PROMISKUITETNI MUSKARCI SU...

dekoder

Zainteresovan član
Poruka
196
Posto sam postavila temu "promiskuitetne zene su..."
Sad postavljam pitanje "promiskuitetni muskarci su.."
Sta vi mislite gde je granica izmedju promiskuitetnog prosecnog i ispod prosecnog muskarca.
Da li je promiskuitetan ona j koji ima 1 devojku nedeljno ili onj koji ima 1 devojku dnevno ili onaj koji ima 2 devojke dnevno?
Prosecni su oni koji imaju 1 devojku 1 godinu i nijednom je ne prevare ili oni koji varaju tu devojkui a ispod proseka su oni koji imaju 1 za ceo zivot ili ...:roll:
 
Posto sam postavila temu "promiskuitetne zene su..."
Sad postavljam pitanje "promiskuitetni muskarci su.."
Sta vi mislite gde je granica izmedju promiskuitetnog prosecnog i ispod prosecnog muskarca.
Da li je promiskuitetan ona j koji ima 1 devojku nedeljno ili onj koji ima 1 devojku dnevno ili onaj koji ima 2 devojke dnevno?
Prosecni su oni koji imaju 1 devojku 1 godinu i nijednom je ne prevare ili oni koji varaju tu devojkui a ispod proseka su oni koji imaju 1 za ceo zivot ili ...:roll:

Stvarno chudne definicije postavljash mlada devojko.
 
a ša je statistički uzorak.... 1 mooškarac bilo kog uzrasta....viš odma škripi kad tako postaviš stvari.........i čemu slooži istraživanje....i ko kaže da baš svi moraju da boodu promiskooitetni u svim periodima žifota.......pogrešno ti je to sfe....
 
a ša je statistički uzorak.... 1 mooškarac bilo kog uzrasta....viš odma škripi kad tako postaviš stvari.........i čemu slooži istraživanje....i ko kaže da baš svi moraju da boodu promiskooitetni u svim periodima žifota.......pogrešno ti je to sfe....


Јес' и ја бих волела да видим промискуитетног мушкарца од 87 година!
 
pa dobro...ja kad sam u osnovnoj školi imo defojku...posle nikad ni nisam imo.....i ebte...ja bio sa marijom...i to znala tijana...i ladno me zvala da se ljoobimo....kaže: dođi da se ljoobimo..na hodniku me sretne i za rooku........posle ona čoola ja ljoobio neku treću...i nervirala se tijana...kao...e, pa esi ti normalan, ona mi je rođaka...pa nije moja rođaka.....a sve vreme sam sa marijom......ne da sam bio promiskooitetan nego libo vangla...
 
Joj...nisam bas obavestena o emisijama koje ste videli i gledali :( a mogu vam reci da sam ocekivala totalno drugaciju reakciju...:eek:mislila sam da ce se javiti bar 5 kvazi frajera koji ce se zaliti da im je mala plata jer ne mogu da kupe dovoljno kondoma ili tako nesto...
A ono za svu pohvalu samo obicni i meni najomiljeniji momci...:heart:
Ali kad malo bolje razmislim :think: mozda su oni drugi zauzeti "prevrtanjem":eek:
 
ljudima je nametnut lazni tj. podvojeni moral
kao niko nece da vara a svi u sigurno zele da imaju
one ljubavnike ljubavnice koji im se i dopadnu
ali neeeeeeeeeeeee to je nazvano nekim uh
strasnim imenima kao dijagnoze za bolesti bljak
i tada su jedni fini pocasni clanovi drustva a ostali
uzas sa tim dijagnozama ali ma sta tu ima i da se
polemise neka svako zivi po svojoj meri i ukusu hehehe
 
Da ne bi stvarali pogresne teorijice, kazem bolje je procitati tokove na ovim forumima o ovoj temi....i tu ce te videti puno ideja koje ce vam pomoci da izbegnete maksimum sebe , a istovremeno odvodjenje u neki percepcioni cosak za slepce....

Bolje je priznati na pocetku i odmaci se od tame makar uz pomoc drugih, nego oslanjati se samo na sebe i ostati uskracen....
 
Da ne bi stvarali pogresne teorijice, kazem bolje je procitati tokove na ovim forumima o ovoj temi....i tu ce te videti puno ideja koje ce vam pomoci da izbegnete maksimum sebe , a istovremeno odvodjenje u neki percepcioni cosak za slepce....

Bolje je priznati na pocetku i odmaci se od tame makar uz pomoc drugih, nego oslanjati se samo na sebe i ostati uskracen....

Kuku lele pa ja :dontunderstand:sta tu pise:???:Da li sam ja slepa :think: :???::roll:
 

Back
Top