jel doslo to vreme?

jel jeste?


  • Ukupno glasova
    6
  • Anketa je zatvorena .

rile_laki_oblak

Iskusan
Poruka
5.346
"U Srbiji nećeš moći da razlikuješ koje je muško, a koje je žensko čeljade. Svi će iste aljine nositi, Ta nesreća će nam doći sa drugijeh strana, ali će se kod nas najviše zadržati. Vidjeće se mladoženja i mlada, a niko neće znati ko je od njih dvoje nevesnik, a ko nevjesta."

Tarabic

p.s. takodje, doci ce vreme kad ce zene grliti muskarca misleci za njih da su panjevi...
 
"U Srbiji nećeš moći da razlikuješ koje je muško, a koje je žensko čeljade. Svi će iste aljine nositi, Ta nesreća će nam doći sa drugijeh strana, ali će se kod nas najviše zadržati. Vidjeće se mladoženja i mlada, a niko neće znati ko je od njih dvoje nevesnik, a ko nevjesta."

Tarabic

p.s. takodje, doci ce vreme kad ce zene grliti muskarca misleci za njih da su panjevi...

Mislim da Tarabić nije mislio na gejeve, već na feminizirane muškarce. Da, to se dešava. Da, to je odvratno.
 
"U Srbiji nećeš moći da razlikuješ koje je muško, a koje je žensko čeljade. Svi će iste aljine nositi, Ta nesreća će nam doći sa drugijeh strana, ali će se kod nas najviše zadržati. Vidjeće se mladoženja i mlada, a niko neće znati ko je od njih dvoje nevesnik, a ko nevjesta."

Tarabic

Mozda grijesim, ali, Mitar i Milos su zivjeli u periodu kada su zene nosile suknje, ne pantalone... i to nerazlikovanje zene od muskarca se moguce odnosi bas na to... kao sto i pise... iste ce aljine nositi...
Ne vjerjem da to ima veze sa pederlukom, panjevima i ostalim...
 
Mozda grijesim, ali, Mitar i Milos su zivjeli u periodu kada su zene nosile suknje, ne pantalone... i to nerazlikovanje zene od muskarca se moguce odnosi bas na to... kao sto i pise... iste ce aljine nositi...
Ne vjerjem da to ima veze sa pederlukom, panjevima i ostalim...

to sam i ja htela da kazem ali me mrzelo. da, zene nose pantalone, muskarci dugu kosu,mindjuse i jedni i drugi, da na to se misli. kao i mozda na neko izjednacavanje u drustvenim pravima, koja tada nisu postojala. a sada kao, nesto malo ima..

ps. ovo za panjeve je sve tacno :super:
 
a kako ti tumacis to za panjeve?
tj. kako si ti shvatila njihove rijeci?

to za panjeve se rile zeza. ja sam cesto citirala tarabica i to glasi ovako:
"doci ce vreme kada ce zene u srbiji grliti panjeve,misleci od njih da su muskarci".

( a rile je okrenuo)

pa to su tumacili ili velikim izginucem muskraca u srbiji (zbog prorecenih ratova),pa manjak muskaraca u fizickom smislu, ili u prenosnom smislu, muskost kao pojam i sustina koja polako odumire..muski princip u deficitu, onako generalno...
 
"U Srbiji nećeš moći da razlikuješ koje je muško, a koje je žensko čeljade. Svi će iste aljine nositi, Ta nesreća će nam doći sa drugijeh strana, ali će se kod nas najviše zadržati. Vidjeće se mladoženja i mlada, a niko neće znati ko je od njih dvoje nevesnik, a ko nevjesta."

Tarabic

p.s. takodje, doci ce vreme kad ce zene grliti muskarca misleci za njih da su panjevi...

.... u srbiji ne postoje homoseksualni ljudi.....ta "nesreca" je "dosla" sa "drugijeh strana"....

oh my goth....
:neutral:
kakve li sve demozgovice birate da slusate....
 

Back
Top