Vecernje haljine

Kad god iskrsne neka svečanija prilika (svadba, proslava X godina mature i slično), u totalnoj sam konfuziji šta obući......Pa sam rešila da otvorim temu i ukradem vaše ideje..... Šta nosite ili biste nosili na sebi u ultra svečanim prilikama? Poželjno da okačite i fotke, svoje ili ako imate sliku odevne kombinacije koju biste voleli da obučete.....:)

Jao,pilence,gde me nadje sa ovom temom....:D U ultra svecanim prilikama sam uglavnom u haljinama.ne nosim duge haljine,vec neke do kolena.uglavnom nosim crne haljinice,upotpunjene sa nekim detaljima srebrne boje,ili pastelnih boja...jao,cim procitah onaj zadnji deo posta,koju haljiu biste volele da obucete...na Oskaru popularnosti videh haljinu Anice Dobre...meni se cinila od satena,crna i onako je imala jos i jedan bros..Cim nadjem sliku,odmah je kacim ovde,da je vidis..Izuzetna haljina.:)
 
http://shop.nordstrom.com/C/6014146/0~2376776~2374327~2374331~6014146?origin=leftnav

...Na ovom mestu se moze pronaci zaista veliki izbor haljina za svaku priliku i tip telesne gradje - ovo su ujedno i neki od parametara, odnosno kriterijuma prema kojima mozete vrsiti pretragu modela, uz kroj, duzinu, cenu ili stil koji zelite...Na konkretnom link-u selektovane su koktel haljine prigodne za vecinu svecanih i formalnih prilika...Srecno!...:)
 
Meni je ova fantasticna
edressme_2098_599997383.jpeg
 
ja obozavam takve haljine i zbog visine mi lepo stoje,ali sve moram da sijem,nista ne mogu da kupim jer su im izrezi jako veliki i ne mogu ni jedan brus da obucem,a zbog vecih grudi moram da nosim sa sirim bretelama.al kad sasijes,nije to,to.
 
ja obozavam takve haljine i zbog visine mi lepo stoje,ali sve moram da sijem,nista ne mogu da kupim jer su im izrezi jako veliki i ne mogu ni jedan brus da obucem,a zbog vecih grudi moram da nosim sa sirim bretelama.al kad sasijes,nije to,to.

..i ja imam slican problem jer nosim C korpice na broj 75 ili cak i 70 zavisi od modela vesa...potrebno je probati, probati i ponovo probati sve sto vam se dopadne...ponekad je tkanina ojacana na tom mestu, ponekad deluje otvorenije nego sto jeste a ponekad postoji vec umetnut brus...znaci proba je resenje za svaki odevni predmet...:heart:


...volela bih da obucem nesto slicno postavljenom modelu modne kuce Elie Saab...obzirom na cinjenicu da ne izlazim godinama iz haljina i suknjica podigla sam prag ocekivanja...osecam zasicenje u odnosu na jednostvane krojeve...Smokvice slazem se sa tobom povodom visine, ako imamo neku prednost ona se odnosi na mogucnost nosenja dugackih haljina...


saab_spr_ctr_indiv-1.jpg
 
..i ja imam slican problem jer nosim C korpice na broj 75 ili cak i 70 zavisi od modela vesa...potrebno je probati, probati i ponovo probati sve sto vam se dopadne...ponekad je tkanina ojacana na tom mestu, ponekad deluje otvorenije nego sto jeste a ponekad postoji vec umetnut brus...znaci proba je resenje za svaki odevni predmet...:heart:


...volela bih da obucem nesto slicno postavljenom modelu modne kuce Elie Saab...obzirom na cinjenicu da ne izlazim godinama iz haljina i suknjica podigla sam prag ocekivanja...osecam zasicenje u odnosu na jednostvane krojeve...Smokvice slazem se sa tobom povodom visine, ako imamo neku prednost ona se odnosi na mogucnost nosenja dugackih haljina...

to i mozemo da pajemo bez merdevina:mrgreen:
 
[/B]

...he imam prvu samo ne u ovoj divnoj nude nijansi vec u boji lavande...potpuno je ista...Zarina haljina...eto kako se moze pazariti povoljniji model (nekih 6-7000) koji nalikuje skupocenim haljinama...Tina upravo si pogodila poentu mode, vazna je ideja a ne novac kojim bismo platili stvar...ne mogu da verujem da su haljine iste:ok:

Apsolutno.
A ja bih tako rado jednu ovakvu haljinu (kao ova prva, a moze i treca :) ) Samo, nigde nisam videla... :aha:
 
Kad god iskrsne neka svečanija prilika (svadba, proslava X godina mature i slično), u totalnoj sam konfuziji šta obući......Pa sam rešila da otvorim temu i ukradem vaše ideje..... Šta nosite ili biste nosili na sebi u ultra svečanim prilikama? Poželjno da okačite i fotke, svoje ili ako imate sliku odevne kombinacije koju biste voleli da obučete.....:)

Ja imam uvek dilemu sta obuci za matursko vece, a da bude dovoljno svecano, ali ne previse da ne bih bila svecanija od djaka jer nije moje matursko, vec njihovo. Uglavnom se odlucim za maksi suknju i usku bluzu. Ovako nekako samo malo modernijih sara:
3169090.jpg


Uglavnom, kad se dobro iskombinuju majica i bluza, reakcije uglavnom budu: "Al je dobra haljina". :lol:

Za ostale svecanosti, uglavnom sasijem duge ili kratke haljine slicne ovima pa sad da li su vecernje ili nisu zavisi od subjektivnog shvatanja svecanosti na koju se ide:
http://1.***************/_b3lHDYhOpy8/SYF6qQBcaoI/AAAAAAAAAhc/WAcifymUqEk/s400/Rene+Derhy+Long+Dress.jpg
HalterBraTopdress.jpg


Ni jednu priliku do sada nisam skontala kao "ultra" svecanu i volela bih da postavljacica teme objasni kakve bi to prilike mogle biti, a da to nije dvorski bal.:dontunderstand:
 

Back
Top