Smorio me sex

vranatz

Početnik
Poruka
13
Da l je moguce...?

Vise me smara da svaki dan imam sex, tako da sam ga sveo na jednom nedeljno...

Mozda zato sto zivim sa ribom...nemam pojma.. Sta vi mislite? da li to moze da bude razlog..?
 
Mozda ti treba promena,da promenis malo svoj seksualni zivot,da nadjes nesto sto te uzbudjuje,evo na primer,mozes da pocnes da manijacis po parkovima,mozda te to uzbudi i probudi u tebi seksualni apetit...
 
0601.jpg


FrenchMaidPuff8048.jpg
 
joj, izvini, zla sam :cmok:
nego, kad ovako serviram krajnji zakljuchak, ne iznoseci sam koncept misaonog toka i sam misaoni tok koji je do zakljuchka doveo
razumem shto mozhe jedino bukvalno da se shvati
ali evo shta sam htela da kazhem:
devojka ga ne pali, ochigledno.
da ga pali, seksalo bi mu se.
a shto ga devojka ne pali?
pa verovatno je navikao na nju. navikne se chovek.
nije sve kao na pochetku veze, kada nam lete leptirici, kuva nam u stomaku, cakle okice, kosa se uvija sama od sebe, gore obrazi, istrazhujemo tu osobu, volimo miris drugachijeg..nego navika uzme pod svoje.
e sada, ukoliko se osoba uvek menja, inovativna je, zanimljiva, kreativna, priprema iznenadjenja, posebna je, ume da razgali i telo i dushu..tezhe ce mu dosaditi..
a te sve promene, ukoliko su bolje od prethodnih su - duhovni napredak.
nadam se da sam bila jasna, a ako nisam - bicu nekad. evolucija ce uchiniti svoje. :rumenko:
 
joj, izvini, zla sam :cmok:
nego, kad ovako serviram krajnji zakljuchak, ne iznoseci sam koncept misaonog toka i sam misaoni tok koji je do zakljuchka doveo
razumem shto mozhe jedino bukvalno da se shvati
ali evo shta sam htela da kazhem:
devojka ga ne pali, ochigledno.
da ga pali, seksalo bi mu se.
a shto ga devojka ne pali?
pa verovatno je navikao na nju. navikne se chovek.
nije sve kao na pochetku veze, kada nam lete leptirici, kuva nam u stomaku, cakle okice, kosa se uvija sama od sebe, gore obrazi, istrazhujemo tu osobu, volimo miris drugachijeg..nego navika uzme pod svoje.
e sada, ukoliko se osoba uvek menja, inovativna je, zanimljiva, kreativna, priprema iznenadjenja, posebna je, ume da razgali i telo i dushu..tezhe ce mu dosaditi..
a te sve promene, ukoliko su bolje od prethodnih su - duhovni napredak.
nadam se da sam bila jasna, a ako nisam - bicu nekad. evolucija ce uchiniti svoje. :rumenko:

kakva carica :hahaha:
 

Back
Top