Vecernje haljine

Butik 13 na Bulevaru ima lepe haljine, malo su skuplji, ali su neke haljine i na ivici kiča. U Piramidi isto ima puno lepih haljina, malo su povoljniji sa cenama, treba obići i prvi i drugi sprat, ali Piramida je mala, može sve za jedan dan da se obiđe. Zatvaraju oko 20h.
 
Butik 13 na Bulevaru ima lepe haljine, malo su skuplji, ali su neke haljine i na ivici kiča. U Piramidi isto ima puno lepih haljina, malo su povoljniji sa cenama, treba obići i prvi i drugi sprat, ali Piramida je mala, može sve za jedan dan da se obiđe. Zatvaraju oko 20h.

Hvala Tarabice,gledala sam na sajtu butik 13 i jesu skupi i jeste na samoj ivici kica:confused: Onda da odemo do Piramide,pa da vidimo...
Razmisljala sam da nadjemo neku na sajtu Jane Norman,Top Shop,ali ne moze nista dok se ne proba...
Mlada sije vencanicu kod Darka Kostica,pa sad...Mora i kuma da se sredi:)
 
New-Trends-Short-taffeta-evening-Dress-2010-with-New-style.jpg

ja sam prosle godine svoju matursku haljinu prepravila u nesto najslicnije ovoj
samo sto je gore korset
a boja maslinasta

sestra mi je brzinski prestepala gdje sam oznacila, i bila je mnogo lijepa, samo nemam ni jednu sliku na kojoj se jasno vidi
 
Draga ja sam imala isti problem kao i ti !
:lol:Htela sam da se :worth:za sestrinu svadbu!
obisla ceo grad i na kraju:p:p nasla taj cuveni WEDDING HOUSE u Nemanjinoj, al ne znam koji broj....dole skroz blizu bolnice Sveti Sava!
Haljine su haaaaaoooos, cene razne ali pristupacne a sto je najvaznije imaju haljine koje nema niko :mrgreen:
E ribe su skroz cool ne spopadaju e i ja sam tamo kupila vec cetri puta haljinicu:heart:
Vidi mislim da ih ima i na netu
Ajd srecno!
 

Slične teme


Back
Top