Spyware Doctor

Qurajber

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.257
Ne mogu nikako da preuzmem bazu podataka za ovaj program.Non-stop izbacuje Eror:-25.
The subcription status is invalid.Please contact support.Kako da pruzmem bazu podataka???
 
@Mr.Been

Provaljen si da koristiš nelegalan softver. ;)

Jedini način da rešiš taj problem je da ga deinstaliraš (ali u potpunosti) i ponovo instaliraš. Isključi Automatic update i update-uj ga manuelno. Kada ideš na Smart update, ostavi štikliranu samo ponudu za antispyware definiciju (mislim da piše database ili tako nešto), ostalo neka ostane deštiklirano. To je jedini kakav-takav način da te ne provali da koristiš nelegalan softver.
 
Za uninstall o kakvom Deki prica koristi Your Uninstaller...program nije freeware ali ga mozes za ovu priliku iskoristiti i mozes ga naci OVDE

Za deinstalaciju i koristim Your Uninstaler 2008,pocistio sam sve repove i ponovo instalirao sa drugog sajta.Kod pokusaja da pokrenem program odmah mi je izbacilo da preuzmem manuelno bazu podataka.Kad pokusam preuzet o pet mi izbaci istu poruku ukine program sa desktopa.Tako da sam odustao od njega instalirao sam Spybot-Search&Destroy160 i Spyware Blaster.
 
Za deinstalaciju i koristim Your Uninstaler 2008,pocistio sam sve repove i ponovo instalirao sa drugog sajta.Kod pokusaja da pokrenem program odmah mi je izbacilo da preuzmem manuelno bazu podataka.Kad pokusam preuzet o pet mi izbaci istu poruku ukine program sa desktopa.Tako da sam odustao od njega instalirao sam Spybot-Search&Destroy160 i Spyware Blaster.

Dobar izbor i mislim da ti je dovoljan samo 1 scaner,a preporuka je "Spybot S&D"
 

Back
Top