Kako najbrze do zeljene tezine?

evo preporuke jednog poznatog cike.....
"radi u znoju lica svog i hrani se od onog shto zaradish....nece ti se vishe desiti da se ubucash..."...
svi hvale sledecu dijetu...
jedesh samo meso i povrce.....
ne pijesh cak ni sokove....jer sadrze proste shecere....hleb zaboravi......za 6 dana mozesh da istopish to svoje bure za 5 kg
 
Evo i mog saveta. Provereno radi.

1. Jedeš svaki obrok, ali upola manje. Za 4-5 dana ćeš primetiti da je to sasvim dovoljno. Dakle, umesto 300 gr bureka za doručak ti kupiš 150. Umesto da pojedeš 20 ćevapa, ti pojedi 10. I tako redom. Mislim ništa dijete, specijalne ishrane, brojanje kalorija. Sve je to uglavnom njesra.

2. Fizička aktivnost. Teretana - majka svakog savremenog muškarca. Ili bajs na Adi, ili trčanje. Ili bilo šta drugo. Bez fizičke aktivnosti sve pada u vodu.

Ne može da omane. Rezulati vidljivi za 3 meseca.
 
Milojko Vasic:
Evo i mog saveta. Provereno radi.

1. Jedeš svaki obrok, ali upola manje. Za 4-5 dana ćeš primetiti da je to sasvim dovoljno. Dakle, umesto 300 gr bureka za doručak ti kupiš 150. Umesto da pojedeš 20 ćevapa, ti pojedi 10. I tako redom. Mislim ništa dijete, specijalne ishrane, brojanje kalorija. Sve je to uglavnom njesra.

2. Fizička aktivnost. Teretana - majka svakog savremenog muškarca. Ili bajs na Adi, ili trčanje. Ili bilo šta drugo. Bez fizičke aktivnosti sve pada u vodu.

Ne može da omane. Rezulati vidljivi za 3 meseca.

a joooj- tri meseca! pa procice leto! skoro...ima li nesto brze?
 
Brza ti je liposukcija.

BTW imas monogo razlicitih dijeta mozes da probas Etkinsa ali to ti je promena ishrane za ceo zivot (ma svaka dobra dijeta je promna ishrane za ceo zivot) i uopste nije ono sto protivnici pricaju o njoj, govorim iz iskustva pridrzavajuci se iste uspeo sam ne sao da skinem kilazu vec i da posle sva meseca sredim sve biohemijske rezultate (holesterol, trigliceridi, transaminaze sve je kod mene to bilo katastrofalno zadnje dve godine)
Od fizickih aktivnosti zaboravi na trcanje, teretanu i sl., da bi bilo koja od navedenih aktivnosti bila uspesna u borbi protiv kilograma moras biti u odlicnoj fizickoj kondiciji (da si u takvoj kondiciji ne bi se ugojio) baci se na hodanje ali bar 3-4 km brzog hodanja (ne zaboravi obavezno zagrevanje pre toga).

I na kraju, svojevremno je jedan nas poznati nutricionista i dijeteticar mojoj poznanici na pitanje za koliko ce skinuti kilograme (a bilo ih je stotinjak) odgovorio "Gospodjo vi ste te kilograme talozili 20 godina ne ocekujete valjda da ih skinete za krace vreme!".
 
Otkaceni pusti ove zayebante (mada moram priznati da me je anakin :twisted: nasmijao tj nasmijala) poslusaj zrelog i iskusnog. Dakle pazljivo slusaj ovakvi savjeti se u svijetu naplacuju:
Tih 10 -15 kila izgubit ces samo uz disciplinu. Najbolji nacin je da kupis psa, svakodnevna duga setnja cim otvoris oci nepogresivo startuje metabolizam i ubrza ga. Znam ljude koji su na ovaj nacin izgubili i do 10 kila. Medjutim uvjek treba stremiti ka savrsenstvu zato ti preporucujem da se uclanis u najblizi gym (koliko se sjecam stari dif je sasvim ok a jos ima i bazencic) i da ga posjecujes barem 5 dana tjedno. Nemoj se zanositi samo kroz bol i odricanje dolazi se do uzitka. Ovo ce biti bol samo u pocetku kasnije ces se navuci i neces moci bez tjelovjezbe i uticaja endorfina (hormoni srece koji se oslobadjaju vjezbanjem), nikada vise neces biti depresivan, svakog momenta ces biti zadovoljan samim sobom , odisat ces samopouzdanjem i seksipilom :wink: . No, do ovoga je dug put, zato zasuci rukave i kreni. Ovo ti je moj rezim (naravno ne preporucujem da se odmah ubacis u njega kreni umjereno i polako i ne daj se obeshrabriti upocetku kada se zadises nakon samo 10 minuta): Trcanje 4 dana u sedmici, rano ujutro cim ispadnes iz kreveta minimum 45 minuta, jednom sedmicno -Spinning (ako je dostupan u beogradu) 60 minuta - ovo ti je dovoljno za kardiovaskularne. Pri tom ne racunam plivanje kojim se uvjek kratko opustam poslije tegova. Sto se tegova tice ako u gymu nemas instruktora sve vjezbe mozes naci na netu. Bitno je da radis sve grupe misica i da ne treniras svakog dana , izmedju vjezbi sa tegovima mora postojati interval od najmanje 48 sati da bi se misici odmorili i mogli da rastu. Ovo ne znaci da ne mozes ici svaki dan u gym, mozes ali svaki dan vjezbaj razlicitu grupu misica. Uz sve ovo pomaze i sauna. I na kraju mada podjednako bitno ishrana: Izbaci maslac, sireve (moze jedino mozarella)svinjetinu i suhomesnato,i ako mozes cokoladu i sve umjetne carbohidrate ako ne jedes puno mesa mozes da uzimas i proteinske napitke(ovdje oprez, nikako sa creatinom samo obican whey protein).
Ps. Ono sto izuzetno pomaze kod trcanja narocito u pocetku, daje ti ritam i vuce te napred je Trance muzika (ministry of sound je zakon kada su kompilacije tog tipa u pitanju), dakle napici sluske i kreni da trcis u svjetliju buducnost.... :lol:
 
Gazdarica:
Milow:
Znas kako se kaze ... yebbesh muskarca ispod 100kg.
To je kao utjeha...? :lol: :P :lol:
Pssssssssst tiho... da niko ne procita
embaressed_smile.gif
 
Moj drug je smrsao tako sto je prepolovio porcije, izbacio masnu hranu i veceru. Za sest meseci je izgubio 20 kila. I dan danas (posle dve godine) se pridrzava tog nacina ishrane i super izgleda, jer se kilogrami se nisu vratili. Ono sto moras da znas je da ce ti trebati da se oslobodis viska bar onoliko koliko ti je trebalo da ga nabacis. Ako zelis da mrsavis zdravo, bez jo-jo efekta. I obavezna fizicka aktivnost, jer ako budes sedeo ispred Tv po ceo dan... nista neces uraditi.
A i ti si se setio u maju da skidas kilograme. Na to se misli od januara za jul. Ili jos bolje tokom cele godine treba voditi racna o tome.
 

Back
Top