Naočare

gost 101840

Legenda
Poruka
55.667
Vidim zapenili ste s otvaranjem tema, pa da ja ne budem donji...:lol:
Gledam monitor, čitam forum LJiS... Kad odjednom krajičkom oka primetih ogromnu crnu bubetinu kako trči po mom lepom belom zidu...malo levo od monitora... Kad pogledam - ništa... Ni traga od bube... Shvatio sam da je to posledica radnih sati provedenih uz ovaj kompjuter... Shvatio sam da ću - ako ovako nastavim - osim šuljeva - da zaradim i naočare...


Naočare...

Eto inspiracije za novu temu...



Naočare na ženskom licu...koliko vam je to seksi...?


Ako je bila, neka obrišu moderatori...:ok:
 
Poslednja izmena:
šta sad? da, naočare mogu lepo i sexy da izgledaju na licu:)
optician_10d.jpg
 
Vidim zapenili ste s otvaranjem tema, pa da ja ne budem donji...:lol:
Gledam monitor, čitam forum LJiS... Kad odjednom krajičkom oka primetih ogromnu crnu bubetinu kako trči po mom lepom belom zidu...malo levo od monitora... Kad pogledam - ništa... Ni traga od bube... Shvatio sam da je to posledica radnih sati provedenih uz ovaj kompjuter... Shvatio sam da ću - ako ovako nastavim - osim šuljeva - da zaradim i naočare...


Naočare...

Eto inspiracije za novu temu...



Naočare na ženskom licu...koliko vam je to seksi...?


Ako je bila, neka obrišu moderatori...:ok:

koliko neki modeli cvika umeju da cicu ucine mocnom i ubeljivom toliko neki pogresni odabir naocara od normalne devojke moze napraviti tetku od 50 godina ili nadrndanu saltersku sluzbenicu:thumbdown::thumbdown:....tako da...devojke pamet u glavu prilikom izbora ramova :rotf::rotf:
 
koliko neki modeli cvika umeju da cicu ucine mocnom i ubeljivom toliko neki pogresni odabir naocara od normalne devojke moze napraviti tetku od 50 godina ili nadrndanu saltersku sluzbenicu:thumbdown::thumbdown:....tako da...devojke pamet u glavu prilikom izbora ramova :rotf::rotf:

u 21 veku kad imas bar 1000 modela :roll:

tanak crni je.bitacan okvir je uvek ok :whistling: :lol:
 

Back
Top