Sexualnost tokom trudnoce i posle nje!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tokom truudnoce sam cini mi se mogla non stop.
Bilo me prosto strah koliko mi se htelo, reko gotovo postajem zena na sve spremna.
I trajalo je doo devetog, dok nisam jedan dan sebe pogledal i rekla boze kako si ti jedno ne sexi bice.

Posle porodjaja sam pauzirala dva meseca, nije mi padalo na pamet ...
Muzu i tako tako, al meni bas nikako.
Secam se da smo prvi put posle porodjja to radili kao dva tinejdzea kad to rade prvi put, i bilo je jednako tako bzvz...ne znam sta smo mislili , da ce da se pokida sve , sta li?

Tek brzo smo se vratili u normalu kad sam ja od doktorke dobila zeleno svetlo.
Jel treba i za dalje da pisem :mrgreen:
 
Да не цитирам Миркин пост, скоро исто је било.

Сама сам себи била прелепа и страшно згодна током обе трудноће, а и мужу исто.

И до последњег дана смо били активни.
Хе, већ сам мислила да сам заборавила, Коцкице, те ме сећаш шта се може кувати, те шта смо све радили... :)
 
Tokom truudnoce sam cini mi se mogla non stop.
Bilo me prosto strah koliko mi se htelo, reko gotovo postajem zena na sve spremna.
I trajalo je doo devetog, dok nisam jedan dan sebe pogledal i rekla boze kako si ti jedno ne sexi bice.

Posle porodjaja sam pauzirala dva meseca, nije mi padalo na pamet ...
Muzu i tako tako, al meni bas nikako.
Secam se da smo prvi put posle porodjja to radili kao dva tinejdzea kad to rade prvi put, i bilo je jednako tako bzvz...ne znam sta smo mislili , da ce da se pokida sve , sta li?

Tek brzo smo se vratili u normalu kad sam ja od doktorke dobila zeleno svetlo.
Jel treba i za dalje da pisem :mrgreen:

:hahaha: isto i kod nas.
S tim, sto smo mi prestali vec u sestom mesecu, bez obzira na zelju......prvo dete i nekako smo se plasili....bez razloga doduse, ali ne mozes protiv toga :confused:
 
ja ne smem ni da pisem :rumenko:
ajd sto sam poslednji odnos imala 15h pre porodjaja to je i za pricanje,al za ono posle porodjaja bolje da cutim :lol:
samo sam mirki rekla :tajna:
mislim da je podjednako vazno da ne zaboravis da nisi samo mama ali isto tako i on ima dobar deo odgovornosti da se sve nastavi kako treba
uvek treba da ostanete par,bili roditelji,poslovni partneri,baba i deda...;)
 
Wow znaci tako je kod vas :think: milinaaaa... a stanite koliko posle porodjaja treba da prodje pa se dobija to zeleno svetlo?! :eek:

Ja sam u pocetku trudnoce (2 mesec) imala neke komplikacije i onda smo dobili zabranu koje naravno nismo uspeli uvek da se pridrzavamo :mrgreen: a posto nazalost muz nije sa mnom sad ni do kraja trudnoce, zanima me kad cemo moci jer ako se ja poradjam oko 20og Februara a on dolazi oko 20og Marta na 3 nedelje... dal cemo moci?!

Znaci trazi mi se nevidjeno... :eek: dal vam se kao trudnicama trazilo a niste mogli da imate?! Ajd se stavite u tu poziciju... dal biste se same mazile itd?! :rumenko:
Koje poze ste praktikovale u trudnoci?! I to sto kazete da ste posle porodjaja ko tinejdzeri, jer su vam se muzevi bojali da budu grublji... :think: hmmm ovo nije bas neki izraz, ali neki od nas to vole maloooo jace... :rumenko:

Slobodno mi pisite sve, mene bas sve zanima... :mrgreen:
 
ja ne smem ni da pisem :rumenko:
ajd sto sam poslednji odnos imala 15h pre porodjaja to je i za pricanje,al za ono posle porodjaja bolje da cutim :lol:
samo sam mirki rekla :tajna:
mislim da je podjednako vazno da ne zaboravis da nisi samo mama ali isto tako i on ima dobar deo odgovornosti da se sve nastavi kako treba
uvek treba da ostanete par,bili roditelji,poslovni partneri,baba i deda...;)

