Da li je on pravi?

Muzicka Vila

Primećen član
Banovan
Poruka
574
Nevina sam, to dobro znate, a vec sam i dobila nekoliko ponuda da se udam, jer sam ja tvrd i prilicno konzervativan orah po pitanju seksa, medjutim, moj sadasnji, jos uvek tajni, decko F. me je potpuno ocarao. Tako je romantican i zgodan. Jako je pazljiv i svaki cas mi nesto poklanja. Sapuce mi nezne reci i obecava mi da ce se razvesti i putovati sa mnom prvih godinu dana, cak je rekao da ce se povuci i iz njegovog osnovnog zanimanja fudbala. Ja mu verujem bezgranicno, osetila sam da me voli i svakog trenutka pomislim da je onaj pravi. Onaj koji ce mi ostati u secanju celog zivota. Koji ce me uciniti svojom voljenom. Sta mislite da li je on pravi? Kako da to saznam?
 
Ја могу да ти кажем само једно, а то су две ствари:БЕЗ РИЗИКА НЕМА ДОБИТКА! Али нема ни губитка. Е сад, све и да не ризикујеш, прође ти живот па кад се осврнеш схватиш да ниси на добитку, па се све своди на губитак. Жено, немам појма шта си писала до сад, ни ко си нити шта, али знам да је боље да будеш срећна, макар и на кратко, па после да будеш несрећна, него да не будеш ништа. Ако си добила понуде за удају, значи да ти је време да живнеш мало, а ти не знаш шта је секс! То није живот. Паре служе да се троше, а живот да се живи. Али шта ја знам, можда сам будала, нека... Они паметни штеде!
 
Nevina sam, to dobro znate, a vec sam i dobila nekoliko ponuda da se udam, jer sam ja tvrd i prilicno konzervativan orah po pitanju seksa, medjutim, moj sadasnji, jos uvek tajni, decko F. me je potpuno ocarao. Tako je romantican i zgodan. Jako je pazljiv i svaki cas mi nesto poklanja. Sapuce mi nezne reci i obecava mi da ce se razvesti i putovati sa mnom prvih godinu dana, cak je rekao da ce se povuci i iz njegovog osnovnog zanimanja fudbala. Ja mu verujem bezgranicno, osetila sam da me voli i svakog trenutka pomislim da je onaj pravi. Onaj koji ce mi ostati u secanju celog zivota. Koji ce me uciniti svojom voljenom. Sta mislite da li je on pravi? Kako da to saznam?

Ehehehe,devojko al si luda. Ja bih napustio fudbal i postao menadzer tog kluba jer se zgrce vise para. Razveo bih se od bivse ludace,jer je pocela previse da se veze i misli da hocu decu sa njom. Bicu sa ovom malom godinu dana,putovacu sa njom celu godinu pa posle,ako mi se svidi cu da je ozeniim,ako ne lako cu naci drugu. A druga ce naici cak iako se ozenim tako da nema problema.
Eto ti ukratko razmisljanje vecine. pa ti vidi da li mozes da mu verujes i poklonis mu celu sebe. A sto se tice toga da osecas da je on pravi...iskuliraj,svaki covek(ukljucujuci i zenu) moze da odglumi ljubav kad god pozeli. Samo treba da te obasipa paznjom.Dodjavola,kad moze da odglumi orgazam zasto ne bi i ljubav.
 
Nevina sam, to dobro znate, a vec sam i dobila nekoliko ponuda da se udam, jer sam ja tvrd i prilicno konzervativan orah po pitanju seksa, medjutim, moj sadasnji, jos uvek tajni, decko F. me je potpuno ocarao. Tako je romantican i zgodan. Jako je pazljiv i svaki cas mi nesto poklanja. Sapuce mi nezne reci i obecava mi da ce se razvesti i putovati sa mnom prvih godinu dana, cak je rekao da ce se povuci i iz njegovog osnovnog zanimanja fudbala. Ja mu verujem bezgranicno, osetila sam da me voli i svakog trenutka pomislim da je onaj pravi. Onaj koji ce mi ostati u secanju celog zivota. Koji ce me uciniti svojom voljenom. Sta mislite da li je on pravi? Kako da to saznam?

