Vecernje haljine

haljina4dr7.jpg
 
:ok: Hvala, hvala....jes da su boje stvarno vesele, kao sto rece afrodita za grand paradu....:whistling: :p :p ....ali si mi dala super ideje....jedna se bas izdvaja, ali necu reci koja...:mrgreen: :p

E pa sad... tražila si šareno lepršavo... sad odjednom šareno = grand :roll:
I jedna napomena, moja rođaka je nosila jednu od ovih haljina (ali neću ti reći koju) :D na maturu i stvarno haljina uživo izgleda woooow! Kad vidiš sve ukupno, i materijal i kroj i print stvarno izgleda extra!
 
Sve ja mogu da obucem..:lol:..jes da nisam tako mrsava...al i ne bi da budem...linija mi je :ok: ...ne bi da je menjam....:mrgreen:

Jos koliko slatkisa pojedem, "ekstra" sam.....:lol: :lol:

nije vise popularno ekstra nego "vrh vrhova" :lol:
svaka cast za stav o slatkisima

nisam mislila na debljinu,
mada bi bilo nezgodno da se pojave slojevi koze kroz vezivanje pozadi :p
vec na visinu - krojena je tako da skracuje tijelo pa nize cure izgledaju cudno
tj kako kaze parka
Vidi kolika joj je glava :eek:
 
E pa sad... tražila si šareno lepršavo... sad odjednom šareno = grand :roll:
I jedna napomena, moja rođaka je nosila jednu od ovih haljina (ali neću ti reći koju) :D na maturu i stvarno haljina uživo izgleda woooow! Kad vidiš sve ukupno, i materijal i kroj i print stvarno izgleda extra!

Ma super su bre!!! ;) Detaljnije cu sve da pogledam kad dodjem kuci....:cmok:
 
nije vise popularno ekstra nego "vrh vrhova" :lol:
svaka cast za stav o slatkisima

nisam mislila na debljinu,
mada bi bilo nezgodno da se pojave slojevi koze kroz vezivanje pozadi :p
vec na visinu - krojena je tako da skracuje tijelo pa nize cure izgledaju cudno
tj kako kaze parka
Vidi kolika joj je glava :eek:

:rotf:
E pa ja sam onda najvisi vrh "vrha vrhova" mrgreen: ....mogu ladno da nosim kreacije Eli Saba....:mrgreen: :P

@Off topic
Crnogorci su cudo...bilo mi smesno kad sam to prvi put cula...a tek ono "Oli cemo na kafu?" Ja gledam dje taj Oli...nidje ga nema....:rotf::rotf::rotf: ..jbga da sam bar plava pa da imam opravdanje...:rotf: :rotf:
 
Grnogorci obično kažu....Oli doć po mene da pođeno na kafu....ili....Oli me donet
to iz prodavnice bez mene ako nećeš mrzi me da silazim:lol::lol::lol:ima ti još
mnogo toga....ma samo da im je lakše zato tako i govore....da skrate sve što
se skratiti može sem uživanja......:think:

ali da ne spamujemo temu.....:ok:

potražiću ti još koju lepu halinju.......:bye:
 
Pozdrav svim damama na forumu!!!
Za 2 mjeseca je proslava moje mature.Želim da mi date svoje mišljenje i prijedloge šta obući(haljinu,neki komplet,hlače....)Kakve su boje ove godine u modi?Šta se najviše nosi?Ja znam već otprilike šta ću obući,ali želim da čujem i vaše mišljenje.Postavljajte i slike nekih zanimljivih odjevnih kombinacija!
Unapred zahvalna!


P.S.Ne znam da li već postoji ovakva ili slična tema.
 

Slične teme


Back
Top