Katastrofalna moderatura na politici

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

delirium tremens

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.285
Moderatori, zašto dopuštate otvaranje gomilu istih tema? Imamo već pet tema vezanih za statut Vojvodine. Samo na jednoj stranici ovog podforuma imamo 32 teme, one se komotno mogu spojiti u deset. Sve ista dema do teme.
Forumaši se međusobno vređaju a aktivan je i govor mržnje. Mislim da morate smanjiti prag tolerancije, da više kartonirate.
Dozvoljavate neograničen spam, troling i neograničeno offtopicovanje.

Samo je Jomini na vrhu zadatka, ostalim bih dao ocenu 1/2.
 
Poslednja izmena:
Moderatori, zašto dopuštate otvaranje gomilu istih tema? Imamo već pet tema vezanih za statut Vojvodine. Samo na jednoj stranici ovog podforuma imamo 32 teme, one se komotno mogu spojiti u deset. Sve ista dema do teme.
Forumaši se međusobno vređaju a aktivan je i govor mržnje. Mislim da morate smanjiti prag tolerancije, da više kartonirate.
Dozvoljavate neograničen spam, troling i neograničeno offtopicovanje.

Samo je Jomini na vrhu zadatka, ostalim bih dao ocenu 1/2.

Ebo te govor mrznje i onaj koji ti to utuvio u glavu.
 
Cenjene kolege,

Kao aktivni učesnici na pdf Politika imate pravo na kritiku rada moderatora, ali bi trebalo da znate sledeće:

moderatori ne mogu da budu prisutni na forumu 24 časa dnevno, s obzirom na to da je posao moderacije na forumu volonterski.

Da bi pdf Politika izgledao onako kako vi želite, trebalo bi da povedete više računa o temama koje otvarate, odnosno da i sami doprinesete boljem kvalitetu izgleda i sadržaja tema i foruma.

Problem otvaranja tema istog sadržaja je prisutan od početka, moderatori se trude da ih spajaju u jednu temu, ali je nemoguće kontrolisati forum 24 sata dnevno.

Setimo se samo događaja oko hapšenja Radovana Karadžića. Otvoreno je preko 30 tema o tom događaju, dok na kraju nije jedna od njih zalepljena, ali ni to nije bilo dovoljno.

Mogu da prihvatim ovu kritiku i mislim da je sasvim opravdana, ali vas molim da se i sami potrudite da pomognete, a i da nam date malo vremena da pregledamo sve teme i one istog sadržaja spojimo u jednu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top