Sestro, taj te laze.Koji ce ti k*rac ozenjen covjek.:lol:
Nemoj biti naivna...
 
Nevina sam, to dobro znate, a vec sam i dobila nekoliko ponuda da se udam, jer sam ja tvrd i prilicno konzervativan orah po pitanju seksa, medjutim, moj sadasnji, jos uvek tajni, decko F. me je potpuno ocarao. Tako je romantican i zgodan. Jako je pazljiv i svaki cas mi nesto poklanja. Sapuce mi nezne reci i obecava mi da ce se razvesti i putovati sa mnom prvih godinu dana, cak je rekao da ce se povuci i iz njegovog osnovnog zanimanja fudbala. Ja mu verujem bezgranicno, osetila sam da me voli i svakog trenutka pomislim da je onaj pravi. Onaj koji ce mi ostati u secanju celog zivota. Koji ce me uciniti svojom voljenom. Sta mislite da li je on pravi? Kako da to saznam?

jesi li razmisljao/la da se polijes kanisterom benzina i spalis se i tako nas postedis ovih idotizama :thumbdown::thumbdown::thumbdown:
 
Nevina sam, to dobro znate, a vec sam i dobila nekoliko ponuda da se udam, jer sam ja tvrd i prilicno konzervativan orah po pitanju seksa, medjutim, moj sadasnji, jos uvek tajni, decko F. me je potpuno ocarao. Tako je romantican i zgodan. Jako je pazljiv i svaki cas mi nesto poklanja. Sapuce mi nezne reci i obecava mi da ce se razvesti i putovati sa mnom prvih godinu dana, cak je rekao da ce se povuci i iz njegovog osnovnog zanimanja fudbala. Ja mu verujem bezgranicno, osetila sam da me voli i svakog trenutka pomislim da je onaj pravi. Onaj koji ce mi ostati u secanju celog zivota. Koji ce me uciniti svojom voljenom. Sta mislite da li je on pravi? Kako da to saznam?

...mada su mi mnogo besmisleniji ovi likovi koji joj kao zele pomoci...aloooo ljudi...imate li grama mozga u glavi.....zar ne provaljujete da vas yebe u zdrav mozak sa ovim nebulozama..... :thumbdown::thumbdown::thumbdown:
 
Nezahvalno je savetovati druge po takvim pitanjima, jer je to nesto sasvim licno i odluka je tvoja odgovornost i tvoje pravo. Kad bih resila da govorim o svom stavu, ne bih li ti ikako pomogla, morala bih da iznesem previse licnih podataka, sto ne praktikujem. Sem toga, brak nije samo i iskljucivo vezan za krevet niti samo za emocije. To je itekako komplexna zajednica i treba pazljivo pristupati, ali verujem (iako nemam iskustva) da kada dodje pravi momenat ni nema puno razmisljanja, vec se jednostavno spontano dogodi...
 
Ја могу да ти кажем само једно, а то су две ствари:БЕЗ РИЗИКА НЕМА ДОБИТКА! Али нема ни губитка. Е сад, све и да не ризикујеш, прође ти живот па кад се осврнеш схватиш да ниси на добитку, па се све своди на губитак. Жено, немам појма шта си писала до сад, ни ко си нити шта, али знам да је боље да будеш срећна, макар и на кратко, па после да будеш несрећна, него да не будеш ништа. Ако си добила понуде за удају, значи да ти је време да живнеш мало, а ти не знаш шта је секс! То није живот. Паре служе да се троше, а живот да се живи. Али шта ја знам, можда сам будала, нека... Они паметни штеде!

Kada padnes boli isto onoliko koliko si uzivao dok si stajao... :klap:
 
Rekla sam sebi: "Viiilo, povuci rucnu." Jeste sladak, pazljiv, bogat, zgodan, nezan, ali ti moras da proveris da li je on pravi. Kao sto znate njegova sadasnja zena je moja super drugarica (mozda za sada, a mozda i dalje) i rekla mi je da joj je rekao da je nasao devojku koja ce mu roditi musko dete. Mislim da bi trebalo da provedemo godinu dana po tim putovanjima, pa ako mi bude veran, onda krenemo na "ludi kamen".

@Apocalyosa: L. D. je Liza Dennis ;) :cool:
 

Back
Top