I sta sad...?

Jelica88

Zainteresovan član
Poruka
156
Imam decka sa kojim sam zivela dve i po godine, bili smo kao porodica. Naravno to nije bilo zabelezeno na papiru i nismo imali dece. A ostalog sto se tice kuvanja, pranja, ciscenja itd ja sam to radila uz njegovu povremenu pomoc.
Sada dolazi do problema, posto je on zavrsio studije mora da se vrati da zivi sa roditeljima.
Ja sam od samog pocetka nase veze znala da ce on morati da se vrati, ali tad mi je bilo mnogo lepo i nisam zelela o tome da razmisljam. Sad kad je doslo vreme da on ode ja ne znam sta da radim, on je za to da se borimo za nasu ljubav iako necemo moci da budemo stalno zajedno kao pre. I ja sam za to ali stvarno ne znam kako ce sve to funkcionisati bojim se da ne bude "daleko od ociju daleko od srca".
Problem je i u tome sto ne znamo koliko cemo cesto ili retko moci da se vidjamo. i ja ne znam koliko ce to trajati dve, tri, pet god.
Dajte mi neki savet sta da radim, da li da se navikavam na novonastalu situaciju i da ne razmisljam toliko o tome ili nesto drugo? Sta bi vi radili da ste u mojoj situaciji?
Ovo je skoro kao da smo bili u braku i sad ojdednom njega nema.
Hvala vam u napred!
 
a gde kod mame i tate? zasto mora da se vraca?
ako je prava ljubav ostaje sa tobom i nastavljate dalje. ako si ga stambeno obezbedila mozda te je te dve i po godine zavlacio.
ne lupaj glavu....ZIVI nije sve do tebe i on ima neko misljenje valjda?
 
Smatram da bi ste oboje trebalo da sednete i porazgovarate onovonastaloj,a očigledno očekivanoj situaciji! Da budete potpuno otvoreni i iskreni jedno prema drugom! Nisi napisala koliko su daleko njegovi roditelji, tj koliko daleko on treba da ode! Da li bi ta odvojenost bila na duže staze ili ima nekih izgleda da opet u skorije vreme budete zajedno!:think:
 
a gde kod mame i tate? zasto mora da se vraca?
ako je prava ljubav ostaje sa tobom i nastavljate dalje. ako si ga stambeno obezbedila mozda te je te dve i po godine zavlacio.
ne lupaj glavu....ZIVI nije sve do tebe i on ima neko misljenje valjda?

U Loznicu, ne on je mene stambeno obezbedio. Mora da se vrati jer njegov cale drzi neku firmu i mora da ide tamo da radi,posto mu je cale vec ostario i tako to, a njegov buduci posao je tamo tako da stvarno ne moze da ostane. Jos uvek zavisi od njih tako da mora da radi sta mu kazi.
 
Smatram da bi ste oboje trebalo da sednete i porazgovarate onovonastaloj,a očigledno očekivanoj situaciji! Da budete potpuno otvoreni i iskreni jedno prema drugom! Nisi napisala koliko su daleko njegovi roditelji, tj koliko daleko on treba da ode! Da li bi ta odvojenost bila na duže staze ili ima nekih izgleda da opet u skorije vreme budete zajedno!:think:

Pa stoga sto je meni ostalo jos 2god faksa znaci da je na duze staze. Razgovarali smo o tome, ali iz tog razgovora je izaslo samo da me voli i da ce se boriti da nasa veza uspe na daljinu, da ce dolaziti kad god bude mogao...
 
ako ga volis pakuj se ti i pravac Lo.....
ljubav je bre mnogo jaka stvar ako je to TO....rizikuj ako ga volis i ako je naglasavam to to!

Pa nije to tako lako kao prvo moram ja da zavrsim faks, a kao drugo ne verujem da je on bas spreman trenutno za pravi brak. Jos uvek zavisi od roditelja. A ja jos uvek imam 20 god, pa mi je mozda malo rano da se stvarno udam.
 
