HARD CORE

  • Začetnik teme hard core girl
  • Datum pokretanja
l_2a90d37487ed51696ceb07ad64ddd3f6-1.gif


Democratic Terror
Discord
Hang
Hitman
Never Lost
Overdrive
This Is How We Feel
Lockdown
Saht
Full Size
Downstroy


NYHC_seal.jpg







Biohazard - Punishment
https://video.google.com/videoplay?docid=7706682132433359934#
 
nisam ni reko da je to hardcorepunk, pod jedan.. pod dva, brate.. si u zivotu slusao last hope i hatebreed?... vidim, redjas ovde neke dobre bendove, razumes se kao, pa mi nije jasno.. posto ne kapiram kakve veze ima prisustvo drugog zanra... oces da kazes da ga to ne cini hardcorom?, posto ako je tako ti onda odmah batali da slusas sve sto si do sad slusao, posto ne postoji ni jedan bend koji obuhvata samo jedan zanr u muzici... imas brzi hardcore, sporiji hardcore, extremniji hardcore bla bla bla... sve je to jebeni hardcore.... izmetalizirani:dash:
 
Simpatičan si mi znas!!!
znam...divan sam...
nisam ni reko da je to hardcorepunk, pod jedan.. pod dva, brate.. si u zivotu slusao last hope i hatebreed?... vidim, redjas ovde neke dobre bendove, razumes se kao, pa mi nije jasno.. posto ne kapiram kakve veze ima prisustvo drugog zanra... oces da kazes da ga to ne cini hardcorom?, posto ako je tako ti onda odmah batali da slusas sve sto si do sad slusao, posto ne postoji ni jedan bend koji obuhvata samo jedan zanr u muzici... imas brzi hardcore, sporiji hardcore, extremniji hardcore bla bla bla... sve je to jebeni hardcore.... izmetalizirani:dash:

imam split lest hop i hitmena...oba benda su super...
i bajohazardica...
 
nisam ni reko da je to hardcorepunk, pod jedan.. pod dva, brate.. si u zivotu slusao last hope i hatebreed?... vidim, redjas ovde neke dobre bendove, razumes se kao, pa mi nije jasno.. posto ne kapiram kakve veze ima prisustvo drugog zanra... oces da kazes da ga to ne cini hardcorom?, posto ako je tako ti onda odmah batali da slusas sve sto si do sad slusao, posto ne postoji ni jedan bend koji obuhvata samo jedan zanr u muzici... imas brzi hardcore, sporiji hardcore, extremniji hardcore bla bla bla... sve je to jebeni hardcore.... izmetalizirani:dash:

Last hope sam slusao vise puta i to samo uzivo ali imam dva albuma koja sam preslisao i nisu me odusevili,a Hatebreedpa nemam lepo misljenje o njima i slusao sam ih!Ali ja vise idem na oldschool fazon!
 
Hahah ovo je super! Kad smo već kod takvih obrada evo jedan lokalni bend...

ahaa, pa i mi konja za trku imamo:D, kad vec promovisemo lokalce... ortaci iz kraja... 9 litara (zeljko samardzic - 9 hiljada).. nije neki snimak pa se ne cuje bas najbolje text koji govori o 9 litara jagodinskog piva (najboljse klosarsko pivo za ispred drakstor dok sedis na ladan beton):mrgreen:...

 

Back
Top