Vecernje haljine

turkiz2006tz7.jpg


ova je dobra.......:ok:
 
Evo ja nadjoh dosta toga...izdvajam par lepih koje su mi zapale za oko....ali nisu leprsave, vec elegantne bas...volim sve sto sljasti....:mrgreen:

P.s. Afrodita super si.,....samo lepite...mozda ce predlozi i drugim zenama koristiti...
 
Sve dolazi u obzir...sve lepite...i one kratke moze....kad sam nasla brdo dobrih kracih haljina na netu, pomislih pa mozda i pokazem svoje dobre noge...:mrgreen:

Postovacu i ja razne slicice, samo da nadjem malo vise vremena....;)
 
one koje sam ja postavila....iako nisam veliki ljubitelj haljina....rado bi svaku
nosila...samo da imam prilike i takvu liniju......svaka mi se dopala.....inače
ih ne bi ni postavljala.....ne radim to tek onako....već samo stavim ono što
mi se dopadne.......:ok:
 
Zelim leprsavu, dugu haljinu veselih boja...a da ne izgleda "kicasto" itd....ledja mogu da budu "gola", haljina da ima dubok razrez...znaci nesto romanticno, elegantno, sveze....ma bem ti ne znam ni ja sta hocu.....

Eto ko nadje sliku haljine u tom stilu, za nagradu postavljam sliku haljine koju cu nositi,...:mrgreen: :lol:

Izvol'te gđice alya... :) http://boomode.com/dresses.htm
Ako ovo nije lepršavo i veselih boja ondaK ne znam... :)
 
Pa moze ispod toga kupaci, pa izadjes uvece tako na moru i onda samo skines kad odes na nocno kupanje... :mrgreen: :heart: eee o cemu ja mastam! :rotf: :cmok:

Meni je ona haljina asocijacija za more, pesak, neku malecnu jahtu, neke papagaje, egzotično voće, čarobnog muškarca, neki koktelčić bla bla bla.... Oprostite, dobila sam danas, obrisaću sutra ove poruke... :rotf:
 

Slične teme


Back
Top