nesto sam tela

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
zanima me sledece. ali ozbiljna sam.
svi znamo one fore on njoj veze oci bla bla..

da li je neko probao da oboje imaju vezane oci? zar nije zanimljivije kad znas da ne samo sto ti ne vidis (vec samo osecas), vec i on/ona isto tako?
 
zanima me sledece. ali ozbiljna sam.
svi znamo one fore on njoj veze oci bla bla..

da li je neko probao da oboje imaju vezane oci? zar nije zanimljivije kad znas da ne samo sto ti ne vidis (vec samo osecas), vec i on/ona isto tako?

Ja sam samo njoj vezivao ochi....ovo za oboje mi se chinilo malo...ne znam.
 
zanima me sledece. ali ozbiljna sam.
svi znamo one fore on njoj veze oci bla bla..

da li je neko probao da oboje imaju vezane oci? zar nije zanimljivije kad znas da ne samo sto ti ne vidis (vec samo osecas), vec i on/ona isto tako?

umesto odgovora recicu ti samo da su najplacerniji maseri -SLEPI MASERI....verujem da znas i zasto :ok::ok::ok:
 
pa sto odgovaras :lol: dzaba napuni data base oooo kazni se :dash:
a ti novaista jesi radila nesto konkretno ili se plasis greske ? milsim to je najboljesa nekim prekaljenim i ako te sutne u gooza nema veze
 
We'll always have Paris.:heart:

neko pariz neko hag:heart:
Vojislav-Seselj.jpg
 
zanima me sledece. ali ozbiljna sam.
svi znamo one fore on njoj veze oci bla bla..

da li je neko probao da oboje imaju vezane oci? zar nije zanimljivije kad znas da ne samo sto ti ne vidis (vec samo osecas), vec i on/ona isto tako?

To mu dođe isto kao da se sexate u potpunom mraku. I ako te zanima osećaj....mmm...mnooogo dobro.
PS. Mali savet za tinejdž populaciju: potrudite se da zaključate vrata pre sexa. Da ne bude posle "Dragi forumaši pomagajte! Šta da radim? Taman smo počeli da se sexamo kad uđe moja mama i upali svetlo":hahaha:
 
Uklonite namestaj,vezete oci i pocnete da se trazite po sobi :)

dve opcije - ili ce da se napale vise od potrage ili ce da batale i igraju domine :mrgreen:

ili ce jedno od njih da izleti kroz otvoren prozor i padne sa desetog sprata, sa sve dignutim krasuuljkom, a ono drugo (valjda zensko:P) da nastavi da ga trazi i naleti u hodniku na komsiju :mrgreen:
 
ono, u svoj dosadi kad dojish, chovek se navuche na raznorazne gluposti...
ja sam se, izmedju ostalih, navukla i na neku glupu latino seriju, gde je glavna glumica zaljubljena u tipa koji ima masku... i vode ljubav tako shto on skine masku, al vezze njoj ochi....
a on je u stvari neki tip koji je juri i bez maske... al` to nije bitno.
glupa je serija do jaja.
 
ono, u svoj dosadi kad dojish, chovek se navuche na raznorazne gluposti...
ja sam se, izmedju ostalih, navukla i na neku glupu latino seriju, gde je glavna glumica zaljubljena u tipa koji ima masku... i vode ljubav tako shto on skine masku, al vezze njoj ochi....
a on je u stvari neki tip koji je juri i bez maske... al` to nije bitno.
glupa je serija do jaja.

:hahaha::hahaha::rotf::rotf:

e sad si mi dala ideju za masku zivota mi :D
 

Back
Top