Држава у којој...

се Управа и играчи највећег фудбалског клуба плаше хулигана и поступају по њиховим наређењима!

Ето каква је земља Србија!

Stoke. I jedni i drugi i treći.
A ovi huligani ukaljavaju reputaciju pravih navijača (kojih je više, ali ne prave njesra pa se ne čuje za njih).
 
inache ove bitange koje se zovu igrachi su gore chak i od tog divljaka shto podrzavaju
bruka
a najgora je sama uprav zvezde shto ne suspenduje sve igrache koji su bili dovoljno maloumni da tako neshto pokushaju
pa onda i savez shto ne suspenduje i kazni zvezdu i njenu upravu shto je dozvolila da barabe to urade
i btw ja ako ovo mislim kao zvezdash shta li tek misle grobari:lol:
 
obara chovek cenu pa ce posle da kupi za manje od Sartida

:ok: Svake godine ista prica. Dodje Misko junior obeca pare, pa zavrne slavinu, naj_ebuni krivi ni duzni Piksi, Bunjevcevic, treneri i kompanija. Uprave se menjaju, sitacija sve gora, sve je to praceno hapsenjem Dzajica prikazano na svim televizijama po 100 puta(!!!!), slanjem pandura sa sve kamerom, pistoljem i motorolom na sever(!!!!), incidenti, afere... I posle gadjenja prema Zvezdi koje raste kod navijaca pojavljuje se Misko mesija i kupuje Zvezdu za 5 miliona.
 
Voleo bih da krene privatizacija, pa nek ih i Miško kupi, samo da krene malo da Zvezda liči na sebe!

Ево,ја бих волео да их купи било ко и да тај власник угаси клуб.Исто мислим за све веће клубове.
Само на тај начин се може сасећи одгој младих криминалаца и насилника.

Професионални фудбал,као најмасовнији и најпопуларнији спорт,је највећи извор беса,фрустрација и жудње за осветом и конфронтацијом код омладине.Зато не подржавам масовне професионалне спортове који до имбецилности подстичу такмичарски дух и доводе човека у стање свести где овај губи разум и постаје животиња.
 
inache ove bitange koje se zovu igrachi su gore chak i od tog divljaka shto podrzavaju
bruka
a najgora je sama uprav zvezde shto ne suspenduje sve igrache koji su bili dovoljno maloumni da tako neshto pokushaju
pa onda i savez shto ne suspenduje i kazni zvezdu i njenu upravu shto je dozvolila da barabe to urade
i btw ja ako ovo mislim kao zvezdash shta li tek misle grobari:lol:

Па,добро јел` могуће да не капираш да управа и стоји иза тога?
Зар верујеш да би онај црња навукао неку мајцу на којој ни не зна шта пише?
`Ајде,бре...Играчи су овце које морају да слушају.
 
Ево,ја бих волео да их купи било ко и да тај власник угаси клуб.Исто мислим за све веће клубове.
Само на тај начин се може сасећи одгој младих криминалаца и насилника.

Професионални фудбал,као најмасовнији и најпопуларнији спорт,је највећи извор беса,фрустрација и жудње за осветом и конфронтацијом код омладине.Зато не подржавам масовне професионалне спортове који до имбецилности подстичу такмичарски дух и доводе човека у стање свести где овај губи разум и постаје животиња.

E od tebe nisam ocekivao ovako glup i plitak komentar...Gluplju stvar nisam cuo... Ja ocu da gledam fudbal i se radujem kada Zvezda dobije i iznerviram kada izgubi... I nikakvih frustracija nema. Ako ne volis sport ne moras da ga gledas, zaobidji slobodno...
 
Па,добро јел` могуће да не капираш да управа и стоји иза тога?
Зар верујеш да би онај црња навукао неку мајцу на којој ни не зна шта пише?
`Ајде,бре...Играчи су овце које морају да слушају.

opet je kriv savez shto ne rebne prvo igrache pre svega novchano..a ako oni zele iz svog dzepa da plate i kriju a ne kazu ko ih nagovorio(ako je bilo nagovora jer meni se chini da su delom ovo uradili i jer se plashe da ih navijachke grupe ne ubiju od batina zbog super rezultata ove sezone:mrgreen: ),njihov problem
ali i savez je isti trulez ko i zvezda..ili partizan..ili bilo koji nash klub,fudal uopshte
shta bi sa Terzicem?
pojeo ga mrak..nikom nishta sada...
 

Back
Top