Kvizovi

Lilu

Elita
Poruka
16.671
Gledate li kvizove tipa Milioner, Ruski rulet, Sam protiv svih, Dva miliona, Slagalica... Ja u principu volim kvizove i to je ono sto na TV-u najvise pratim. Za sad je na mojoj rejting listi Milioner ipak ubedljivo na prvom mestu... a na vasoj?
 
Kvizove i emisije u kojima se dele nagrade (poput Letećeg starta) ne gledam. Ne znam zašto, ali mi prilično idu na živce. Kvizova i reklama ima toliko, da na mnogim televizijama skoro da i nema ničeg drugog. Dokumentarne, obrazovne, emisije iz kulture, razgovori sa pametnim gostima... Nekako je sve to potisnuto.
 
Dynamite:
Za mene je milioner jos uvijek najbolji a ni ruski rulet nije los.

Ruski rulet je najmorbidniji kviz koji sam gledala, a Irfan Mensur kao da glumi u Sekspirovoj drami...

Mirror man... veceras na BKTV gledaj Discovery... emisija za tebe :)
 
Najprofesionalniji je Milioner dok zlatna zica ima lose voditelje a slagalica je dobra ali kao da ih je bas briga kako ce to na kraju sve da ispadne
 
Zeljkovic me nervira u Milioneru (reklame i te fore). A Ruski rulet bih mozda i gledala da me ne podilazi jeza od Irfana Mensura (on je stvarno odlican glumac, ali taj kviz je stvarno da se uplasis).
 
sunny_girl:
Zeljkovic me nervira u Milioneru (reklame i te fore). A Ruski rulet bih mozda i gledala da me ne podilazi jeza od Irfana Mensura (on je stvarno odlican glumac, ali taj kviz je stvarno da se uplasis).

Pa nije Zeljkovic izmislio reklame... Sekund reklame u Milioneru je najskuplji, a opet svi hoce reklamu u Milioneru... zbog cega? (Mislim da je Zeka pravi lik za ovaj kviz).
 
zeljkovic je strava tip ali milioner je dosadio totalno bljaaaak ruski rulet je smoren sam protiv svih je cool ,ali sve ove rusiii LETECI START Milan i Ana su cooool.
eh sto mene ne uhvate.
 
Milka Canic....
laughing-smiley-014.gif
 

Back
Top