Kako ste zadovoljni vasom kablovskom?

M-1980

Iskusan
Poruka
6.821
Kako ste zadovoljni vasom kablovskom? Ja imam R .Vektor i nije bas nesto sto se tice kanala. Drugarica ima SBB i mnogo su interesantniji kanali. Ovi nasi samo pokusavaju da uvale HBO i HBO plus i minus i kosinus itd.... Samim tim su filmski kanali ocajni . SBB ima i neki kanal o poznatima Fame ili tako nesto i jos sam mnoge primetila koje mi nemamo, ali zato je tusta i tma domacih(ocajnih do nivoa RTS-a)........bedak
 
Imam sbb,nije nista posebno,jedino sto manje nestaje od ikoma...Ali je zato internet ocajan......

Za net ne znam, ja sam na adsl-u. ono sto hocu da kazem je da cu ovih dana,samo da nadjem malo vremena i dignem g... otici da pitam sta ja to placam. Inace sam na SBB-u. I mogu da kazem, od onolko malo kolko gledam tv, nije uopste ok da mi se na 1/ 2 filma umesto recimo pinka, pojavi kosava. niti da ako hocu da gledam dosije x na hrt-u moram da gledam neko obavestenje preko pola ekrana. I da su jos operateri toliko neupuceni, da valjda ja treba da radim njihov posao, i nadrndani najgore, ko da sam im ja pravila posao-zivot. Znam samo da se za racun pojave redovno, i zahtevaju ga uplacen u roku, ko da su oni pruzili neku vrh uslugu
Pa sam bas na ovu temu ovih dana i razmisljala, i javicu sta su rekli
 
Покушајте са IPTV и нећете се преварити. Ем јевтин,ем разноврсан.
www.telekomcentar.com pa klik na OPEN IPTV gde ćete naći obilje informacija

Open IPTV (Internet Protokol Televizija) je nova generacija dostave televizijskog programa. Koristeći postojeću telefonsku liniju, do Vašeg stana dolazi digitalni TV signal visokog kvaliteta, imun na atmosferske smetnje i spreman za dvosmernu komunikaciju - punu interaktivnih multimedijalnih sadržaja koje samo Open IPTV omogućava.
Open IPTV je digitalna televizija koja se emituje preko širokopojasne internet infrastrukture. Ona predstavlja novu generaciju televizijskog medija, skup interaktivnih multimedijalnih servisa kao što su televizija/video/audio/tekst/grafika/podaci. Ovakvo rešenje nudi široku interaktivnost i visoku personalizaciju televizijskog medija, mogućnost izbora raspoloživih paketa TV kanala, viši nivo kvaliteta servisa u odnosu na tradicionalni TV servis, kao i veliki izbor sofisticiranih servisa sa dodatnom vrednošću. Među dodatnim servisima, svakako najatraktivnije su usluge Video na zahtev i naručivanje snimanja tv programa.
Koncept ove usluge počiva na interaktivnosti i saznanju da pasivno gledanje programa pripada prošlosti – korisniku je sada omogućeno kreiranje više profila, roditeljska kontrola i kontrola potrošnje, uvid u kompletne i detaljne programske šeme, mogućnost da u svakom trenutku naruči film ili snimanje emisije koju nije u mogućnosti da pogleda u vreme njenog emitovanja.
Visok kvalitet slike, napredna sofisticirana pretraga i profilisanje usluge (npr. prilagođavanje grafičkog i jezičkog interfejsa, jednostavna on–line kupovina, istorija kupovine i interakcija, roditeljska kontrola, selekcija omiljenih kanala) samo su neke od prednosti moderne IP televizije.
Korisničko uputstvo za Open IPTV možete preuzeti u pdf. formatu, na strani Uputstva
Objašnjenja pojmova možete pronaći na strani Open IPTV pojmovi
 
Radijus Vektor:
kad su se pojavili u novobeogradskim blokovima bili su supercool,imali su i crveni i plavi Canal+....jeste da su im kablovi bili razvuceni od krova do krova, pa im je mrezu pocepao jedan avion za zaprasivanje (cuo sam da su se jedva spasili tuzbe)...ali bar je imalo sta da se gleda....sada je TOLIKO ocajan izbor kanala , da ozbiljno razmisljam da ih otkacim...imam neke stanice da Bog sacuva:lokalne srpske, lokalne bosanske i naravno CNN i Hallmark :roll: nigde FoxLifea,nigde E!, nigde Tele5...
e da! i svakih 10-15 dana menjaju pozicije kanala...imam utisak da to neko namerno hoce da nas izludi :think: tinu-ninu
 
Nisam zadovoljan imamo Radijus Vektor kvalitet slike je ocajan isve je vise nekih lokalnih stanica koje niko ne zeli da gleda jer su ocajni.Kod par drugara je SBB i slika je kristalno jasna i uvek se iznerviram kad to vidim.Mislim da bi trebali da se organizujemo i da trazimo da na lokaciji kojoj stanujemo nemamo monopol jednog operatera .Jedino tako bi dobili konkurenciju i imali bi bolju ponudu.
 

Back
Top