Poslednji pozdrav Sonji Savic

e a ja bas dala komentar o tome na ljs, ima neka tema....

evo da ponovim i ovde....ja sam bukvalno ispistila viljusku jutros kad sam cula na vesrtima....javili samo kao preminula...nisu rekli zasto...a meni odmah prosla ideja kroz glavu - "zlatni metak"
posle mi drugarica rece pise u novinama upravo to da se predozirala...stvarno steta tako dobra glumica a tako da se upropasti....velika steta...zena je genije sto se glume tice:sad2:
 
Hm...bas me iznervirala...kako ljudi ne cene zivot i onaj talenat koji im je Bog dao pa to ti je...
Dino Dvornik je verovatno slucno uradio...
ali usput ona je bila na odvikavanju vise puta ako nije bila i u ludnici...ž
U svakom slucaju steta...
 
Hm...bas me iznervirala...kako ljudi ne cene zivot i onaj talenat koji im je Bog dao pa to ti je...
Dino Dvornik je verovatno slucno uradio...
ali usput ona je bila na odvikavanju vise puta ako nije bila i u ludnici...ž
U svakom slucaju steta...

pa da moze i tako da se gleda i ja je osudjujem zbog toga al nekako je oduvek bila depresivan....tako da me ovo ne cudi uopste...ebi ga kad ti nesto kvrcne onada si gotov....
 
Pa onda se ne bi ni uklopili ..jer je tajna uspeha je u igli...Necu da moralisem ali ne mogu da je zalim....Verovatno joj je nekad bilo teze nego njenim kolegama ali brate mili 1000000 zanimanja...iz svega postoji izlaz...treba samo videti

Откад то?
То је код ње био излаз јер је очигледно да је била на своју руку уметница. Вероватно није хтела да се повинује клишеима и зато је тако и прошла.
 
Kada sam videla u utorak uvece na sajtu B92 nisam mogla poverovati...a u nedelju sam je gledala u emisiji posvecenoj EKV-u "Kao da je bilo nekad"...bas potresna emisija...najteza prica mi je bila kada je Sonja govorila o weltschmertzu, o tome kako su bili srecni kada bi sreli ljude koji su bili isto toliko nesrecni kao i oni...
SONJA, hvala ti na divnim ulogama koje si nam pruzila!!! Vecna ti slava!!!!!
 
e a ja bas dala komentar o tome na ljs, ima neka tema....

evo da ponovim i ovde....ja sam bukvalno ispistila viljusku jutros kad sam cula na vesrtima....javili samo kao preminula...nisu rekli zasto...a meni odmah prosla ideja kroz glavu - "zlatni metak"
posle mi drugarica rece pise u novinama upravo to da se predozirala...stvarno steta tako dobra glumica a tako da se upropasti....velika steta...zena je genije sto se glume tice:sad2:

Meni je bas droga prva pala na pamet kad sam cuo kao i za dina:neutral:
 
Sutra, 29. septembra ce biti odrzana komemoracija povodom smrti Sonje Savic, od 11 casova u Muzeju Jugoslovenske kinoteke u Beogradu (Kosovska 11).

Bila sam na Komemoraciji...

BIlo je tuzno mnogo kad su pustali inserte iz njenih filmova.

BIlo je lepo,ali ipak sam ocekivala nesto vise.

Inace,sala je bila puna do poslednjeg mesta.Dosta ljudi je stajalo.

I bilo je ljudi raznih godina,onih od 18 i onih od 60,sto je lepo...:)
 
Blago tebi sto si mogla da odes, iz BG-a si...mislim da su na RTS-u bar mogli da pustaju filmove u kojima je Sonja igrala, da joj odaju cast. Ionako je termin petak 22h na RTS2 rezervisan za domace filmove...ove godine su pustali do juna filmove Gorana Paskaljevica, a od petka, 10. oktobra pocinju sa filmovima Zivka Nikolica. Sonja u njima nije igrala...samo Secernu vodicu dali 24. septembra...
 
Aha, u prvom delu dokumentarca o EKVu "I kao da je bilo nekad..." koji je najvise govorio o Vdu, Sonja je najvise pricala...i posle 2 dana i ona ode :sad2: secam se kako je rekla da na Vdovoj sahrani kada je les pao niko nije smeo da ga podigne, svi se uplasili jer je od side umro. I kada je Sonja to prenela Rundeku on odgovori "Ziveo je i umro kao andjeo"...
Koliko ih je ona volela govori i to sto sav novac koji je zaradjivala je ulagala u filmove, od kojih je jedan posvecen njima (ne znam o cemu se radi u ostala 4, ne znam ni gde pronaci takvu informaciju)...kako sam citala u intervju njenih roditelja rekla je "NEKO MORA OVEKOVECITI TE LJUDE!"
'e Sonjice, koliko si ti bila posebna...kako bi bilo lepo da neko napravi i o tebi neki film!
P.S. Status i potpis pisem shodno mi raspolozenju, hvala za pohvale ;)
 

Back
Top