k. strah

parka

Buduća legenda
Poruka
26.261
u nedostatku pametnija posla prelistavala sam neke svoje stare teme i mogu vam reć, baš su bile kul,
nego, ne otvaram zato ovu temu, to bi bila samo sekundarna dobit =D

elem
jedna forumašica je napisala nešto kao "pa ne izlazimo mi sa tipovima koji imaju kastracione strahove" što je meni tada bilo kao ajd ok kul ste, ali sada razmišljam.
ima li zaista muškaraca koji nemaju takve strahove? pošto se meni čini da su ti strahovi izraženi i u govoru: "uštrojiće ga", "štroji pogledom", "pojte mu srbi, pesmu i uštrojte"... ne znam sad više, ali eto.. kad nešto uđe u izreke to ne može biti slučajno.
naravno, kod nekih je izraženije, kod nekih manje izraženo, ali zar baš možete sa sigurnošću tvrditi da ste vi/vaš čoek operisani od toga?
i, ako već možete, onda odakle ta potreba da se to i dokazuje.. kao, ja nikom ne dokazujem naročito da se ne plašim miševa, jer u strahu od miševa nema ničeg posebno sramnog. analogija mi je malo ćopava, al pametni ste vi pa ćete razumeti =)
 
ebes ribu koja izlazi sa mnom a nema zelju da ga stisne....mislim ustrojiti moze i sakom jel da?
ja se toga ne bojim meni je mali pa i da hoce ne moze da ga nadje da sece =) ho ho ho TEHNICAR BRE
 
u nedostatku pametnija posla prelistavala sam neke svoje stare teme i mogu vam reć, baš su bile kul,
nego, ne otvaram zato ovu temu, to bi bila samo sekundarna dobit =D

elem
jedna forumašica je napisala nešto kao "pa ne izlazimo mi sa tipovima koji imaju kastracione strahove" što je meni tada bilo kao ajd ok kul ste, ali sada razmišljam.
ima li zaista muškaraca koji nemaju takve strahove? pošto se meni čini da su ti strahovi izraženi i u govoru: "uštrojiće ga", "štroji pogledom", "pojte mu srbi, pesmu i uštrojte"... ne znam sad više, ali eto.. kad nešto uđe u izreke to ne može biti slučajno.
naravno, kod nekih je izraženije, kod nekih manje izraženo, ali zar baš možete sa sigurnošću tvrditi da ste vi/vaš čoek operisani od toga?
i, ako već možete, onda odakle ta potreba da se to i dokazuje.. kao, ja nikom ne dokazujem naročito da se ne plašim miševa, jer u strahu od miševa nema ničeg posebno sramnog. analogija mi je malo ćopava, al pametni ste vi pa ćete razumeti =)
A jel se ti plašiš da ti neko ne odreže sisu?
 
nesto imam utisak da se muskarci vise boje i cuvaju svoja yaya nego tuki....el se varam???? i zasto bre to tako?????

aha dobro...

pa pazi a zamisli da ti neko odsece sisu...ili izvadi jajnike....

potpuno je razumljivo da se toga plase.....ne daj boze zbog bolesti ili ko zna cega moraju da ih uklone pa razumljivo je da ih to plasi....

to je glavni organ u muskom telu odgovoran za reprodukciju a svi mi kao primarni instinkt imamo zelju za razmnozavanjem.....sto mu donekle u bioloskom smislu dodje smisao zivota....dakle ako nekome unistis tu mogucnost na neki nacin je i izgubio i smisao zivota...(mislim u bioloskom smislu)

isto vazi i za zene kod uklanjanja jajnika ili bilo kog drugog dela reproduktivnog sistema ili dojke
 
nesto imam utisak da se muskarci vise boje i cuvaju svoja yaya nego tuki....el se varam???? i zasto bre to tako?????

Zato što i najmanji udarac u jaja mnogo boli...
To je - pretpostavljam - više žargonski izraz za nešto što muškarci nikako ne vole, a to je čačkanje iz zlih namera oko muškosti...
Jaja su izloženija eksternom potresu, nego jajnici...:lol:
 

Back
Top