ЗАШТО ЖЕНЕ...?

VooDoo_CHEtnik

Zainteresovan član
Poruka
285
Зашто (нормалне*) жене када посвећују пажњу свом изгледу често претерују?
-Мислите да се мушкарци ложе баш на ФРЕНЧ? Ја сам изузетак који примећује разлику, али ми зато НИЈЕ БИТНО.
-Мислите да је сваки нови модни тренд секси и леп? Који је тај мушкарац који би се окренуо за фармерицама које имају баш такве и такве шљокице, пре него за кратком сукњом/хаљином која није у моди већ 15 година. Знам да је лакше не обријати ноге и обући фармерице, али ГДЕ СУ СУКЊЕ?
-Соларијум? Не знам шта вам је са тим теном, али ми, мушкарци ВОЛИМО И БЕЛО МЕСО. Лепо је кад се поцрни, али не смета ни светао тен. Као да вам оне ваше ''новине'' испирају мозак како мора да се има бронзан тен, како ово, како оно... А кад смо већ код часописа, зашто има више женских слика него у Плејбоју?(овде скренусмо од теме)
Како знате има небројено детаља, могли би набрајати до сутра... Поента је да 283 врсте бутика, 43 врста ђинђуварница (''аксесориз шоп'', накит, торбе...) и ко зна шта не све, не би постојали да нема жена, као ни кладионица да нема мушкараца.
ПИТАЊЕ, У СТВАРИ ГЛАСИ: ДА ЛИ СВЕ ТО РАДИТЕ ДА БИ ЗАДИВИЛЕ СУПРОТАН ПОЛ, ИЛИ ЈЕ ЛЕПОТА ВАШ ГЕНЕРАЛНИ ХОБИ И НАГОН, КАО КОД МУШКАРАЦА СПОРТ, КЛАЏА, ПИВО...
 
Žene vole da se doteruju. U načelu, rade to najviše zbog sebe, pa zbog muškaraca, ali malo ih je koje će priznati da se u stvari priličan broj njih takmiči međusobno, i da to nema nikakve veze sa privlačenjem muškaraca.
 
Žene vole da se doteruju. U načelu, rade to najviše zbog sebe, pa zbog muškaraca, ali malo ih je koje će priznati da se u stvari priličan broj njih takmiči međusobno, i da to nema nikakve veze sa privlačenjem muškaraca.
А у чему се то такмиче међусобно ако не у привлачењу мушкараца? :lol:

И ко су бре те жене... нас две нисмо сигурно.. јел да? :mrgreen:
 
Nikad nisam nosila previše đinđivica....ni farmerice sa šljokicama malo mi to
kičasto.....:mrgreen:nije mi bilo bitno a nije ni sada hoće li se nekom dopasti
kako sam se obukla i šta sam stavila na sebe.....uvek mi je najmerodavnije
bilo ogledalo u mojoj sobi......:ok:i ako mi je ono reklo da mi to na meni pristojno
stoji (znači ne potenciram na LEPO)...onda sam jako zadovoljna.....;)

Časopise uopšte ne kupujem to mi je čisto bazanje para....rađe kupim knjigu,
ne pratim trendove....niti sam ikada....uvek sam imala svoj stil, a da li se to
još nekom dopalo......ako jeste bilo mi je drago...ako nije opet me nije mnogo
doticalo....najbitnije mi je da sam se ja u tome lepo osećala......;)

U solarijum ne idem...ne mogu da podnesem da me tamo neko zatvori.....:mrgreen:
i smatram da je jako ne zdrav....ali ne zameram nikom ko ide tamo.....stvar ličnog
izbora.....;)

Pa evo ti odgovora...kad se sredim to radim zbog sebe...a ako je to nekom prijatno
za oko...tim bolje......:whistling:
 
zar nije danas odeca statusni simbol?zar se muskarci ne okrecu za negovanom zenom?i zasto bi to zene radile ako ne zbog muskaraca(ako "radi to zbog sebe",zeli da zadivi muskarca i da tako misli o sebi bolje sto znaci da to radi zbog muskaraca)? :rtfm:
 
Зашто (нормалне*) жене када посвећују пажњу свом изгледу често претерују?
-Мислите да се мушкарци ложе баш на ФРЕНЧ? Ја сам изузетак који примећује разлику, али ми зато НИЈЕ БИТНО.
-Мислите да је сваки нови модни тренд секси и леп? Који је тај мушкарац који би се окренуо за фармерицама које имају баш такве и такве шљокице, пре него за кратком сукњом/хаљином која није у моди већ 15 година. Знам да је лакше не обријати ноге и обући фармерице, али ГДЕ СУ СУКЊЕ?
-Соларијум? Не знам шта вам је са тим теном, али ми, мушкарци ВОЛИМО И БЕЛО МЕСО. Лепо је кад се поцрни, али не смета ни светао тен. Као да вам оне ваше ''новине'' испирају мозак како мора да се има бронзан тен, како ово, како оно... А кад смо већ код часописа, зашто има више женских слика него у Плејбоју?(овде скренусмо од теме)
Како знате има небројено детаља, могли би набрајати до сутра... Поента је да 283 врсте бутика, 43 врста ђинђуварница (''аксесориз шоп'', накит, торбе...) и ко зна шта не све, не би постојали да нема жена, као ни кладионица да нема мушкараца.
ПИТАЊЕ, У СТВАРИ ГЛАСИ: ДА ЛИ СВЕ ТО РАДИТЕ ДА БИ ЗАДИВИЛЕ СУПРОТАН ПОЛ, ИЛИ ЈЕ ЛЕПОТА ВАШ ГЕНЕРАЛНИ ХОБИ И НАГОН, КАО КОД МУШКАРАЦА СПОРТ, КЛАЏА, ПИВО...


