Objašnjenje kroz batine

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
vidim da neki hvale na sva usta kinesko-rusku demokratiju. zadnja vest iz rusije je bilo stradanje onog novinara, iz kine stradanje svestenika. demokratski zar ne????

Kineska policija pretukla redovnike


Foto>: Arhiva

Kada se, nakon što ga je kineska policija pretukla, njihov kolega u samostanu pojavio sav u krvi, budistički redovnici su pošli potražiti objašnjenje. I objašnjeno im je- kroz batine.


Kineska policija pretukla je na Tibetu 50-ak budističkih redovnika koji su se žalili na premlaćivanje jednog svog kolege, priopćila je skupina za ljudska prava Free Tibet Campaign.

Prvi pretučeni redovnik bio je u tako groznom stanju da je sav krvario kada se vratio u samostan, nakon čega su ostali redovnici otišli po objašnjenje u policijsku postaju. No, kako ističe Free Tibet Campaign, i oni su pretučeni.

Peking je, međutim, umjesto da se očituje o najnovijoj brutalnosti svojih policijskih snaga na Tibetu, izašao sa statističkim podacima o pismenosti i obrazovanju, ustvrdivši da je Tibet, od kada je kineska komunistička partija 1959. preuzela vlast, doživio kulturni procvat.
 
А шта друго радити са сепаратистима него батина... Батина је из раја изашла :D Ми поштовасмо људска права па оде пола земље, да смо и ми на време тукли не би се ови доле чули... Ал ко нам крив оћемо ми мањине у Србији... Ма само да смо увели систем да у Србији живе само Срби, а не да се изјашњава како коме падне... Зато батина ебеш демократију мртво слово на папиру...
 
35.jpg
 
vidim da neki hvale na sva usta kinesko-rusku demokratiju. zadnja vest iz rusije je bilo stradanje onog novinara, iz kine stradanje svestenika. demokratski zar ne????

pa jel traze nezavisnost :dontunderstand:

znaci da su teroristi:rtfm:

aj da ne pisem ovde zbog bana sta treba da im se radi znate na sta mislim:rtfm:

kina i rusija vladaju.

ostali smradovi nek se sklone.

shiptara skoro nece biti,kao ni tibetanaca ni amerikanaca.
 
nisam očekivao od tebe takvu pljuvachinu...ok sad bar znam šta si za "čoveka"

ne preferiram ni jedan narod pa ni sopstveni
preferiram pojedince koji nisu zadojeni lažnim patriotizmom
toliko

aj ne prdi vise......prefeiras,ti cobane znas sta znaci prefeirati :hahaha:

jel kad odes u francusku raspitujes se ko je patriota a ko ne,pa posle odlucujes ko je pravi a ko lazni,pa onda gledas koga ces da pitas za neku ulicu.

aj bre pali mala kompjuterska yayaro:bye:
 
..koji lazhni patriotizam..shoku ademi je podmukao i kvaran k'o zub..najvishe voli da se prikljuci "demokratama" kada pljuju po patrijotama u opshtoj pljuvachini po choveku, a ne po njegovim stavovima..to samo onaj ko nece da vidi ne vidi..nemash pojma ko su ti ljudi..a, i ti nisi daleko od njega..i ti volish da se prikljuchish hajci i chesto provocirash..nemoj mi prodavati ta glupe fore o "chovecima" i odredjivanju tome ko jeste a ko nije "chovek"..poon mi koorac licemera i bolesnika koji mrze sakriveni iza pravilnog i "drushtveno pozheljnog" stava..ni ja ne mrzim nikog zbog njegove nacionalnosti jer to niko nije mogao da bira, ali barem prijatelje mogu da biram, a ovaj mi nije prijatelj i nikada nece biti..licemer bolesni koji se krije iza tolerantnosti i demokratskog pogleda na svet..shio mi ga djura..
 
..koji lazhni patriotizam..shoku ademi je podmukao i kvaran k'o zub..najvishe voli da se prikljuci "demokratama" kada pljuju po patrijotama u opshtoj pljuvachini po choveku, a ne po njegovim stavovima..to samo onaj ko nece da vidi ne vidi..nemash pojma ko su ti ljudi..a, i ti nisi daleko od njega..i ti volish da se prikljuchish hajci i chesto provocirash..nemoj mi prodavati ta glupe fore o "chovecima" i odredjivanju tome ko jeste a ko nije "chovek"..poon mi koorac licemera i bolesnika koji mrze sakriveni iza pravilnog i "drushtveno pozheljnog" stava..ni ja ne mrzim nikog zbog njegove nacionalnosti jer to niko nije mogao da bira, ali barem prijatelje mogu da biram, a ovaj mi nije prijatelj i nikada nece biti..licemer bolesni koji se krije iza tolerantnosti i demokratskog pogleda na svet..shio mi ga djura..

pa sa onim gore cerekanjem na Dererov post to demantiraš:roll:
 
..tebi mozak izbazhdaren i ne vidish nishta van toga jerbo bi pregoreo k'o licna..gde si ti video da ga mrzim..gadi mi se bre licemer shiptarski..razumesh..srbi na kosovu zhive u koncetracionim logorima, ne smeju da izdju van zhica gde ih chuvaju vojnici kfora, a on mi prosipa priche o demokratiji i ljudskim pravima..
 
a patriJota komentira...
crnjak na kubik:hahaha:

:super::super::super:
posebno je potresan podatak da je Tibet doziveo kulturni procvat od kad su Kinezi uzeli batinu u ruke :dash::dash:


Velika nepravda je uchinjena Tibetu, poslednjoj "oazi" znanja i mudrosti posebno ako se zna da je osnovni zadatak komunizma, da, unishti individuu, ugushi slobodu, ubije sve kreativno u choveku, napravi da su svi jednaki (a neki malo jednakiji) :mrgreen::mrgreen:pa onda, zbog tih bolesnih potreba,pokushavaju da se predstave kao zrtve jer neko zeli da otcepi deo njihove teritorije!
 

Back
Top