ZIMA JE BRRRR

esperanca137

Iskusan
Poruka
6.368
Opet ja i zima,ali ovog puta nije dzacic u pitanju nego hladni radjatori.
Cula sam da ce verovatno pustiti grejanj 01.10. tako da ce ova agonija sa smrzavanjem po kucama valjda proci:roll:.Stvarno odavno nije bilo ovako hladno u Septembru brrrrrrr.
Kako se vi grejete kod kuce?
Mi imamo uljani radjator i lepo zagreje 1,5 stan za pola sata.Bude bas prijatno.

Samo da napomenem mama koje su se skoro porodile da obavezno dobro zagreju sobicu u kojoj se beba kupa:ok:

ajd sad malo vi:D
 
Opet ja i zima,ali ovog puta nije dzacic u pitanju nego hladni radjatori.
Cula sam da ce verovatno pustiti grejanj 01.10. tako da ce ova agonija sa smrzavanjem po kucama valjda proci:roll:.Stvarno odavno nije bilo ovako hladno u Septembru brrrrrrr.
Kako se vi grejete kod kuce?
Mi imamo uljani radjator i lepo zagreje 1,5 stan za pola sata.Bude bas prijatno.

Samo da napomenem mama koje su se skoro porodile da obavezno dobro zagreju sobicu u kojoj se beba kupa:ok:

ajd sad malo vi:D

mi nemamo uljani radijator,niti bilo kakvu grejalicu :(
ali strpljivo chekamo 1.10. da krene cg.....uvijeni u cebad ko penzosi:confused:
tj.ja sam uvijena....on nije...njemu nikad nije hladno...blago njemu :neutral:
 
ma imala sam ja onu malu stvar sto duva i grije....samo sto na mokru kozu nikako ne grije nego si kao na promaji... :confused:

pokusacu to sa vodom, pa i ako potrosim dio tople,
opracu kosu nekoliko sati kasnije ako zagusti....
 
Централно, на гас.
Али не грејемо још, пошто смо силне новце стукли у изолацију, сад су ми отворени прозори, и не жалим ни динара.
 
Kako se nose vase skupstine stanara sa iskljucenjima gasa jer neki deo komsiluka nije platio racune. Ima li neke inicijative da oni koji su platili ne ostanu iskljuceni. U jednoj zgradi gde imam stan, iskljucili nas ulaz jer ima duga u drugom ulazu, a ovaj nas ulaz ne duguje ni dinar. Ima li neko takvo iskustvo pred ovu grejnu sezonu i zna li neko kakav je postupak da se ukljuce "neduznici"?
 
Gledala sam prekljuce na tv jednu bakicu koja se smrzava od zime u stanu, a ne sme da ukljuci pec jer se plasi da posle nece imati leba da jede (penzija joj je 8.000,00din):dash: Plakalo mi se.I ona nije jedina - sto je najgore u svemu:sad2:. A jos su najavili poskupljenje struje BAS ovaj mesec kad se svi ljudi greju na struju!!!!!!!!!! Kakav lulav potez:otkacio: I kao ukljucice nam grejanje od prvog,a na tv-u najavili da ce biti poboljsanje vremena oko 20C. Kakav potez. Vise nikom ne verujem i necu ni da izlazim da glasam jer ko god dodje laze i krade ovaj narod najstrasnije:cool:
 
to cudo trosi 12 kw :sad2: jednom sam zaboravio da ga iskljucim a voda curela u kupatilu do jutra, vise od 130kw potroseno :klap: i da jos jedna stvar : nekako je uvek voda topla sa njim- nije vrela , kako je kod tebe ?
jes, trosi puno, al je milina, kupas se koliko hoces, ja sam imala sa dve "jacine", zimi prebacim na dvojku i moze da bude vrela, ako je okrenes do kraja.. zavisi dosta i od pritiska, ako ti je slab pritisak, onda ne moze da se zagreje do kraja..
 

Back
Top