Rade iz istog razloga iz kojih muskarci ginu u teretanama i prodaju njive ne bi li kupili bar polovan auto koji govori o njihovom statusu.
I jedno i drugo ima za cilj da skrene paznju i izdvoji iz mase slicnih
Zivotinjsko carstvo, samo u moderno doba....zene se kindjure a muskarci shepure
 
Poslednja izmena:
Данас сам чула од пријатеља следећу реченицу : ,, Ја ни једну жену не скидам погледом, ја је облачим!''
И ако ми се таква допадне, онда је то - то.

Можда сам омашила тему, али, ајд.
 
i dalje nema smisla.... kakva je to fresh zena? ima neka pjena za brijanje sa tim natpisom.....
:D

images


images
 
Poslednja izmena od moderatora:
e, nemoj da se foliraš, kao ne voliš da vidiš sređenu devojku? Ako ti ne voliš đinđuvice, šljokice i ostale gluposti, ima onih koji vole, zato ti voliš nešto drugo što isto zahteva ulaganje i sređivanje, ovo o čemu pričaš je samo stvar ukusa, ko šta i kako voli. Takođe, žena ima prirodni nagon da se dopadne muškarcima i šta tu ima novo i čudno!? Isto tako vi idete u teretane, bildujete se, a posle km trčanja srce bi vam stalo, to je pravo pitanje, šta će vam samo da izgledate veliki i jaki, a u stvari ste samo naduvani baloni?!
 
Žene vole da se doteruju. U načelu, rade to najviše zbog sebe, pa zbog muškaraca, ali malo ih je koje će priznati da se u stvari priličan broj njih takmiči međusobno, i da to nema nikakve veze sa privlačenjem muškaraca.

Jok, privlace moju komsinicu penzosa.
Svakako se zene sredjuju zbog muskaraca, ali i da bi se svidele i zenama pa da i druge pozele da budu kao one. Medjutim, zelja za privlacenjem muskaraca nije uvek u tome da se pridobije neki muskarac i ostvari veza s njim. Nekad je i u pitanju da zena samo zeli da se svidi svima, a da privuce samo svog muskarca. Zasto da se svidi svima? Pa da bi podigla sebi samopouzdanje.
Ima i zena koje svoje doterivanje shvataju kao umetnost. E one uglavnom nisu onakve kakve su opisane u uvodnom postu, vec vise zanimljive za oko, ali pristojne upadljivosti, razlicite, al' s ukusom. One su po mom misljenju osobene u stilu i samim tim privlacne.
 
Žene vole da se doteruju. U načelu, rade to najviše zbog sebe, pa zbog muškaraca, ali malo ih je koje će priznati da se u stvari priličan broj njih takmiči međusobno, i da to nema nikakve veze sa privlačenjem muškaraca.
Ja se ne takmičim ni sa kim. Ako ne volim tetkaste torbe neću ih kupovati ma koliko neka ona bacala para na njih. Izgledam onako kako ja to hoću tako da ne vidim poentu takmičenja, niti volim solarijum pa koja je poenta onda da budem crnja od tamo neke druge nje?

Mada bacate me u rebus sa ovim zaključcima jer ne mora svaka da razmišlja kao ja.

A ti autore teme ne smaraj ne vrti se svet oko toga da li će tebi da se digne na belo ili crno meso. Neka sebe smatra lepom sa droljastim izgledom i ako je njoj lepo neka uživa. Baš dobro što si se setio kladionice.
 
aaah, to....e od toga se jezim

jednom sam u autobusu vidjela zenu sa neprovidnim crvenim lakom na nogama,
skinuo se sa jednog dijela....
taj nepokriveni dio je izgledao zastasujuce, no wonder sto je izabrala neprovidni lak

od tada svaki put kada vidim nekog ko crta nokat na noktu, zapitam se sto je ispod :confused:

управо томе и служи...:lol: за чистији/уреднији изглед... хахахах...

ко да сапун убија...:roll:
 
Ja vodim racuna o sebi i french,i sljokice(malcice doduse i retko al sto da ne)i solarijum i jos sto cuda...(bolje da ne nabrajam:roll:)
Prvenstveno radim to zbog sebe,osecam se lepse i sigurnije.Izgled i ta fasada dosta utice na samopouzdanje...
A volim lepo da izgledam i zbog okoline...podjednako i zbog zena i muskaraca.Cak malo vise zbog zena;)
 

Back
Top