Moracete da se naviknete da cete biti malo odvojeni.Tesko je to,znam,ali nema vam druge.Ako je ljubav dovoljno jaka prevazici cete sve prepreke.Nije ni to predug period.Tesi se da ce posle sve biti bolje.I ja i MM smo bili odvojeni godinu dana i putovali smo jedno kod drugog (vidjali se samo vikendom) pa smo uspeli.Postoji bus,mobilni, fiksni, kamerice....
Evo, vidi Kockicu.Ona je mucenica jos i trudna i razdvojena od muza hiljadama kilometara,pa gura.Zna da mora i zbog sebe i zbog deteta koje nosi.
Ajd ti lepo knjigu u sake i prioni na ucenje,pa ce ti brze proci vreme (ovo prica moj tata iz mene:rotf: - mrzela sam tu recenicu majke mi,a sad je i sama ponavljam.Ostarila sam definitivno:think:)
 
E pa to je problem dok ja zavrsim faks treba mi 2 god. A ne znam kako ce to opstati dve god posto smo do skoro bili 24h zajedno, dobro sem kad sam ja bila na faksu ili on.

Takva razdaljina nije problem na dve godine! Pa, pogledaj temu "Nedostaje mi"(znaš koliko smo se zajedno natezale protiv alex na istoj :mrgreen:)! Brakovi opstaju na daleeeeekoooo većoj udaljenosti i vremenski i kilometarski, samo ako je ljubav prava!!! A to možete da procenite samo vas dvoje! U svakom slučaju želim vam sve naj :ok:
 
Pa nije to tako lako kao prvo moram ja da zavrsim faks, a kao drugo ne verujem da je on bas spreman trenutno za pravi brak. Jos uvek zavisi od roditelja. A ja jos uvek imam 20 god, pa mi je mozda malo rano da se stvarno udam.
Pa to jeste,mlada si da se udas u 20 godina.Zato ti i kazem da ce 2 godine brzo proci,pa cete tada znati na cemu ste:ok: To vam dodje kao generalna proba ili ti ispobavanje jacine veze,pa ko prezivi pricace.
 
Pa nije to tako lako kao prvo moram ja da zavrsim faks, a kao drugo ne verujem da je on bas spreman trenutno za pravi brak. Jos uvek zavisi od roditelja. A ja jos uvek imam 20 god, pa mi je mozda malo rano da se stvarno udam.

jao bre....pa ti si mlada da razmisljas o braku. ali ako i ovu skolu "hocu da se udam ali nas nesto razdvaja" moras da prodjes.

sve je to normalno. moras da mu puno verujes i da se trudis da uspe ona stara "daleko od ociju daleko od srca"....

ZELIM VAM SVU SRECU.....vive l'amour :bye:
 
Moracete da se naviknete da cete biti malo odvojeni.Tesko je to,znam,ali nema vam druge.Ako je ljubav dovoljno jaka prevazici cete sve prepreke.Nije ni to predug period.Tesi se da ce posle sve biti bolje.I ja i MM smo bili odvojeni godinu dana i putovali smo jedno kod drugog (vidjali se samo vikendom) pa smo uspeli.Postoji bus,mobilni, fiksni, kamerice....
Evo, vidi Kockicu.Ona je mucenica jos i trudna i razdvojena od muza hiljadama kilometara,pa gura.Zna da mora i zbog sebe i zbog deteta koje nosi.
Ajd ti lepo knjigu u sake i prioni na ucenje,pa ce ti brze proci vreme (ovo prica moj tata iz mene:rotf: - mrzela sam tu recenicu majke mi,a sad je i sama ponavljam.Ostarila sam definitivno:think:)

Da da ti Jelice uci. Pa i ja se nadam da cemo preziveti to.
 
jao bre....pa ti si mlada da razmisljas o braku. ali ako i ovu skolu "hocu da se udam ali nas nesto razdvaja" moras da prodjes.

sve je to normalno. moras da mu puno verujes i da se trudis da uspe ona stara "daleko od ociju daleko od srca"....

ZELIM VAM SVU SRECU.....vive l'amour :bye:

Pa zavisi mozda sam mlada, moja mama se udala sa 17 god :lol:
 

Back
Top