Vučić pomogao (ili će pomoći) austrijskim desničarima

Mitternachtsträumer

Veoma poznat
Poruka
12.064
Aleksandar Vucic je, po mojim informacijama, Heinz-Christian Stracheu, vodji austrijskih 'slobodnjaka', inace ekstremnih anti-evropskih desnicara, poklonio plavu srpsku, pravoslavnu brojanicu kojom on ponosno paradira na posterima pred izbore u subotu. Plava boja nije slucajna, jer ove dve stranke dele tu boju kao svoj zastitni znak.
Ne verujem da se brojanica, koja je u prvom planu, slucajno nasla tu gde jeste, a onda nije ni slucajno se pozicija slobodarske stranke (FPÖ) medju migrantima popravila. Naime, po istrazivanju danasnjeg Presse-a, Strache je medju migrantima druga najpopularnija opcija, sa 23%, i ispred njega su samo socijal-demokrati (SPÖ) sa 31%. Kada se uzme u obzir da smo mi i Turci najbrojnije manjine u Austriji, a da je politika FPÖ otvoreno anti-islamska i anti-turska, matematika postaje prosta.

Jetzt_gehts_um_uns_Oesterre.jpg


Evo kako Vucic koristi svoju politicku moc u sirotoj Austriji :lol:


Inace, izbori u Austriji su u nedelju, nakon raspada crveno-crne koalicije narodnjaka (ÖVP) i socijal-demokrata SPÖ. Ocekuje se da FPÖ na tim izborima osvoji jako 3. mesto sa projektiranih 18%.
 
Aleksandar Vucic je, po mojim informacijama, Heinz-Christian Stracheu, vodji austrijskih 'slobodnjaka', inace ekstremnih anti-evropskih desnicara, poklonio plavu srpsku, pravoslavnu brojanicu kojom on ponosno paradira na posterima pred izbore u subotu. Plava boja nije slucajna, jer ove dve stranke dele tu boju kao svoj zastitni znak.
Ne verujem da se brojanica, koja je u prvom planu, slucajno nasla tu gde jeste, a onda nije ni slucajno se pozicija slobodarske stranke (FPÖ) medju migrantima popravila. Naime, po istrazivanju danasnjeg Presse-a, Strache je medju migrantima druga najpopularnija opcija, sa 23%, i ispred njega su samo socijal-demokrati (SPÖ) sa 31%. Kada se uzme u obzir da smo mi i Turci najbrojnije manjine u Austriji, a da je politika FPÖ otvoreno anti-islamska i anti-turska, matematika postaje prosta.

Jetzt_gehts_um_uns_Oesterre.jpg


Evo kako Vucic koristi svoju politicku moc u sirotoj Austriji :lol:


Inace, izbori u Austriji su u nedelju, nakon raspada crveno-crne koalicije narodnjaka (ÖVP) i socijal-demokrata SPÖ. Ocekuje se da FPÖ na tim izborima osvoji jako 3. mesto sa projektiranih 18%.

Aco Care!! Hajder,Hajder,Hajder..!!!:heart:
 
Austrijski nacionalisti:
1. Pobili 2000000 Srba civila
2. Okupirali nam zemlju
3. Austrijskom voljom je nastala Albanija
___________

Kako će taj Vučić od sramote smeti sliku svoga dede/pradede da drži u rukama?!

Pokazali ste svoje pravo lice, radikali su zapravo izdajnici Srbije.

ja mislim da su pobili bar 25 miliona Srba civila und nejaci :otkacio:
 
Немаш ти појма које су прљаве свиње ти муслимани по Западној Европи (част изузецима), примитивна стока живи само од социјале помоћи, а ако којим случајем законски и праведно буде ускраћена за ту помоћ, онда из њих излази њихово стварно ја где прете убиствима, разбијају аутомобиле, разбијају прозоре на кућама. Мој ужи члан породице ради у Холандији као државни службеник за питања социјалне помоћи "најугроженијим". Какве све проблеме има да је то за неверовати, али у 99 посто случајева су муслимани ти који праве проблеме држави и државним радницима.
 
Poslednja izmena:
Austrijski nacionalisti:
1. Pobili 2000000 Srba civila
2. Okupirali nam zemlju
3. Austrijskom voljom je nastala Albanija
___________

Kako će taj Vučić od sramote smeti sliku svoga dede/pradede da drži u rukama?!

Pokazali ste svoje pravo lice, radikali su zapravo izdajnici Srbije.

Da su Austrijanci ubili Kralja Petra recimo u Novom Sadu 1914.Sta bi Srbija rekla?! Nema veze,pretpostavljam?!
 
Molim moderatore da sankcionišu ovaj govor mržnje:
Немаш ти појма које су прљаве свиње ти муслимани по Западној Европи, примитивна стока живи само од социјале помоћи, а ако којим случајем законски и праведно буде ускраћена за ту помоћ, онда из њих излази њихово стварно ја где прете убиствима, разбијају аутомобиле, разбијају прозоре на кућама. Мој ужи члан породице ради у Холандији као државни службеник за питања социјалне помоћи најугроженијим. Какве све проблеме има да је то за неверовати, али у 99 посто случајева су муслимани.
 
Da su Austrijanci ubili Kralja Petra recimo u Novom Sadu 1914.Sta bi Srbija rekla?! Nema veze,pretpostavljam?!
Opšte je poznata stvar da bi rat svakako izbio, a ubistvo Ferdinanda je bio samo povod za WW1.
A šta, Jugoslavija je trebala da napadne Francusku, pošto su nam tamo ubili kralja?

Da li ti to kažeš da je Srbija kriva za rat?
 

Back
Top