15h pred porodjaj?! :eek: ti si moj idol!!! :D :worth: :ok: a pricaaaaj i za posle ppppllllssss... mene bas zanima i moram da znam... svi nesto pricaju mesec do 2 pauze posle porodjaja, a ja ne znam dal mogu da izdrzim bez toga i do porodjaja a kamoli kad mi se on stvori u zagrljaju u Martu! :mrgreen:
 
Hm...u toku trudnoce nam je seks bio odlican...mislim i inace nam je...nekako se bas "slazemo" :)
Muz je bio jako oprezan u pocetku, dok se nije malo "oslobodio", a ja mu k'o neka tinejdzerka stalno govorila:ma ne brini se, nece nista da se desi...sve je to normalno...i slicne recenice, ne bih li mu kako pomogla...:dash:
posle porodjaja, mislim da je bilo negde posle mesec i po dana...nisam vise mogla da izdrzim pa sam nagovorila muza...imala sam tremu, jer sam mislila da sam (oprostite na izrazu) totalno "razvaljena...:eek: ali sve je proslo u savrsenom redu...ili je bolje da kazem neredu...:lol:
 
Hm...u toku trudnoce nam je seks bio odlican...mislim i inace nam je...nekako se bas "slazemo" :)
Muz je bio jako oprezan u pocetku, dok se nije malo "oslobodio", a ja mu k'o neka tinejdzerka stalno govorila:ma ne brini se, nece nista da se desi...sve je to normalno...i slicne recenice, ne bih li mu kako pomogla...:dash:
posle porodjaja, mislim da je bilo negde posle mesec i po dana...nisam vise mogla da izdrzim pa sam nagovorila muza...imala sam tremu, jer sam mislila da sam (oprostite na izrazu) totalno "razvaljena...:eek: ali sve je proslo u savrsenom redu...ili je bolje da kazem neredu...:lol:

Ja sam jednom napravila sra.nje da oprostite... on je bio malo grublji (ja umislila) i ja bas kad je trebao da dostigne klimax kazem ja molim te lakse, a nije me bolelo... i naravno ode sve u persun... svrsio jeste ali nije bio opusten 100% pa i nije bilo nesto... :sad2:
par puta stvarno je bio maximalno nezan, a meni se vec cinilo ko da je grublji... :think: sto me vodi do pitanja dal su zene dok su trudne nekako uze?! :eek: jer sam ja par puta rekla jao pa ulazis ceo, a on kao ma kakvi samo do pola! A ja ga gledam ko da je pao sa Marsa :eek: umiranje od smeha... :rotf:
I ja se bojim toga da budem razvaljena dole sto je i Nerviram se za druge vec rekla! Meni je to bas spooky :eek: :sad2: e daaa i sta je posle carskog?! Jer i onda mora da se ceka toliko?! Ali rana tad boli zar ne?! Kako to ide?! :ok:
 
hahah,ma nije vazduh u pitanju Kockice,nego kad mama svrsi,dozivi kontrakcije i to se odrazava na bebu.A valjda i sperma omesksava grlic materice (a to nije dobro)

Ију?!:eek:

Па није то драгачевска труба, да дува у њу! :mrgreen::lol:

Hahahahhaahhaaha :rotf: :rotf: :rotf: pa valjda razliciti muskarci i razlicito lizu... :think: :mrgreen:

Aman zene evo sad cu da vam iskucam sta pise kod mene u knjizi...

"Kunilingus (oralna stimulacija zenskih polnih organa) je siguran za vreme trudnoce ako vas partner pazi da ne ubacuje vazduh u vaginu, jer vazduh moze da prodre i u vas krvotok, izazove vazdusnu emboliju i zacepi krvni sud, sto moze da bude riskantno i za majku i za dete."

Tako pise... a vi me prosvetlite! :mrgreen:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top