Da li ste primetili koliko nase komšije brinu za nas

citam forum i gledam i samo se cudim,sve komsije vode nasu politiku,ekonomiju.Stalno daju neke prognoze,citaju nase novine itd.sta mislite o tome?

Pa neće se valjda interesovati o stanju u Tanzaniji:)
I ja s vremena na vreme pogledam njihove (Hrvatske) vesti, čisto da vidim šta se tamo dešava. A, hteli to neki priznati ili ne, nama su Hrvati najpribližniji (u gotovo svim sferama), radi poređenja.
 
dobar odgovor,npr mene ne zanimaju hrvatske novine niti me nesto zanima sta se desava kod njih,a posteno zabole me nesto za crnu goru i makedoniju i bih

mene npr zanima shta se deshava u regionu. To je valjda normalno.
Zanima me gde su najbolje plate, koja od svih EX YU drzava ima najveci ekonomski rast, politichki dogadjaji pa zanima me muzika, film, kulturna desavanja.

Nashe komshije se zanimaju za Srbiju u istoj meri koliko se Srbi zanimaju za svoje komshije. Otidji na neki hrvatski forum, diskusije, i odmah cesh uvideti slichne pojave kao ovde - gomila srpskih provokatora, ili pak onih koji trezveno raspravljaju u datim temama.
:idea:
 
Oni nas mrze ,al nam se dive.Mi smo za njih olicenje svega onoga sto oni zele da budu a svesni su da to nikad nece biti.Bolno je pored sebe gledati nekoga tako uzvisenog i mocnog a znati da ga nikad neces moci dostici.Zato im je zivotni cilj unistiti svog idola i biti njegova losa kopija.Ali,nisu svi te srece da se mogu SRBINOM ZVATI

moram ja kao Srbin da se grohotom nasmejem.

Pa u chemu da nam zavide - po tome shto su se svi ocepili od nas
- po tome shto su nas svi pobedili u ratovima,
-po tome shto smo zadnji u redu za EU /to je ipak za neke ljude poput mene stvar prestiza/

aj ti reci...moz po lepoti - e pa jesmo lepi!:super:
 
moram ja kao Srbin da se grohotom nasmejem.

Pa u chemu da nam zavide - po tome shto su se svi ocepili od nas
- po tome shto su nas svi pobedili u ratovima,
-po tome shto smo zadnji u redu za EU /to je ipak za neke ljude poput mene stvar prestiza/

aj ti reci...moz po lepoti - e pa jesmo lepi!:super:
Pa naravno da ces se smejati,posto spadas u one srbe kojima je uspesno nametnut kompleks nize vrednosti.Kada covek sam pocne da veruje u to da je najgori,i da nista ne vredi,da nema svoje ja,onda je logicno da ce svako drugi uspeti da mu nametne svoje stavove i svoju volju,posto je naravno bolji.Da li si takav iu privatnom zivotu?
 
Pa naravno da ces se smejati,posto spadas u one srbe kojima je uspesno nametnut kompleks nize vrednosti.Kada covek sam pocne da veruje u to da je najgori,i da nista ne vredi,da nema svoje ja,onda je logicno da ce svako drugi uspeti da mu nametne svoje stavove i svoju volju,posto je naravno bolji.Da li si takav iu privatnom zivotu?

jok ti cesh mi kazesh da sam najgori.
Ti koji si jedva pismen.
Shvati, da je najveca vrlina - biti odmeren -a lupetanje da nam svi zavide spada u poznate srpske komplekse - koji danas drugima sluze za podjebavanja!
Ali dzaba ti si i dalje uveren u to da su Srbi - nebeski narod..lele
Kad srpski narod bude zasluzio u nechemu da bude najbolji - ja cu ga prvi pohvaliti.
Ali na Olimpijskim igrama - slovenachki kekeci uzeshe troduplo vishe medalja od Srba -* NARODA NEBESKOG!
Dakle, javi se kad imash chime da se pohvalish - a da to nije ispijanje rakije brljushe na nekom vasharu.:evil:
 
Pa naravno da ces se smejati,posto spadas u one srbe kojima je uspesno nametnut kompleks nize vrednosti.Kada covek sam pocne da veruje u to da je najgori,i da nista ne vredi,da nema svoje ja,onda je logicno da ce svako drugi uspeti da mu nametne svoje stavove i svoju volju,posto je naravno bolji.Da li si takav iu privatnom zivotu?

Samo ti budi nebeski narod a ja cu ovde dole kulturno da zivim ;)
 
Oni nas mrze ,al nam se dive.Mi smo za njih olicenje svega onoga sto oni zele da budu a svesni su da to nikad nece biti.Bolno je pored sebe gledati nekoga tako uzvisenog i mocnog a znati da ga nikad neces moci dostici.Zato im je zivotni cilj unistiti svog idola i biti njegova losa kopija.Ali,nisu svi te srece da se mogu SRBINOM ZVATI
:hahaha:
au sunce ti ***** , ala cepa svabski lsd ,svaka mu cast
 

Back
Top