Imaju li žene erotske snove?

Karlito Brigante

Poznat
Banovan
Poruka
9.306
Čitam neke novine juče,neki intervju,kaže neka pop pevaljka da svaku noć ima erotske snove...
I normalno,ja jadni ograničeni muškarac se zapitah kako ti snovi mogu da izgledaju:
1.Kreditne kartice trče na 100m.Kartica sa najvećim iznosom uskače u vaš novčanik.
2.Velika svadba,vi u venčanici koju je kreirao Dior ili Armani,udajete se za Breda Pita ili Džordža Klunija,naravno daćete im nogu kad omatore.
3.Živite u dvorcu sultana od Bruneja.Sva njegova dobra su vam na raspolaganju,a vi možete da mu naredite da vam dođe u posetu samo kad se vama hoće(nikad).
Tu mi je mozak stao,molim vas da osvežite moje ideje,ne mogu da zamislim smerne forumašice kako maštaju o muškim zadnjicama,bicepsima,tricepsima,očima,obrvama ili o nekim(puj,puj!gadnim) muškim ekstremitetima...
 
Čitam neke novine juče,neki intervju,kaže neka pop pevaljka da svaku noć ima erotske snove...
I normalno,ja jadni ograničeni muškarac se zapitah kako ti snovi mogu da izgledaju:
1.Kreditne kartice trče na 100m.Kartica sa najvećim iznosom uskače u vaš novčanik.
2.Velika svadba,vi u venčanici koju je kreirao Dior ili Armani,udajete se za Breda Pita ili Džordža Klunija,naravno daćete im nogu kad omatore.
3.Živite u dvorcu sultana od Bruneja.Sva njegova dobra su vam na raspolaganju,a vi možete da mu naredite da vam dođe u posetu samo kad se vama hoće(nikad).
Tu mi je mozak stao,molim vas da osvežite moje ideje,ne mogu da zamislim smerne forumašice kako maštaju o muškim zadnjicama,bicepsima,tricepsima,očima,obrvama ili o nekim(puj,puj!gadnim) muškim ekstremitetima...
Nešto i nisam primetila da se ovde žene prodaju kao smerne, baš naprotiv. I kakve su ti ovo gluposti? Sinke ti ukrao nalog, šta?
 
Jedino što može da ima pola smisla u ovoj temi je Karlitovo neshvatanje da nekome muško telo može da bude lepo.

Ako te baš zanima, većina devojaka koje znam, uključujući samu sebe, koncentrišu se na pokrete i dodire. I nije loše ako je lep.
 
Čitam neke novine juče,neki intervju,kaže neka pop pevaljka da svaku noć ima erotske snove...
I normalno,ja jadni ograničeni muškarac se zapitah kako ti snovi mogu da izgledaju:
1.Kreditne kartice trče na 100m.Kartica sa najvećim iznosom uskače u vaš novčanik.
2.Velika svadba,vi u venčanici koju je kreirao Dior ili Armani,udajete se za Breda Pita ili Džordža Klunija,naravno daćete im nogu kad omatore.
3.Živite u dvorcu sultana od Bruneja.Sva njegova dobra su vam na raspolaganju,a vi možete da mu naredite da vam dođe u posetu samo kad se vama hoće(nikad).
Tu mi je mozak stao,molim vas da osvežite moje ideje,ne mogu da zamislim smerne forumašice kako maštaju o muškim zadnjicama,bicepsima,tricepsima,očima,obrvama ili o nekim(puj,puj!gadnim) muškim ekstremitetima...

4. Улазимо у ексклузивну продавницу обуће, а насмешени продавац каже:''Ви сте наша стохиљадита муштерија. Имате право да за себе одаберете 50 пари ципела - бесплатно!''

Мммммм.......аааах....
 
4. Улазимо у ексклузивну продавницу обуће, а насмешени продавац каже:''Ви сте наша стохиљадита муштерија. Имате право да за себе одаберете 50 пари ципела - бесплатно!''

Мммммм.......аааах....

A što samo 50 pari?
I jedna vrlo bitna stvar - koja je to prodavnica?
 
4. Улазимо у ексклузивну продавницу обуће, а насмешени продавац каже:''Ви сте наша стохиљадита муштерија. Имате право да за себе одаберете 50 пари ципела - бесплатно!''

Мммммм.......аааах....

И мене би то запалило...али не до аааах...
До аааах треба ми бар 120 пари, 50 већ имам.;)
 
4. Улазимо у ексклузивну продавницу обуће, а насмешени продавац каже:''Ви сте наша стохиљадита муштерија. Имате право да за себе одаберете 50 пари ципела - бесплатно!'' +prodavca po izboru! Mmmmm............. aaahhhhh! :mrgreen:
Eto,a ja stavio opciju sa Bredom Pitom i Džordžom Klunijem...mora da su mnogo matori?:think:
 

Back
Top