 16 nevinih žrtava, a taj zločin se desio 1991. Prema BiH, oni kažu da je kod njih rat počeo 1992. nešto su malo poranili... hmm
 
nemoze nam niko nista.

zivela srpska
f_iconsvim_1171dca.gif
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top