Acer Lap Top Grafika

ThaKilla

Početnik
Poruka
41
Ovako,planiram uzeti Lap e sad dolaze u obzir dva Acerova modela u pitanju su Acer Aspire 5315 ili Acer eMashine 510 i "definitivno" sam se odlucio za jedan od njih, oba Lapa imaju Intel Gma x3100 integrisanu grafiku,ja sam procitao review grafike na par stranih sajtova(ok slazem se nije predvidjena za gaming),ali ono sto me razocarava je da sam slucajno negde na nasim forumima procitao da ovo cudo ne moze ni Cs da gura ? :S To je razocaravajuce Cs 1.6 ima veoma lak engine ne moguce da je ovaj x3100 losiji i od GF2(a recimo da sam igrao cs na PIII na kojoj je zapravio bila GF2) ..
A sa review-a(takodje strani sajt tacnije benchmark x1300) se jasno vidi Fps i testovi vecine poznatih stvari tipa Doom3,Hl:Episode,Far Cry itd .. Da li neko ima ovu grafiku na svom lapu ? :confused: Neko misljenje plz ...
 
Poslednja izmena:
Cs je bio cisto primer , s obzirom da je core clock 500mhz bio sam iznenadjen da bi ovo zapucavalo na Cs-u :) Jos jedna pozeljna stvar bi bila WoW .. Sta mislis ? (Nije nuzno,ali eto cisto pitanje) .. Verzija koju uzimam je sa 1gb ddr2 a ima i slabijih prema tome mislim da bi prosao i WoW cak stavise ..
 
Poslednja izmena od moderatora:
Procesor je : Intel Celeron M 560 2.13
Sto se tice memorije kao sto rekoh 1gb ddr2 , mozda nadogradim jos vremenom ali za pocetak bi mi to bilo dovoljno pretpostavljam .. Nije u pitanju "extreme gaming" itd tako da ce biti ok ..
 
Mislim da ce biti dovoljno potruditi se da budu poslednji kako to i cinim sa trenutnom grafikom .. E sad WoW bi radio a njega pretezno i igram kad nemam sta pametno raditi .. Prema tome mislim da cu biti zadovoljan sve u svemu .. :D
 
moj drug na nekom asusovom lapu sa tom X3100 igra WoW.
Hmm lepo je cuti,pretezno su u pitanju WoW i Wc III eventualno .. A video sam na YouTube jos dosta stvari koje bi lepo radile , jedino me nervira sto sam cuo da Intel omogucava software rendering preko driver-a, a o hardware T&L nista .. E sad topici koje sam gledao su stari i po god dana , ne znam da li je Intel to do sada ispravio i izbacio bolje drivere .. ili jos uvek stvari teraju iz software-a i iz velicine deljene memorije :confused:
 

Back
Top