Vecernje haljine

gost 43599

Veoma poznat
Poruka
10.211
Pretrazila sam ovak kutak i nasla temu sa haljinama, ali posto je tamo bilo nekog prepucavanja itd, odlucih da otvorim novu temu..whistling:

Gde u Beogradu mogu da se kupe kvalitetne vecernje haljine? Poznajem Bg ali ne toliko da bih znala za dobre radnje, kreatore...uostalom Bg je velik grad....
Trebaju mi imena butika, adrese i sl. u obzir dolaze i kontakti dobrih modnih kreatora ( ne Darko Kostic i sl. :roll: )ne bih da za haljinu izdvajam 1000e ili vise...:roll: kreator ne mora da bude poznat, vec da dobro radi svoj posao....

Bila bih zahvalna i na nekim slicicama haljina..nisu bitne boje,model.. samo haljina ne sme da bude kratka....imam pun komp raznih slika...ali mi treba jos....:whistling: :roll:

Stoga pomagajte....:rumenko: :worth:
 
Ne znam sta tacno trazis i za koju priliku.Ovako nesto? :)
 

Prilozi

  • 1fu.jpg
    1fu.jpg
    32,8 KB · Pregleda: 89
  • 1fh.jpg
    1fh.jpg
    15,4 KB · Pregleda: 78
Poslednja izmena:
Cula sam za Sanju.....nego mene najvise interesuju butici....da ne bih lutala po Beogradu ko izgubljeno kuce....neke informacije su mi dostupne tj. mogu da ih izguglam....a neke ne....
Dobro bi mi dosla vasa iskustva...gde ima dobrih butika, gde rado svratite i tako to i naravno adrese...ako nista drugo bar objasnjenje gde se isti nalaze....

Za postavljene slicice je samo bitno da haljina bude duga....a ja cu posle da iskombinujem kako meni odgovara....

Posto mi je namera da dodjem u Bg, pa reko da i tu prosunjam malo....:lol:

Bice svadbe....:mrgreen: :klap: :whistling:

P.s. Lepite sve sto vam se svidja od dugih haljina....
 
Јао, ја сам се ове године жива намучила са тражењем хаљине. Требала ми је хаљина за годишњицу матуре, за 3 свадбе на које сам била позвана, као и за моју свадбу, за пресвлачење после поноћи.

Одлучила сам да купим бар две хаљине, јер свакако та за моју свадбу није смела бити већ виђена, а за ове остале прилике сам могла да искористим и неку од раније.

Тражећи прву сам обишла све радње са свечаним хаљинама у НС за које ја знам и нисам ништа нашла. Онда сам отишла у БГ и тамо купила хаљину, али сад појма немам где, то је био неки пасаж, да ли у Кнезу или у оној паралелној улици, не сећам се, један од та два.

Фора је била у томе што мени никако не стоје сада актуелни модели, сечени испод груди, а само такви су били у понуди, једва нађох нешто по мојим мерама.:roll:

А хаљину за своју свадбу сам на крају купила у Турској, и то по цени једно 10 пута мањој, него што би иста коштала овде, знам шта причам, пошто сам претходно бесомучно обилазила овдашње радње.

Све у свему, понуда никаква, мали избор, понављају се исти модели, лош квалитет, а цене до небеса.:thumbdown:
 
Suzana ima predobre haljine a butik je cini mi se u Milenijumu jos uvek , ja uvek nadjem za sebe nesto i u Miss sixty mada one nisu bas mnogo svecane ali moze da se probere i tamo neka...
 
Па да, пукнеш силне паре, обучеш једном, а кад и дође следећа прилика, купиш нову, "јер је глупо да опет облачиш истo". :mrgreen:

Ooo, da! Istina je da haljinom rešiš problem, ne moraš se brinuti oko uklapanja... ali zato ako kupiš suknju i bluzu - praktičnije je, menjaš kombinaciju i svaki put izgleda drugačije...
 
DO je super ali postoji problem od pre par godina.U svom butku prodaje samo ono sto je sa revije ili naprave nekoliko haljina u dve velicine pa ko moze moze..Vise nema narucivanja i sivenja po meri osim ako nisi Anica Dobra.
Opet Software je za siroke narodne mase,i sve je vrlo jednostavno.Trecina mog ormana je DO,minimum,H20,ili samo Dragana Ognjenovic(i vencanicu mi je ona pravila!)
Software je vrlo povoljan ali ne glamurozan...
 
DO je super ali postoji problem od pre par godina.U svom butku prodaje samo ono sto je sa revije ili naprave nekoliko haljina u dve velicine pa ko moze moze..Vise nema narucivanja i sivenja po meri osim ako nisi Anica Dobra.
Opet Software je za siroke narodne mase,i sve je vrlo jednostavno.Trecina mog ormana je DO,minimum,H20,ili samo Dragana Ognjenovic(i vencanicu mi je ona pravila!)
Software je vrlo povoljan ali ne glamurozan...

E ovo je i meni bezveze.....:confused:
 
A sto ne bi kupila materijal i sasila haljinu kakvu hoces?! Daces sigurno manje para, a bice 100% po tvojoj meri i ukusu! :mrgreen: :ok:

Pa to cu verovatno i uraditi....samo sto je kod nas malo teze naci zaista kvalitetno blago i u raznim bojama....:eek: :roll:

Mislila sam prvo da razgledam redom...pa ako ne nadjem ono sto zelim kupicu material....

Pogledala sam sajt Suzane Perič...ok su haljine itd....samo sto nije to to sto mi treba za taj dan...uostalom zelim da kupim nesto sto cu nositi jos koji put...:)
 
Zelim leprsavu, dugu haljinu veselih boja...a da ne izgleda "kicasto" itd....ledja mogu da budu "gola", haljina da ima dubok razrez...znaci nesto romanticno, elegantno, sveze....ma bem ti ne znam ni ja sta hocu.....

Eto ko nadje sliku haljine u tom stilu, za nagradu postavljam sliku haljine koju cu nositi,...:mrgreen: :lol:
 

Back
Top