Dozivljaj Boga

Muzicka Vila

Primećen član
Banovan
Poruka
574
Licni dozivlja Boga. Da li je neko imao kontakt sa Bogom u bilo kom smislu, direktno da mu se Bog obratio, indirektno, preko nekih dogadjaja, predmeta, sveca, nekog dozivljaja. Mozda neko ima predstavu o Bogu kao zeni? Dakle, pitanje je jasno dali je neko i kako doziveo Boga od vas.

Molim vas, bez glupiranja i spamovanja ove teme, posto je tema o Svetom Duhu, otisla bukvalno do djavola.
 
Cik, cik! Govori o dozivljaju Boga i ne glupiraj se.

Dobro kad si baš navalila. :D

Daklem, kad sam prvi put otkrio ono, pomislio sam da je ono moralo imati tvorca, tolko je bilo savršeno i da sam ja u naročitoj božjoj milosti jer se otkrilo upravo meni. Posle sam video da je ono uvek isto, to jest da se proizvodi serijski.

A sad vernici. :D
 
otkad je serijska proizvodnja uspela da bude velichanstvenija od kvaliteta i slozhenosti komponente serije?
i koliko ja znam, postoje varijacije u seriji, tj, ne postoje dva identichna bica?
medjutim, kad koristish modle i razne stikere za serije, nema tih odstupanja... :D
medjutim, i pri serijskoj i unikatnoj proizvodnji potrebno je svesno bice, kontrolor na primer :D
elem, da, ja sam prichala sa Bogom.
mislim, ne ono, preko sms-a i to, nego ovde
http://www.theinterviewwithgod.com/
a to kroz razne dogadjanje u zhivotu - previshe je lichno i poetichno za forum.
 
Poslednja izmena:
Imas slucaj Maradone(on Boga zove Bradonjom) i kada je dao gol Englezima rukom nazvao je to Bozjom rukom,rekavsi da su andjeli sisli i stavili dlanove na oci glavnom i pomocnom sudiji,to ti je jedan od primera.Na istoj utakmici je dao najlepsi gol u istoriji fudbala kada je sa pola terena preveslao celu odbranu.Ako to nije Bozje delo ja ne znam sta je.Kasnije su Gauchosi osvojili to svetsko prvenstvo,verovatno imas na youtube te golove,prava carolija,ja mislim da ce ti i cak ateisti potvrditi da tu nisu bila cista posla :mrgreen:
 
Licni dozivlja Boga. Da li je neko imao kontakt sa Bogom u bilo kom smislu, direktno da mu se Bog obratio, indirektno, preko nekih dogadjaja, predmeta, sveca, nekog dozivljaja. Mozda neko ima predstavu o Bogu kao zeni? Dakle, pitanje je jasno dali je neko i kako doziveo Boga od vas.

Molim vas, bez glupiranja i spamovanja ove teme, posto je tema o Svetom Duhu, otisla bukvalno do djavola.

Muzička Vila, Čovek svojim fizičkim čulima nikada ne može spoznati Boga. Njegovo "mesto obitavanja" je na tako visokim vibracijama ili na tako visokom svetu da se čak ni mislima ne može poimati.
Njega svako od nas može upoznati ali svako od nas kao čisto duhovno biće Duša - Duša koja je toliko pročišćena i toliko ispunjena ljubavlju da Mu se može približiti.
Bog sa čovekom nikada ne komunicira ljudskim jezikom.
Ipak On svakodnevno komunicira sa svakom osobom (Dušom) posredstvom svoje Reči (Svetim Duhom).
Ta komunikacija uvek teče preko intuicije, snova i slučajnih podudarnosti koje su pak deo budnih snova. Postoji i jedna daleko direktnija komunikacija koja teče preko Svetlosti i Zvuka kao dvojnih aspekata Svetog Duha. Njih osoba može iskusiti svojim duhovnim čulima. Danas takvih pojedinaca ima i te kako mnogo.
Valja dodati da Bog nije ni muško ni žensko pa bolje bilo reći TO umesto ON. Na isti način mi kao duhovna bića nismo ni muškog ni ženskog pola iako trenutno zauzimamo jedno od polnih tela - kaja u procesu inkarnacije menjamo naizmenično.
Lična iskustva takve prirode su ipak suviše lična da bi se o tome govorilo ovde na Forumu. Jednostavno o tome se govori onima koji su za tako nešto zainteresovani i kojima je takvo saznanje i te kako neophodno zarad duhovne nadogradnje te daljim ispunjavanjem ljubavlju.
Ako su ovo tvoja pitanja koja te suštinski interesuju i koja su ti neophodna onda ih treba potražiti malo drugačije. Najprirodnije je da probaš preko snova koji će ti davati odgovore u skladu sa tvojim potrebama i mogućnostima da ih upiješ.
 
Poslednja izmena:

Back
Top