SARMA !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Poruka
23.131
Zoran Djindjic:
---Neko jede kupus a neko meso
---U sustini,svi jedemo sarmu :?:

Ova duboka misao pokojnog premijera izaziva nedoumice,pa zato molim sve one koji jos uvek postuju delo i misao ,gore navedenog,da malo pojasne ovo nada sve,filozofsko razmisljanje?
Unapred zahvaljujem na odgovorima koji ce,nema sumnje, biti slojeviti i "nabijeni" intelektualnim razmisljanjima?! :mrgreen:
 
Sarma i kupus ... Tako je to kad pomešaš babe i žabe u matematici.

Sabereš sve koji jedu kupus sa onima koji jedu meso pa izvučeš "prosek" > sarma.

E do moga ...
 
To je slichna misaona floskula ko i ono chuveno prorokovo:
"Kome je do morala nek ide u crkvu"
Ko i sve misli velikog choveka svode se na isto,u prevodu:
"Narode,yebi se...i popravi taj sat kad sledetji put dodjem"
Zao mi je iz tog razloga shto nema nekog prodavacha magle danas Djindjicevog kalibra ta tuca ove prosvetjene evropske ovce tako na kvarnjaka i sasipa im u ochi koliko su glupe...a da one nikako ne kapiraju to:lol:...i josh mu se danash i dive i dizu ga na pijedastal samo zato shto je ubijen...ovce ko ovce:lol:
 
To je slichna misaona floskula ko i ono chuveno prorokovo:
"Kome je do morala nek ide u crkvu"
Ko i sve misli velikog choveka svode se na isto,u prevodu:
"Narode,yebi se...i popravi taj sat kad sledetji put dodjem"
Zao mi je iz tog razloga shto nema nekog prodavacha magle danas Djindjicevog kalibra ta tuca ove prosvetjene evropske ovce tako na kvarnjaka i sasipa im u ochi koliko su glupe...a da one nikako ne kapiraju to:lol:...i josh mu se danash i dive i dizu ga na pijedastal samo zato shto je ubijen...ovce ko ovce:lol:

:ok:
P.S
Ja sam zbog tog "podvucenog" u proslom "zivotu",dobio trajni ban od demokratskog moderatora iz administracije ;)
 
Zoran Djindjic:
---Neko jede kupus a neko meso
---U sustini,svi jedemo sarmu :?:

Ova duboka misao pokojnog premijera izaziva nedoumice,pa zato molim sve one koji jos uvek postuju delo i misao ,gore navedenog,da malo pojasne ovo nada sve,filozofsko razmisljanje?
Unapred zahvaljujem na odgovorima koji ce,nema sumnje, biti slojeviti i "nabijeni" intelektualnim razmisljanjima?! :mrgreen:

Не сећам се да је то он изговорио, то је рекла она Кори Удовички... Он је имао "сложеније" и грубље метафоре
са гутањем жаба...:hahaha:
 
To je slichna misaona floskula ko i ono chuveno prorokovo:
"Kome je do morala nek ide u crkvu"
Ko i sve misli velikog choveka svode se na isto,u prevodu:
"Narode,yebi se...i popravi taj sat kad sledetji put dodjem"
Zao mi je iz tog razloga shto nema nekog prodavacha magle danas Djindjicevog kalibra ta tuca ove prosvetjene evropske ovce tako na kvarnjaka i sasipa im u ochi koliko su glupe...a da one nikako ne kapiraju to:lol:...i josh mu se danash i dive i dizu ga na pijedastal samo zato shto je ubijen...ovce ko ovce:lol:

Вала баш...;)
 
Ako morate da se sramotite, radite to negde drugde.
Ovako, ko čita sa strane, može sve da nas trpa u isti koš, a ne bih da me poistovećuju sa kojekakvima.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top